Mene je Air toliko kupio da se možda prebacim na 2-years upgrade, na koliko već planiraju da ga izbacuju ![]()
Tako da ja, i još 3 osobe u Srbiji, se radujemo ![]()
update: pao mi je 2 puta, jednom na pločice i jednom na beton sa visine džepa… ni ogrebotina.
Mene je Air toliko kupio da se možda prebacim na 2-years upgrade, na koliko već planiraju da ga izbacuju ![]()
Tako da ja, i još 3 osobe u Srbiji, se radujemo ![]()
update: pao mi je 2 puta, jednom na pločice i jednom na beton sa visine džepa… ni ogrebotina.
+1 ne bih sada uzimao Air posto imam 16proMax
Ali AIR je jedini koji vidim kao sledeci.
Meni dali za službeni Samsung A36, vratio ga posle nedelju dana. Ovaj moj Pro+ ga dezintegriše na svim poljima….
Samo ultra dolazi u obzir ostalo je mehh
Probajte sada, forum updateovan i iPhone mi je na iOS 26.2. Radi valjano.
Beta 26.3. Sve super sada.
26.1 top ![]()
37.9 sa tendencijom daljeg rasta. ![]()

Sta je djomla? Ti na 15? ![]()
![]()
26.3 ![]()
Udaljis se par metara i padne na 10 ![]()
Koga briga za d.. Koji je upload?
256kbs
Koliko su poslušni ![]()
Oni su rivali koliko i Seselj i Vucic ili Cocacola i Pepsi ![]()