Immortals Fenyx Rising

13 Likes

Upravo kupio immortals na ARG, 2800 din, jea :grinning:

7 Likes

Pridružujem se klubu obožavatelja, predivna igra, za ovih oko sat vremena što sam odigrao, to je to što se mene tiče…

2 Likes

Bas vam zavidim, igrao bih ovo nas next genu.

1 Like

Evo jedan fin video sa gameplay-om, pa da se zaista uverite u lepotu ove igre:

2 Likes

Stvarno deluje prelepo igra, kupuje se ovo za novu godinu izgleda, pošto od CP2077 nema leba :grinning:

1 Like

Aj dobro. Kupicu igru :smiley:

1 Like

Ajd pokažite kako vaš trenutni Fenyx izlgeda.

1 Like

Prvo mi je blokirao poslovni laptop forum zbog lingerie/bikini sadržaja, sad još i feniksa ljudi da pokazuju…

3 Likes

Penyx =/= Fenyx

3 Likes

Dobro je, nemam samo ja pokvaren um. I ja sam odmah na to pomislio. :laughing:

Pokažite svog Fenixa ljudi! Ti Pedja prvi, posto je tvoja ideja bila.

4 Likes

3 Likes

4 Likes

4 Likes

Namontirao sam na Fosfora dodatak da sa svakim napadom vraća jedan chunk healtha! Bukvalno me ni moji jadni refleksi sada ne mogu ugrobariti sa ovim. Ne znam kada sam zadnji put popio napitak, samo napujdam žar pticu kad mi je frka.

2 Likes

Ja tek danas skontao da plodove nara ne moram skidati strelom sa drveta, pa sakupljati po zemlji. Sekirom po drvetu, i da vidiš kako padaju. Ko zreli dudlići…

7 Likes

Vec nekoliko mjeseci mi je interesantna ova igra i uvijek sam imao u planu da je kupim.

Trenutno igram Valhalu, i kad je zavrsim mislim da cu preci na Immortals. Svakako bih prije njega odigrao nego Odiseju, privlaci me ovo sarenilo a i vjerovatno nije toliko duga igra kao Odiseja.

Strele? Lol. Samo sekira.

Sinoć sam išao da uzmem esenciju od Atine i od ulaska u vault do izlaska mi je trebalo skoro sat vremena. Dva velika puzzle podnivoa, jedan sa strelama i srećom poslednji koji se završi za pola minuta. Pri tome, svaki put kada se jedan završi, Meduza se vrati u fajt . Oči su mi ispale dok sam odradio a kontao sam, još samo ovo i gotovo, a ono malo sutra.

1 Like

rekoh ti ja neki dan da taj nivo traje i traje…srećom, svaki fajt sam iz prve rešavao.

Ja sam ocistio bukvalno sve, ostao još finalni boss. Fali mi 7 onih “zlatnih jaja”, jedan phosphor i možda 2 wings-a. I sada se zajebavam da to pronađem :confused:

3 Likes