iPhone 6, iPhone 6 plus

https://youtu.be/RwaaPXLg5uc

iPhone 6, 6plus specs

Meni se licno svidja, doduse kamera nije za pohvalu, bar po broju megapiksela, plus ostaje da se vidi kakav ce biti battery life

ajmo hejteri :smiley:

Ja uzimam oba :slight_smile: mada ovaj veci mi je mnogo veci ali po keynote ima jacu kameru, pardon bateriju tj duze traje.

Izuzimajuci groznih prvih 20 minuta, gde je svakih pola minuta nestajao feed, preskakao, isao na kineskom, itd (nekome ce tu da seku glave, nadam se), meni se ova konferencija bas svidela. Potencijal najavljenih stvari je OGROMAN.

Sam iphone 6 ko telefon mi se svidja, mene licno interesuje ovaj manji (mada to sto strci kamera je propust, mislim da jobs to ne bi dozvolio). Zao mi je samo sto su leakovi u prethodnim mesecima sve, ali bas sve, vec otkrili.

Al sto je mnogo bitnije, ako iko ima mogucnost da zaista natera placanje telefonom da zazivi, to je Apple. A jos kad su pokazali kakve sve ideje imaju za sat, ja sam bio totalno preobrnut.

Iphone FTW uzimam sta me briga za ostalo :slight_smile:

meni ja najbolje to sto se svake godine desava apsolutno ista situacija kad treba da izadje novi iPhone. a ovo dolazi od nekog ko voli i ceni Apple. Svake godine mesec dva pre izlaska telefona, leakuju slike, klipovi specifikacije i ostalo. i ceo svet odmah krene, ma daj bre to je fejk, nemoguce da bi apple tako nesto napravio. I onda se predstavi telefon, koji je identican kao na svim tim slikama i klipovima, i ceo svet krene, OPA! najs, veri najs :smiley: i tako svake godine :slight_smile:

Ontopic:

Davno rekoh, ne mogu da se vratim na iOS i iPhone posto ne mogu da zamislim vracanje sa 4.7ā€™ā€˜S3 na 4ā€™ā€˜5/5s. Pogodite kakva je bila moja rekacija kad sam video da iphone 6 ima 4.7ā€™ā€™. Iphone plus vidim kao Note, kome treba, nek uzme, meni ne treba. Pre bih uzeo iphone 6, i ipad

Smart :slight_smile: Imam jedan ipad 3 kod sebe keva je kako mocan uredjaj, ispalti se stvarno a sve radi ko podmazano.

Svidja mi se sto su povecali te ince. Sve u svemu fini su. Ovo im je pun pogodak i podrzavam. Sad samo ocu da vidim reakcije ovih apple fanova sto su par godina pljuvali po 4.7 a za 5.5 da ne pricam! Od meme jada pa do direktih prozivki. Sad ce biti fazon kao 5.5 je bas cool, ima prejak spec i apple je izmislio telefon 5.5ā€™

Off :

Danas sam nesta cackao LG G Pro Lite. 5.5ā€™ i odusevio sam je. Jako fluidan, odlicna kamera, odziv ali najbolje je sto je 160e. Poenta - taj 5.5ā€™ stoji odlicno u ruci. Ako i 6plus bude tako fin, a vjerujem da oce, valjalo bi se to ganjatiā€¦nekad

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Hoces da kazes da nije apple izmislio 5,5" what ??? :stuck_out_tongue:
Jace je od mene ali da bice svakako takvih pacijenata to stoji .

Kad vec pominjes prvobitne negativne reakcije ā€“ meni se recimo jaaako nisu svidjale te bele strafte u leakovanim slikama. Kad je delovalo sve izglednije da iphone zaista tako izgleda, bio sam sve nesrecniji. Medjutim, onda se relativno skoro pojavio leak na kojem su strafte, umesto bljestavo bele, zapravo za nijansu svetlije/tamnije od samog metala. Odjednom mi je sve delovalo uklopljeno, potpuno druga prica. Ta mala promena mi je telefon ucinila privlacnim. Tako to ide.

