Kako da skinem NFS: Most Wanted (2005) i Carbon (2006)?

Zdravo svima! Novi sam na forumu i zeleo bih, ako neko ima vremena, da mi objasni kako da skinem ove dve igre za XBOX 360. Imam chipovan XBOX koji mislim da ima Freestyle Dash, ako vam to nesto znaci. Molio bih da mi neko pomogne jer bih stvarno zeleo da skinem te dve igre i da uzivam u njima. Hvala unapred.

to znaci da imas rgh. Skini sa torrenta. Ne smem ovde ti postavim link

Pa ne direktan link, to ne moze, ali ides na thepiratebay.org, i ukucas sta ti treba, skines i prebacis na konzolu. E sad taj deo sa konvertovanjem ISO fajlova u RGH i transfer preko FTP-a na HDD konzole ne bih umeo step by step da ti objasnjavam, ali na to se svodi. E da, i za skidanje ti treba Micro torrent, google i instaliraj ga.

Ako mogu da pitam, zasto ne moze direktan link. Puno bi mi znacio, jer ne znam tacno sta da skinem. Hvala vam na odgovorima.

Ne sme, pravilo foruma. Piraterija je ilegalna.

Da li si ikad konvertovao iso u rgh?

Nisam, zbog toga sam se i vama obratio.

Auh deckonja… secam se kad mi je Mirkan odradio rgh (nema ga nesto, by the way) koliko sam ga samo smorio sa FSD… xbox backup creator ti treba i onda konvert iz iso u rgh…

Hvala puno.

Hvala na pomoci do sada. Imam jedno pitanje. Da li je normalno da igre za XBOX 360 budu dosta vece po velicini od istih igara na PC?

Jeste. Za PC cesto imas repack verzije, a za 360 ne.

Please don’t, it’s “ju torent” :laughing: