Instaliranje Wolfenstein: The New Order

Posto se igra nalazi na 4 DVD-ija i po netu citam da je panika kako instalirati, a da radi jer vecini ne radi.

E pa ovako (licno testirao):

**NAPOMENA: Sve 4 diska su potrebna za igranje.

**DISK 1: **Mora biti u GOD formati da bi konzola moga da ga instalira (instalacija traje oko 35 minuta).

**OSTALI DISKOVI : **Ja sam ih testirao u XEX formatu i igra radi bez ikakvih problema.Mada mogu biti i GOD.

**UPUTSTVO:
**

  1. Napravite DISK-ove da budu u formatu koji zelite (ali prvi mora da bude GOD).

  2. Svaki DISK mora biti u zasebnom folderu (DISK 1, DISK 2 itd).

  3. Prebacite te diskve u jedan zajednicki folder (npr. Wolfenstein)

  4. Taj folder prebacite na interni HDD konzole u folder GAMES ili gde vam se vec nalaze igre.

  5. Skenirajte HDD na konzoli i pokrenite DISK 1.Pitace vas da instalira potvrdite i krenite da radite nesto drugo jer instalacija traje pola sata (barem kod mene).

6.Posle instalacije idite na New Game, kad vas pita da zameni diskove potvrdite i trebala bi igra da krene.

7.Uzivajte!!!

ZA ONE KOJI IMAJU MALI HDD (20 GB):

1.Prvi disk nabacite na USB (minimum 16 GB).

2.Ostale diskove nabacite isto kao sto je navedeno gore (bez prvog diska naravno)

3.Skenirajte HDD i USB i zatim pokrenite DISK 1 koji je na USB.

4.Sve ostalo ide isto instalacija zamena diskova.

5.Posle instalacija ne bi trebao da vam je vise potreban USB.
**

ONI KOJI NEMAJU HDD U OPSTE NECE MOCI DA IGRAJU.**
**
Nisam testirao gde i sta instalira sa prvog diska i da li posle toga potreban prvi disk.Sutra cu testirati.Ako neko kojim slucajem pre mene proba neka napise sta se desilo.**

**VELICINA DISKOVA:

DISK 1: 7.7 GB
DISK 2: 3.7 GB
DISK 3: 4.8 GB
DISK 4: 5.0 GB**

Vrlo lepo i brzo od tebe :slight_smile:

Ja nemam mesta na Interni HDD za igru :slight_smile: moram neke rokade da odradim :slight_smile: xexe

A za xbox od 4 gb? instalacija prvog cd-a na USB i onda se samo mijenjaju cd-ovi, kao sto je bio slucaj kod gta v?

Odes u prodavnicu, kaze dobar dan, da li imate USB od 16 GB? Koliko kosta? I onda ako kupis:
ZA ONE KOJI IMAJU MALI HDD (20 GB):

1.Prvi disk nabacite na USB (minimum 16 GB)…

Zasto i prvi disk nemoze bit u xex formatu, pa da se prekopira u content folder?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

meni nije jasno zasto se uvek drize frka kad god naidje igra koja jos Forze 4 pa na ovamo se identicno instalira, uvek isti postupak… Mora da moze prvi u Content tj samo da mu se izvuce content, nisam probao, zbog poplava nemam net i ne mogu da skinem :smiley:

Nisi me dobro razumija, nema nikakve frke. Covik je gore napisa da prvi disk MORA bit GOD format. Moje je pitanje bilo koji je razlog da mora.
Meni je igra tek u postupku skidanja pa nisam proba.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

nisi ni ti mene :slight_smile: ja pricam generalno ne odnosi se samo na tebe :slight_smile:

Onda
OPROSTI!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

mora da moze da se izvuce content folder sa prvog jer do sada nijedna igra nije zahtevala nikakvu matematiku da bi se instalirala, i da bas mora u GOD da bude, jednostavno mora da moze, cim mi proradi net bas cu da vidim…

Evo ga sadrzaj DISK 1.Znaci nema Content isti su fajlovi kao i u ostalim diskovima.

Tako da nema sta da se izvuce.Nisam stigao da pogledam sta je instalirao sa tog prvog diska i gde posto sam jurio nesto po gradu malopre sam dosao.

aaaaaa e onda je druga fora :slight_smile:

oket razumeli se onda, jer nisam video na sta lici da bih znao, zato sam i rekao kad skinem igru znacu… zato je na PS3 to lagnini, prebacis sve, igras, ne razmisljsas mnogo (u zadnje vreme extremno favorizujem ps3, ne znam zasto iako imam obe konzole)

Ne pametuj mi molim te, imam USB ali konzola mi je LT 3.0. Trazim potvrdu da moze da ne bude kao sa BF slucaj da ne mogu da ga igram.

6.Posle instalacije idite na New Game, kad vas pita da zameni diskove potvrdite i trebala bi igra da krene.

Ovaj deo nisam bas razumeo. Kakav New game?! Gde je to? Pricas za RGH sa FSD-om?

I zasto mora na interni hard? Ne moze na eksterni?

Aj bas cu da probam na klasican nacin, kao i sve igre do sada koje sam prebacivao da vidim da li ce da radi, ovo mi je bas uvrnuto.

Kao sto sam i mislio. Sva 4 diska sam stavio na eksterni hard disk i radi bez problema.

ja prebacio diskove u
Games\Wolfenstein: The New Order\DISK 2
Games\Wolfenstein: The New Order\DISK 3
Games\Wolfenstein: The New Order\DISK 4

al mi izbacio u fsd za svaki disk ikonicu,kako se to resava?

Y na te visak, move pa NO SECTION ili ih pomeri u Himebrew npr ako ti zatrrbaju posle, uvek izbaci vise ikonica posto vidi svaki disk posebno, a sam salta izmedju njih

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Gdje da prebacim ako su mi svi diskovi u GOD formatu? Čudno mi to pošto inače GOD igre idu u Content/00000000000000000,a xex. format u Hdd1/Games???

Ja sam do sada i GOD i XEX prebacivao u GAMES folder.Tako mozes i ti samo sto stavi GOD sadrzaj (onaj fajl i folder sa istim imenom) da bude odmah cim udjes u npr. disk 1 itd.

Kaze covek da mu normalno radi sa 4 diska na externom, ne znam cemu frka? Kako sada jednom se instalira, drugom se ne instalira?
Ovo je bitno analizirati za slucaj da i u ubuduce bude ovakvih igara!!!

I u proslosti je bilo ovakvih igara. Jednostavno prvi disk prebaci u Content, a sve ostalo gde inace drzis igre. Ako radi sa prvim diskom van content foldera, onda sve prebaci pored ostalih igara. Ne znam zasto komplikujete sve? 5 minuta posla je da proverite da li hoce ili nece.