Igre za 2 ili vise igraca u offline-u

Bilo bi lepo da napravimo spisak dobrih igara koje se mogu igrati na jednom xbox-u, sa vise kontrolera…
Pa da pocnem:

Gears of war 2 - mnogo dobra co-operativ kampanja (meni bolje nego u singlu mada je ista kao single kampanja). Takodje i rostiljanje u multiju “horde” na insane nivou tezine…

Soul Calibur IV - sta reci nego stiskaj sto vise dugmici, a uz dobro drustvo igra ume da bude veoma smesna :smiley: u offline varijanti naravno. Obavezno za probati…

PES2009 - Standardno dobar…

Jel ima neka dobra voznja u dvoje, Burnout Paradise i Dirt ne mogu, bedak…

…Moze i Call of duty 4 MW,od 2 do 4 igraca,na jednoj kutiji naravno.

Call of duty 3

HALO 3

Kameo

Kane & Lynch Dead men
**
Army of two**

… ne mogu trenutno da se setim sta jos ima.

Koje voznje mogu 1 na 1 offline?

Soul Calibur 4 je obavezno gradivo za svakog bez obzira na konzolu koju poseduje.

Project gotham racing 4,verovatno da moze i prethodni deo.

Need for Speed - Carbon(ovde cak imas i coop )

Need for speed - Most Wanted

Juiced 2 Hot Import Nights

Stuntman Ignition,ovo nije bas klasicna trka.

Forza 2 motorsport

To je spisak onih igara koje sam ja probao,moguce da ima jos.

Need For Speed - Most Wanted ima i za 360-cu?!
Ja sam igru igrao na Xbox-u 1, i bila je nešto! Ako ima varijanta i za xbox360 ja bi’ to onda rado probao!

Ima i za X360.

http://www.gamespot.com/xbox360/driving/needforspeedmostwanted/index.html?tag=result;title;2

ima li ko linkove za need for speed most wanted? dajte na mail. nigde nisam nasao!

E ne mogu da verujem da se niko nije setio:
Resident evil 5 (Co op campaign, multiplayer)
Too Human (Co op campaign)
Lord of the rings conquest(Co op campaign, multiplayer)
Rainbow six vegas 1 i 2 (co op campaign, multiplayer)
Lego indiana Jones (hehe co op compaign)
Kung fu panda (co op campaign, multiplayer :D:D)
Unreal Tournament 3 (trebalo bi da ima Co op i multiplayer)
Splinter cell chaos theory (co op campaign, multiplayer)
Splinter cell double agent (co op campaign, multiplayer)
…To je to za sada…el treba jos?

Cek malo, u Most wantedu ima co-op? 1vs1? ili bas neko prelazenje?

@Purple4Stephen
Svaka cast…'de se seti ovoliko igara!:smiley:
Nego, reci mi, tebi se svideo ovaj too human, a jel si ga probao co-op?posto me to trenutno najvise privlaci kod njega…

Da, koliko se secam ima split screen fora za trke. Ujedno i poslednji ngs koji ima ista u 2. a da nije online.

Igrao sam i ja Too Human jos kad je izasao ali nisam co op. Sigurno je doboro uradjeno posto je igra odlicna. Prica i gameplay sa analog stickom su super, jedino sto je jadno je kad god umres dolazi andjeo da te ozivi i to nemozes nikako prekinuti a traje dugo.

Online je (po mom mislenju) JEDINA losa stvar kod Too Humana.
Igra je toliko dobro uradjena da stvarno bi bilo super da se igra sa mnogo ljudi…ali…U Too Humanu jedina online opcija je Co op…I to samo za dva igraca. U Co op nema cutscenes, likovi ne pricaju medjusobno usred igre (glavni likovi, ne igraci). Igraci mogu da dele item,bounty,weapons,armor…Izmedju.
Trebalo bi da naprave MMORPG u stilu Too Human.
Srecom Too Human je prva igra u trilogiji :D:D.

?
Pa jel ima da se prelazi u co-op ili samo jedan protiv drugog???:confused::confused::confused:

Conflict: Denied Ops
jest da je grafika loša ali ja i frend smo to isto igrali nakon što smo prešli halo3 i gears of war…
vrijedi pokušati…

Samo 1. vs 2. :wink:

…Ugh…ne…
1.Ima da se prelazi campaign sa dva igraca (Co op)
2.Znas li ti uopste sta znaci Co Op? (Koperativno…2 ili vise osobe pomazu jedni drugima da bi nesto postignuli…)

Conflict denied ops je co-op…
Da, znam šta je co-op…

…E a sada da te pitam da li znas sta znaci Quote?
:D:D
Hehe salim se malo, nisam tebe ni pitao.

Izvini, mislio sam da meni pišeš…:slight_smile:

1 Pa kako je to co op kad se trkate jedan protiv drugog lebac ti?

2 Ma ja mislio to je istvari Deathmatch sa bogom.

3/quote IGN/ The multiplayer racing action runs at a steady pace so be prepared for smooth yet fast race. For those who don’t chose to go online there’s split-screen multiplayer that allows you to play a Circuit, Drag, Sprint and Speedtrap race.

4 Ja bi rekao da je zakljucak iz 3. jednako 1.

Ali Too Human ne može co-op local, može samo System Link ili Live.