Jeftini DL diskovi?

Ljudi javio se lik i potvrdio ono sto sam ja pricao za Verbatime.Da vladju fushevi.

Posto se on (ne kao pojedinac naravno) licno bavi time.Kaze da se ove bolje kopije lupom vidi razlika. A ove losije i na oko se vidi.

Novel (radnje na Spensu i preko puta Merkatora) - Maxell - 90 din.
Pacom (Stražilovska ulica) - Maxell (printabilni, samo pakovanje od 10 kom.) - 1400 din.
Sonic Line (Novo Naselje) - Verbatim (Printabilni i obični) 120, Maxell - 100 din.

e hvala vam :wink:

Maxell DVD uvek, ali DVD DL nikako! Iz nekog razloga nisu dobri za Xbox!

Iz kog razloga?

Pa ima ih nekoliko, npr: posle nekog vremena sadržaj na disku postane ne čitljiv, u toku rezanja prijave error, “pucaju” u drajvu usred igre…
Dovoljno?

ja samo po verbatim diskovima picim, siguran sam da ne mogu da zakazu :slight_smile: obicno uzmem kutiju od 10, u metrou u NS-u :slight_smile:

kod doma omladine u prolazu, 125 din verbatim komad…skupo je pa razmisljam da predjem na maxell ali ovi problemi… :o

Ja ovde u nisu pucam 130 za verbatim u Gamebox-u:D
Maxel nam kosta 100,a imamo i kod nas Uerbatima,Verbatina,Maxiela i slicno:D

Ja koristim samo maxell i odlicni su, a nisu skupi, moja preporuka.

Kupio sam pre neki dan 5 komada Princo diskova za 80din. I pogodite,od 5 nijedan mi nije narezao.

Pre koju nedelju kad sam bio u NS-u, video sam Maxell za 75 dinara u Novelu. Mislim da je bila neka vikend akcija. Pa ko zivi u NS nek obrati paznju na te njihove akcije, mozda opet bude u narednih par meseci

Pojeftinili su diskovi u prolazu kod Doma omladine (BG).
10 kom. Verbatim DVD+DL 1100.00 din.

zato što princo pravi samo minus, a ne plus. normalno da nisi narezao ni jedan, jer minus ne podržava layer break.

ja sam narezao oko 80 princo DL diskova sa MKV filmovima, to su fantastični diskovi, ni jedan pukao, i svako je pročitao te diskove gde god sam ih nosio.

i btw, koštaju 55 din kod “mog dilera”.

Hvala, ali, ne hvala! Da mi daju 100 Princo komada i još da mi plate ne bi’ uzeo! KO SE NA MLEKO OPEČE, DUVA I U JOGURT!!!
jako loše iskustvo imam sa njima i na njima! (Princo DVD-R)

važi, ako ti slučajno uleti neki princo dl, daj ga meni.
bolji dl disk od njega za sada nisam video.

Ja sad koristim TDK… fenomenalni diskovi… imaju obicne i printable disk verzije… kako se brzo cita i sve… nije mi nijedan skorije pukao…

Najjaci biser za sad izvinite za offtopic hhahahahhahahhaha :D:D:D:D:D:D:D

Najjeftiniji DL Verbatim diskovi koje sam ja nasao su u prodavnici “Mikro Racunari” u Yu Biznis Centru.
Prodaju na veliko, tako da treba da imate your own firma da biste tamo kupovali.
Cena: 1000dingera+PDV (10 diskova)

Cela prica o tome d ali je bolji ovaj ili onaj disk je malo konfuzna i netacna.
Ljudi koji imaju nov rezac i koji imaju rezac koji je narezao odredjeni broj kopija ne mogu porediti kvalitet npr. MAXEL-a na isti nacin.
Iz mog iskustva rezac kad nareze odredjeni broj dvd-a (koliki je to broj za visi od modela) pocinje da brlja, tj nece da reze losije diskove.
Vise puta sam se nerviraao oko toga i pucao diskove i trazio neke driver-e i nista od toga, na kraju kad kupim nov rezac odjednom sve radi besprekorno.
Da rezimiramo, moj savet vam je sledeci (nadam se da se jos neki ljudi slazu sa mnom):
Kupite nov Pioneer-ov rezac (dobar a jeftin), stavite ga u slobodan slot na komp-u i koristite ga SAMO za rezanje igara za XBOX.
Rezite slobodno na 5x (nisam probao brze) i kupite NONAME jeftin disk koji mora da bude 240 minuta (postoje i diskovi od 210 minuta na koje ne mogu igre sa xbox-a) i sigurno necete imati problema.
Vremenom na svakom rezacu laser jednostavno oslabi i to vise nije to.
Uzimam diskove gde god nadjem jeftinije i NIKAD mi nijedan nije pukao.