I dalje mi se ne svidja sto kamera strci, nije elegantno. Al progutacu.

Iphone 6 je komotno mogao biti full hd,a i po meni je prevelik,a o cjeni necu da govorim.Da spavam na parama uzeo bih ga,jer ipak je to Iphone i po meni je jedan od najboljih ako ne i najbolji smartphone na svijetu,ali da je skup,skup je.Sat je dobar,ali opet ne opravdava cijenu skuplji je dosta od konkurencije i to ne malo.Meni osobno najbolja stvar je IOS 8 koji se meni jako dojmio.Uredjaji izlaze relativno brzo pa cemo da vidimo sto ce ona prava publika da kaze

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Sunce ti poljubim žarko koliko li će kod nas koÅ”tati 6 plus, ispod crvene ā‚¬ nema Å”anse :frowning:

uzimati kod nas iphone je isto ko kad bi kupovao original igre kod nas. Jednostavno, to se ne radi :smiley:

Mene druga stvar mori, jedina boja koja mi se sviđa je zlatna, ali onda bih morao da uradim i depilaciju, peeling, očupam obrve i kupim kožne pantalone. :frowning:

Sent from my Nokia 3310 using golub pismonoŔa.

Nemoj tako, kožne pantale su Rock n Roll! :slight_smile:

Mile Kitic :)))

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

  • rezolucija displeja 1334x750 ( a standard vec polako 3840x2160 ), inoviraju ljudi kao i svake godine, nema sta

  • trecu godinu za redom ā€œiSight kamera od 8mpxā€, bez ikakvog pomaka

  • konacno snima 1080p video, trebalo im je samo 4 godine za toā€¦ INOVACIJA

  • NFC chip, sjetili se i oni da bi i to valjaloā€¦ a mi imamo od 2011-e

  • iOS isti, vec 7 godina za redomā€¦ podrzava jedan red aplikacija vise, i 13 novih boja

  • tolike godine tvrdili da je ekran od 3.5" sasvim dovoljan, a evo dve godine za redom povecavaju

Poenta price, vidjela zaba da se konji potkivaju.
Sad slijedi period slabog prometa u pekarama, prodavnicama i kafanama, kao i nasilna kupoprodaja prasadi,ovaca i bicikala, sve u cilju da se skupi kes za iShit 6, pa da se pocne sa novim talasom dokazivanja u drustvu.
Pozdrav do iduceg septembra i iPhone-a 6S.

Edit : Sad slijedi IP range permaban sa foruma, kao da gledam :smiley:

Tužno ali istinito, uvek su bili inovativni po tom pitanjuā€¦

Predstavljanje iPhone-a 6 i 6 Plus me nije preterano oduÅ”evilo, verovatno zbog toga Å”to je bukvalno svaki detalj leakovao već dobar period unazad, a možda i zbog toga Å”to su oni sami taj deo prezentacije odradili nekako na brzinu.

Zvezda predstave bio je Watch, koji me je iskreno oduvao i mislim da predstavlja pravi korak u evoluciji tih ā€œpametnihā€ zaj*bancija. Telefoni su manje viÅ”e dostigli svoj maksimum, nema tu mnogo toga da se doda i izmisli. Za Watch verujem da će kroz naredne 2-3 iteracije da postane pravi boom i The Next Big Thing. Koliko god da ga ljudi sad hejtuju, te ne sviđa im se dizajn, te čemu to uopÅ”te služi, te obična glupost, motorola ima bolje reÅ”enje i sl. za par godina će svi nositi po jedan i zaboraviće se cela ova galama posle prvog predstavljanja.

Å to se mene tiče, nisu ponudili niÅ”ta Å”to bi me ubedilo da pređem sa 5S na 6. Radi posao viÅ”e nego dobro i radiće ga u narednom periodu.

:smiley: