Immortals Fenyx Rising

Jel najavljen neki post launch content za ovu igru?

Samo battlepass za sada

Expand your adventure with the season pass - including 3 narrative DLCs: "A New God", “Myths of the Eastern Realm” and “The Lost Gods” - and discover new gameplay experiences showcasing new characters and epic mythological stories! Get it now to enjoy a bonus quest “When the road gets rocky” with dedicated in-game rewards.

$40

1 Like

Super.

U utorak mi stize disk, pa jedva cekam da krenem. Ja narucio sa Amazon UK, jer je bila na popustu 33 Funte. Oni mi poslali vec disk, a sada vidim da je u Store-u, 40e, sto mu dodje isto. jbga. Nema veze, strpecu se do utorka, imam toliko toga da igram…

Ta edicija sa svim dlc je sad 3300 kod nas u buenos airesu.

6 Likes

Sad vidim da sam ja Limited Edition uzeo, tako da mozda sam ipak na kraju malo bolje prosao.

3 Likes

Igra je dovoljno velika i bez DLC. Sumnjam da ću i njega igrati, dovoljno će biti i ovih 75 sati

2 Likes

Ja isto, ako bude na nekom popustu za 10-15$ onda da.

2 Likes

Završio sam igru, da se ne ponavljam odlična je i svako kome se Zelda svidela treba da proba. Na kraju mi nije otvorio jedna krila i jednog phosphor a, pa sam ostao bez tri achievement-a ili sam ja negde nešto omanuo.

6 Likes

Treba da proba svako bez obzira da li je video/igrao Zeldu, predivna je igra, Ubisoft se baš isprsio ove godine sa dobrim igrama.

Na kraju ipak palo 1000G.

5 Likes

9 Likes

Krenuo sam konacno sinoc… :slightly_smiling_face:

6 Likes

Aj pa nek ti je sa srećom. Ja sam oko 80 sati života potrošio na ovo čudo

2 Likes

Odradi Big Lyre quests prvo (taman da otvoriš celu mapu) i imaćeš dobar start da otključaš nekoliko abilitija i skillova.

2 Likes

Iskreno, trenutno samo kosim travu i secem drvece. :joy:

Jeste ovo sareno, ali nije fortnite alex…

1 Like

Gde nadjem taj Quest?

Svaka zona ima po jednu Big Lyre, ogromna statua u obliku lire.

Evo ti lokacije i koje melodije da sviraš:

1 Like

Dobro, u redu! Ubedili ste me, nabavicu ovu igru danas posto je legao refund od cyberjunka. :grinning:

1 Like