Jeftini DL diskovi?

Gde je najbolje uzeti DL Verbatime u BGu? Cini mi se da je n00dle pisao negde, ali to je bio offtopic u nekoj temi pa sad ne mogu da se setim gde sam tacno to procitao a search nije mnogo pomogao…

nista.

TDK, zemlja porekla Japan. Vrhunski kvalitet.

Cena: 149 din

Lokacija: Merkator, Novi Beograd

Ja njih kupujem i stvarno su vrh, samo kad ugledas disk, videces o kakvom se kvalitetu radi :wink:
Problem je samo sto brzo nestanu, moras da ides cesce da proveravas.

(vise ne kupujem Bugarske kopije Verbatima sa stapa)

Ovo gore su mi drugovi napisali -_-…

U podzemnom prolazu kod doma omladine, Verbatim 125 din. Ne preporucujem da koristis bilo sta drugo.

Hvala ti! Hitno su mi trebali diskovi pa sam uzeo dva u Tempu, cena jednog je 300 dinara… Sad znam za sledeci put.

Ja uzimam u istoj prodavnici (u prolazu kod Doma Omladine) maxell za 90 din. i rade mi takođe perfektno.

Ja na novom beogradu,90 dindzi komad Verbatim,i samo Verbatim…

Thundermanz gde tačno na NBG-u?

Da, gde tacno, to 90 za Verbatim nam zvuci malo preoptimisticno?

Ma covek diluje Verbatime “made in moj podrum” sto posto.:slight_smile:

LoL moze biti s obzirom da ne znam da imaju igde tako jeftino osim ako nekupujes na kilu i po diskova pa da dobijes neki popust mozda :D:D

:D:D:D:D:D
HAHAH!
:D:D:D:D:D

Ili je neki fazon ‘‘Verbati**[SIZE=“3”]n[/SIZE]**’’:smiley:
ili je pak nesto kao ‘‘Uerbatim’’ sa nakrivljenim ‘‘U’’.:smiley:

LoL, e video sam to, strasno sta su kinezi poceli da prave. Sve zivo kopiraju :rolleyes::smiley:

Sta ces i Kinezi imaju dusu. Vidi sta voze kada dolaze da rade kod kineskog trznog centra.:slight_smile:

Evo kupio sam sad 10 discova za 1180 din. u Mikro Racunari.

Ima i Vexcellence, al` cisto sumnjam da je ko Verbatim :slight_smile:

Jao,znam,jednom me je ortak ubedjivao da je platio’‘verbatim’‘(vexcellence) 10din komad!:smiley: nisam mu verovao,iako je bio toliko ubedjen,pokazao mi je i kad sam mu ja skrenuo paznju na ime samo je bilo:"???AAAAAAAAAAAAAAA!!! ne mogu da verujem stoke jedne prevarantske!’:smiley:

ima li neko da mi preporuci dje da ih uzimam u Novi Sad?

Ja uzimam u Jevrejskoj ulici, pored Sinagoge imas prolaz, radnja se zove Sky Media…:wink: