Instalacija igara na HDD

zastane negdje na 10-oj minuti gameplaya…

kolege su ti navele prednosti instalirajna igre na hard disk.

ali nisam siguran da su jasno odgovorili na tvoje pitanje.

ne, igra ne mora da se vrti sve vreme u konzoli, ali svejedno mora DVD da bude tu da bi konzola proverila da imas igru.
ako bi mogao samo da je kopiras i igras bez diska, zamisli kolka bi “muka” bila piraterija. kupite vas 50 jednu igru i svi je iskopirate na hdd i cao zdravo.

dakle, DVD se ne vrti ali mora da bude tu. sve ide sa harda.

da li smem hard da vadim dok je konzola upaljena,u dashboardu. jednom sam skinuo hard i restartuje mi konzolu - jasper nov je u pitanju, ranije na falconu mislim da sam jednom probao da izvadim hard od 20 giga i nije se restartovala konzola koliko pamtim… pa me interesuje da nije nesto do konzole posto se restartuje?

Nije, do tebe je.

Svaka konzola se restartuje kad joj se izvadi HDD.

A i uostalom, vremenom ti se može tako pokvariti HDD. Ne razumem što si nestrpljiv toliko, da isključiš konzolu pre vađenja?

ne nisam nestrpljiv i nikada ne vadim hard samo sam probao jer mi nova konzola pa zato pitam hvala na odgovorima

Može da se briše, ako disk nije u konzoli.

Može naravno. Ideš u Games Library, selektuješ igru sa A, i ideš Delete Game.

ok jedno bito pitanje kako da instaliram igru bez diska?

Pa nikako,nemoguce.Moras imati disc da bi instalirao igru i da bi je moga igrati ti treba disc.

ili da imas JTAG konzolu pa da prebacujes direkt na hdd i da igras odmah, JTAg je moguc ako imas dash 7133 ili manji a konzola da bude FALCON, ZEPHYR ili XENON i to ne svaki model, neke nemaju tu mogucnost, jasper nema uopste a ni slim novi, znaci rezes pa instaliras, i kad god hoces da igras moras da ubacis disk da bi se pokrenula igra posle prestaje da vrti

nov sam u ovome . imam xbox360 s flashovan interesujeme da li je moguce i na koji nacin da instaliram igru (piratska) na hd?

koliko dugo traje instaliranje?

Ako ces JTAG konzola mora biti starija od 1.6.2009 i Dash mora biti 2.0.7371 ili manji

P.S.

oko 10 min.

Naravno piratske mozes isto kao i originale.Znaci kad ubacis disc umjesto sa X dugmetom da pokrenes igru ti stisnes Y dugme i on ce ti ponuditi 2 opcije,Play Game i Install Game,naravno ti potvrdis na Install Game i to je to.

Imam pitanje: gde kupiti (ako moze) 250gb hdd posto ja imam xbox 360 od 4gb!!!
Znam da nije tema za to ali necu da otvaram temu zbog ovog jednog pitanja!!! HVALA UNAPRED!!!

XBR Shop, posalji im mail, mogu da nabave sigurno, druga opcija Limundo, ima ih vec dosta, ali ne garantujem za njih

nemoj limundo, skupo je jako i nepouzdano. Hm, ne znam da li XBR shop ima u ponudi, treba proveriti, ako nema… Nemas srece, ali neki clanovi ovde su prodavali hard diskove ako se dobro secam po korektnim cenama, pa se malo raspitaj :slight_smile:

Imam problem sa jednom igrom koju igram sa hard diska i to sledeći dakle pokrenem igru normalno ko i ranije i u toku igre mi se restartovala konzola,kada sam ponovo pokrenuo igru slika mi se zaledila ali na potpuno drugom mjestu u igri pa bih vas molio da mi odgovorite da li je neki problem do konzole ili hard diska ili piratske igre sa koje sam snimio na hard disk??Hvala na odgovorima unaprijed

igra ili se instalira ili ne, nema treceg. Koja je konzola u pitanju tj. ploca? deluje mi kao da se pregereva konzola