Instaliranje Wolfenstein: The New Order

Ali kako da prebacis u Content kada nema Content folder na disku? :confused: Pogledaj gore sliku par postova iznad.

Stvarno ne znam sto sad trazite nove nacine i slicno kad smo sumirali sledece:

1.Na prvom disku nema Content folder pa nije moguce nista izvuci i zalepiti u Content folder na HDD konzole
2.Prvi disk mora da bude GOD format da bi mogao da instalira potrebne fajlove u Content (oni ne postoje na DISKU 1 vec ih sam tokom instalacije pravi)
3.Tacno je sve jedno na koju lokaciju cete igru prekopirati (u uputstvu je stavljeno tako da bude lakse za snalazenje)

I to sto je desko kopirao na eksterni HDD kako god igra je morala da instalira prvi DISK u Content.

Posle instaliranja igre DISK 1 mozete da obrisete slobodno vise nije potreban.

Imam problem. Skinuo sam Complex verziju a uz nju i PPF fix za drugi i cetvrti CD. Pokrenuo sam PPF-O-Matic kako bih patchovao ta dva cd-a, tamo gdje treba ISO file stavio sam image drugog cd-a, a za patch takodje onaj koji je predvidjen za drugi CD. Kad kliknem na apply pise mi sledece: Error Can’t open the specified image file…
U cemu je problem? Da narezujem bez tog patch-a?

edit: provukao sam kroz abgx svaki cd sada, za prvi i drugi pise crvenim slovima Topology data is blank! i Error: Failed to reopen [lokacija image-a] Unable to fix topology data. Evo kakvo je stanje sa sva 4 cd-a kad sam ih provukao kroz abgx:

[SIZE=4]Disk 1 = Topology Error
Disk 2 = Topology Error
Disk 3 = Working Fine (in ABGX)
Disk 4 = CD does not match challenge ID
[/SIZE]
Sta znaci to?

Ako neko zna o cemu se radi nek’ se javi, znacilo bi mi. Cekam samo to da bih poceo sa narezivanjem…

EDIT: Rijesio sam problem. Usao u Properties svakog image file-a i uncheck-ovao Read-only. Patchovao sam ova dva cd-a i na abgx-u je sve ok ali disk ne radi. Narezao sam ga medjutim kod verify-a se pojavio problem, a konzola ga ne ocitava. Inace konzola je LT 3.0 4GB

Nije rijesenje medjutim cudni su mi redosljedi Errora kod tvojih verzija.Imam istu verziju ali **prvi disk je bio 100 %ok **- drugi Cd does bla bla- treci 100 % ok - cetvrti CD does not match .S fixevima rijeseni su problemi drugog i cetvrtog diska. Naravno sve dela sve zavrseno.Da probas naci prvi disk od nekog drugog izvora.
Mislim da sam cak negdje vidio verzije s fixovima u image-u.
Poz i da ne zaboravim imam RGH konzolu pa nemam potrebe snimat na medije .

Odustao sam od xbox verzije, stavio sam da se skida za ps3… valjda ce biti ok :slight_smile:

Moze li pomoc?

Uradio sam sve kako tutorijal kaze, ali problem nastaje kada igrica instalira taj sadrzaj koji vec treba da insatlira.
Dodje do 35 posto i tu mi izbaci error.
Gde gresim?

Disk ne valja ako si rezao ako si prebacivao igru (RGH) onda los rip.Skini drugi ISO tog diska.

Nisam rezao…skinuo sam i prebacio u GOD file i prebacio preko flesha…pokusavam vec 2 sata sve …dodje do 35 i prc…

Onda ne valja taj ISO i najverovatnije ces morati ponovo da skines drugi ISO.Pogledaj sta kazu na tom mestu gde si skinuo da li im radi obicno tamo ako ne radi ljudi se jave pa ce nadje neko resenje.

ok…hvala na odgovoru…raspitacu se jos malo…skinucu opet prvi disk…ako i to ne pomogne…ne znam sta da radim…

Jel probao neko da obrise prvi disk posle instalacije? Jel radi provereno igra posle?

Da radi bez problema.

Najzad uspeo da instaliram taj updejt sa prvog diska…krenula igrica…sve super…Nakon malo igranja…znaci onaj trenutak kada dobijem pusku…ja krenem napred i tu mi sve zastopa…igrica ide…ali ja ne mogu ni napred ni nazad…da li je neko imao ovakvih problema?

Ocigledno je izuzetno los torrent koji si skinuo.

Najgore je to sto sam skinuo sa proverenog sajta…gde skidam sve od kako imam box…Nikad ovakav problem nisam imao…

Idi na TPB, ima jedan jedini torrent, i od Complexa je, ne moze da omane. Znam da te smara da skidas opet 32 GB, al ja bih probao.

Aj probacu i to…sta da radim…hvala ti…

Sad pogleda iso sto sam skidao… i pise da je od complexa…hm…

E pa onda ne znam :frowning:

Skini samo 1 dvd i ti ga napravi u god formatu, a imas i na xbox360iso da skines 1 dvd, ja sam odatle skinuo i igra radi bez problema