Instalacija igara na HDD

Video sam da ima tutorial kako da se sredi banovana kozola da bi mogle da se instaliraju igre ali tamo pise da je tutorial za sve ploce osim JAPSER. E ja imam banovani Xbox360 sa jasper plocom, jel moguce nekako da se uradi neki fix kako bih mogao ponovo da instaliram igre na HDD?

isto kao tutorijal koji sam napisao, samo su komande malo drukcije, ali pripremi se da iscitavas jedan NAND.bin najmanje 24 sata

e jedno pitanje… mislim da je negde postavljeno, ali da nije dat odgovor koji meni treba… narezao sam igru na cd i igra radi odlicno ovako, ali kad pokusam da je instaliram na HDD izbacuje mi da je disk ostecen… e pa da vas pitam, da li je to do narezanog diska ili do samog .iso fajla koji sam rezo???

jel ti to izbaci za svaku igru ili?? i jesi pokusao sa drugom igrom

ne ovo mi izbacuje samo za neke igre…

Jel’ ti je nova konzola?
Meni je to problem samo zato sto mi je laser izlapeo od koriscenja i diskove koji nisu svezi nece da iscita kako treba…Te igre se cesto zabaguju na tim delovima zbog kojih nije hteo da instalira…:frowning:

meni isto nije htelo pre neki dan forza 3 da mi instalira jednostavno krene i zapuca se na 5% i batalio sam igrao sam darksiders jedno 2h i reko da pokusam kad ono radi
konzola mi je nova stara dva-tri meseca

Dobro,nisam napomenuo da malo zavisi i od raspolozenja konzole,to se i meni desavalo par puta…:smiley:

mozda se moja konzola uplasila da necu mozda da je mucim jos vise ako mi ne installira na hdd pa mi installirala,ili je bila umorna pa nije bila raspolozena za svadzu :D:D:D:D

@metin
Mnogo vredi za konzolu da se igra instalira na hdd jer onda disk koristi samo za proveravanje da ga imas :smiley: (mislim na disk)…:smiley: samim tim se stedi laser…

ma moja se koristi tek nedelju dana, mozda dve nedelje… mada se koristi bas cesto… sad cu ponovo da narezem pa da vidim…

pa ja do sada svaku ama bas svaku igru prvo je installiram na hdd (ma kakva bila ) pa posle je upalim tako da laser bi trebao da mi bude ko nov!

@metin
Ja isto praktikujem,samo sto sam kasno poceo sa instaliranjem na hdd…Prvo sto U MOJE VREME :smiley: nije bilo instaliranja na hdd,a posle kad su omogucili,imao sam hdd od samo 20GB,tako da sam poceo da inst tek negde oko nove godine(dobio sam od brata 250GB hdd):smiley:

A jel ima neki zestoki moding da bi moglo sa hdd-a bez diska da radi?

Jtag-ovanje konzole

da ali koliko znam treba van exterbi hdd (ako imate jtag-ovanu konzolu)

e to mi je prenex pokazao… igra igre preko eksternog harda… ja imam taj hard, ali izgleda da moja konzola to ne moze…

Ja pitao samo, kad se instalise igra, da ne trazi disk vec da odma krece. A ne celo jtagovanje.

el ima negde tema koja objasnjava sta je jtag… moze neko da objasni samo u 1,2 recenice ne mora se muci…

google ti je čudo!