Inside the next Xbox: Project Scorpio tech revealed

Ja stvarno nisam mislio da se mesam u svu ovu diskusiju jer me apsolutno ne dotice ko ce gde da igra i sta ce ko da radi. Ali ovo kad procitam, povraca mi se iskreno. I dodatno to sto Halo stvarno obozavam, fanatik sam…

‘‘Halo 5? auh… big fail’’ - ako si ovo ozbiljan napisao onda ne znam sta da ti kazem, ali necu te ozbiljno uzimati za dalje kad budem bilo sta citao ovde.

Sad malo cuvenih brojki i od mene(ali ne oko piksela, ta prica mi nije zanimljiva),

Sad malo cuvenih brojki i od mene(ali ne oko piksela, ta prica mi nije zanimljiva),
Halo 5 je do pre par meseci prodat u oko 6 miliona primeraka, jeste manja brojka nego inace za halo naslove(oko 10 miliona) ali Halo 5 je zaradio Microsoftu najvise novca od bilo kog Halo do sada. U prve 2 nedelje doneo im je 400 miliona $. Navedi mi samo jednu ekskluzivu za bilo koju konzolu koja je toliko novca donela u prve dve nedelje. Necu ni da zamisljam koliko bi tek donela da je Xbox prodat u primeraka koliko PS4…

Dalje, kampanja jeste bila fail, odvratno je napisana od strane Brian Reed-a, koji nije radio na Halo Wars 2, gde su pricu vratili na sjajan put i 6ica vec sad obecava. Detaljnije sto sam ja pisao o Halo 5 kampanji evo ovde Halo 5: Guardians - #496 by predator
Meni nije problem da za igru kazem kad nesto ne valja, ali da kazes za Halo 5 da je fail, to je tragikomicno.

Sledeca stavka, multiplayer po mnogima najbolji u serijalu, ispravili su sve ono sto je Halo 4 trebao da bude, nerfovali su sprint, vratili skill, uz Warzone i milion playlisti raznoraznih, ovo je definitivno uz Halo 3 najbolji Halo MP. Tu nema sta da se kaze.

Jel fail zato sto je pre 2 nedelje HWC bio 3. na Twitchu najgledaniji, godinu ipo dana nakon izlaska igre, sa 100.000 gledalaca u jednom trenutku, a ukupno 13 miliona ljudi je gledalo HWC pre 2 nedelje. Jel fail zato sto je nagradni fond bio milion dolara, sto je za konzolnu igru nenormalno velika cifra, a prosli put 2.5m $.

A mozda je i fail zato sto posle godinu ipo dana i dalje je oko 10. mesta medju najigranijim igrama na live-u.
Zato sto je Forge do sada najbolji, neverovatno sta sve ljudi prave u forge, ne mozes ni da pretpostavis, a imas na yt kanal forge hub pa gledaj ako te mozda zanima, ili bilo koga kojima je halo 5 meh jer je tako popularno reci danas ovde…
Fail je zato sto je muzika u igri ponovo na nivou starih bungie halo igara?

Sta bi bilo da igra nije fail pitam se, imao bi 510 dana umesto 51 u igri…

U ovih par dana mnogo je nebuloza napisano,ali ova bato je stvarno najveca sto sam procitao, posebno sto se tice igre koja je meni br.1 igra… Oko ovih rezolucija i piksela i dalje me ne zanima sto se nagadjate i merite ciji je veci, mene zabole. Interesuju me igre, njih igram i to pratim. I jedino o njima i pricam.

Nisam imao nameru da se mesam, bilo mi je lepo i sa strane sa kokicama, al jbg… Sve najbolje, javite ciji je najveci na kraju.

14 Likes