Immortals Fenyx Rising

Vidim da je dosta ljudi odlučilo da kupi igru i da im se dopada (ne samo ovde, čitam na drugim forumima i Discordu). Ispade da je Immortals bolji BOTW od BOTW jer su preuzeli sve što valja i otarasili se glupavih stvari.

2 Likes

Uhhh, teške reči :wink:. Immortals je odličan ali bolji od Zelde nikako.

3 Likes

Ali bukvalno. Rec do rec tacno.
Ta prica sa BoTW smara vise nego kada Wtichera hvalite. :slight_smile:

Samim tim sto je immortals klon Zelde ne može nikako biti bolji. Uzeli su kompletnu mehaniku i ubacili u grčku mitologiju.

Koliko ti je sati trebalo da predjes BoTW? Ako se slucajno jos secas :slight_smile:

Ne sećam se, mislim preko120h

1 Like

Da ali nema onih ‘survival’ mehanika: jedi da bi živeo, oružja se troše, bespotrebno pentranje dok ne crkneš…

Upravo ta oružja su po meni pun pogodak jer nema “lakih protivnika” sto bi rekli fudbalskim žargonom. U immortals-u kada podignes level tebi praktično niko nista ne može. Pentranje je praktično isto u obe igre, dok ne povećaš staminu nećeš se popeti nigde. Jela su po meni prava mala remek dela, jel svako jelo donosi različite “moći”. U immortals-u kada popiješ za napad i odbranu napitak ni najjači neprijatelj ne mora više od 5 udaraca da primi da bi stradao. Po mom skromnom mišljenju zelda je klasa iznad po kvalitetu,a sa njom u toj klasi je jedino Witcher 3 :wink:

4 Likes

Upravo to, mislim da mehanika kao u Zeldi nigde ne postoji. Momenat kada skontas da vetar duva u pravcu protivnika i ti strelom zapalis suvu travu koja gori prema njima je nešto najoriginalnije sto sam u igrama viđao.

3 Likes

Obzirom da si postavio Zelde vs Witcher, povlačim se iz dalje diskusije :wink:

2 Likes

Definitivno jeste “mutava” i jeste mana

Zelda botw je jedna od najboljih igara ikada, Immortals iznenadjenje i osveženje, baš ga igram sa uživanjem.

5 Likes

Kad sabiješ još 100 sati u Zeldu neće ti se više igrati ništa :grin:

1 Like

@robotnjik ti si imao problem sa save-om da neće da uradi save? Provalio sam da igra kada se pokrene iz quick resume neće da radi save, kada se startuje redovno svaki put radi.

Taman sačekaš pa lepo na next gen konzoli, vredi čekati.

1 Like

Ja ne znam kakva je priča u Immortals, ali u Zeldi BOTW gotovo da ne postoji. Tj. u prvih sat ipo-dva, što pomislite da može biti kraj igre, jeste.

To je jedina mana ovoj Zeldi.
Ali gameplay i mogućnosti u BOTW su jednostavno neograničene. Šta vam padne napamet to možete da uradite. Najbolji open world ikada, garantovano.

Npr. Staviš bombu na pod, zakačiš onaj balon ona poleti, ti je onim veikim listom usmeriš ka protivnicima i BAM.
Jednostavno šta god probaš radi.

To nijedna druga igra nema, garantujem.

Witcher 3 sa druge strane beiljira u drugim stvarima.

Ne treba porediti te sve igre, dovoljno je reći da su u najužem krugu za GOAT, uz Halo 3 :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Bio je problem pa sam uradio Quit igre, i save se vratio. Evo sada na 40h igre, i nije se pojavilo ništa slično.

Zeldu nisam igrao, i ne mogu komentarisati, ali Immortals je ŠTOGOD!
Naravno da imam i po koju zamerku, ali to je sve sitno naspram svega onoga što je ok.
E i da, totalno mi se sviđa što sam postao OP. Kad se setim početka igre, i kako su me svi gazili i da sam bežao od svakog fajta…eeeehh…
Meni se najviše sviđa način na koji se priča PRIČA u Immortals-u. Zaista originalno, a duhoviti komentari i ćaskanje Zevsa i Prometeja je odlično implementirano i često, nedvosmisleno, koketiraju sa današnjim dešavanjima.

4 Likes

Probaj iz quick resume da pokreneš igru pa manual save da uradiš.

To sam bio probao i nije prepoznao save. Kada sam uradio Quit igre i pokrenuo je ponovo, save se vratio.