Instalacija igara na HDD

njah… sad sam nesto guglo i i ukapirao sam da mi je prenex pricao o ovome… kod mene nema nista od ovoga…

koja je procedura koriscenja wave loader-a kad se igre prebace na HDD???

vozdra svima. posto sam ja novi u xbox svet, ko mi moze reci sa kog sajta i ako uopste postoji se mogu skidati igrice za Xbox 360? unaored zahvalan

guglaj malo

imas Warez-bb.org(to je za RS, MU, i ostale) imas i xbox360iso.com(i to ti je kao warez-bb.com) a za torente to samo ukucaj u guglu…

jel mogu da se pirati kopiraju na hdd???

sto da ne?

znaci postupak je isti kao kod orginala…

DA…

kako se prebacuju DLC i Xbla igre na x-box???

to mozes samo ako imas jtag-ovanu konzolu

Pozdrav svima. IMam xbox 360 oko nedelju dana, elite, Jasper… Uspešno sam instalirao PES 2010, odem u “Game Library”, selektujem PES 2010, idem na “Play from Hard Dtive”, tada mi izbaci obaveštenje "insert the PES 2010 game disc…

Gde grešim? Zahvaljujem unapred na razjašnjenju ove misterije.

pa sve ti lepo kaže ** "insert the PES 2010 game disc…
**Da bi igrao instalirane igre, disk od te igre MORA biti u konzoli!

Trebao bi da ubaciš disk u Xbox 360 :rolleyes:
EDIT: Neša bio brži u pritiskanju post reply dugmeta :smiley:

Bio sam ubeđen da instaliranjem igre disc ne mora da se vrti sve vreme u konzoli… Zhavaljem još jednom i još jedno pitanje… Koja je onda svrha mogućnosti instaliranja igre, ako disc mora biti unutra?

Manja buka konzole, i manje grejanje konzole koje je zanemarljivo.

i dodao bih, MNOGO brže učitavanje!!!

Tačno.
Dajem za primer Forzu 3. Dok se učita trka u igri koja nije instalirana, trebalo je oko 4-5 minuta, a instaliranoj Forzi je trebalo manje od minute.

ja sam danas ispržio 2 igre i obadvije zastanu na 25% instalacije,jel to zbog dvd-a il konzole,btw. pržio sam na laptopu,dok sam prije pržio na kompu i sve su radile,jel moguće da pržilica ne valja na laptopu???

Da li se igra normalno očitava tokom igranja ?