Igre za 2 ili vise igraca u offline-u

Kad se trkas jedan protiv drugog onda to definitovno nije Co Op.
Jedini primer Co Op u trkama je u Need for speed Carbon kada je jedan trkac a drugi Wingman. E to je Co Op u trkama…

El ti igde vidis da se pojavlju je rec Co Op u tom Quote od IGN?
Oni govore da ce ljudi moci preko Split screena ili preko onlinea Multiplayer… E sad multiplayer nije isto sto i Co Op.
Multiplayer:Kada vise igraca igraju nesto
Co Op: Kada vise igraca igraju nesto ali pomazu jedni drugima da bi nesto postignuli.
Na neki nacin kada bi Multiplayer negde bila kategorija koja se sastoji od vise tipova, Co Op bi bio jedan od tih Tipova Multiplayera.

:eek::eek::eek:

Kontradikcija ili mi se cini.

Pliz Eksplejn.

E izvini ja sam zaboravio da je samo Live Co Op i system link…I nisam bas obracao da trazis samo offline igre…
Ali sve one ostale igre imaju 100% split screen.

Da, na žalost. Ja sam hteo sa drugarom da pređemo ovo (on je totalni loot whore) i dopalo bi mu se. Ali ovako, iako mi je igra sasvim ok, nekako sam mi se ne da baš.

E pa prvi put cujem da u nekoj trkackoj igri ima Co Op 1 vs 1…
Igrao sam gomilu trkackih igra i retko koja ima Co Op…A i ako ima Co Op onda to nije 1 vs 1 trkanje…To je Split Screen Multiplayer…
Bolje ti to proveri jos jednom da nisi pogresno shvatio…I dobro pogledaj da li pise Co Op ili Split Screen multiplayer…

Da igra je stvarno zabavnija sa vise igraca…Mozda ce to Silicon Knights shvatiti pre nego sto pocnu prodaju nastavka.

Ja nisam UOPSTE ni spomenuo ama bas nikakav co op. Prle je lepo pitao kakav je multiplayer na Most Wantedu i ja sam rekao da je jedan protiv drugog a ne co op. Molim te procitaj sta sam napisao jo jednom :wink:

Takodje je neko napisao da Most Wanted ima co op i jas lepo napisao da nema i da ima 1 vs 1 tako da bas ne rzaumem

E sad sam gledao postove od 1 do poslednjeg i otkrio sam problem.
Pricalo se o Most wanted i o Too human u isto vreme pa sam pomislio da je umesto Most wanted pitao za Too Human…Doslo je do zabune :smiley:

Vidim nesto ne stima :D:D

ENOUGH!
:smiley:
Saznao sam sta sam hteo, prica neka ide dalje, ali bez vracanja na NFS, dosta mi je ovo…:smiley:

Ali ti nisi napravio ovaj thread…
Sto znaci da mozemo da i dalje dosadjujemo sve dok je u vidu teme :D:D:D:D:D:D:D

mene i ortaka je najvise odusevila igra Army of two i nadam se da ce biti neki nastavak :slight_smile: , a Resident evil 5 me je odusevio isto toliko ali posto sam ga dugo igrao (ortak nije mogao svaki dan da dolazi, a kad dodje bude pola sata-sat…poludeo sam :mad: ) prednost sam dao army-ju :smiley:

Trebalo bi da se ovaj Topic vrati u zivot,jer ima dosta ljudi koji zele da igraju Co op offline ili tako neke igre.
Razgledao sam jos jednom kroz topic i ne mogu da verujem da NIKO nije spomenuo Left 4 Dead…Pa ta igra je gradjena za Co op i ima 2 player splitscreen (ili cak 4 player splitscreen)

Dakle evo mali update od mene:

Left 4 dead (do 4 igraca offline i online i splitscreen)
Borderlands (do 4 igraca offline i online i splitscreen)
Halo 3 ODST (do 4 igraca offline i online i splitscreen)
Call of Duty Modern Warfare 2 (Co op do 2 igraca offline i online splitscreen SAMO spec ops i multiplayer)
Damnation ( 2 igraca split screen offline i online)
Gears of war 1 (Hehe niko ovo nije spomenuo ima Co op 2 igraca splitscreen offline i online)
Left 4 dead 2 (Do 4 igraca offline i online i Splitscreen)
Tekken 6 (borilacka 1 na 1 offline i online i ima malu Co op offline i online kampanju za 2 igraca)
Аrmy of two 40th day (nastavak Army of two radi potpuno isto kao prvi deo-2 igraca Co op ima offline i online splitscreen)

To je to za sada,sto vise igra budem otkrio ja cu ovde dodavati.
Bilo bi kul da ako i neko drugi zna za neku igru koja ima nekakav Co op splitscreen da ovde doda (al da prethodno nije dodata).

ISPRAVKA: Left 4 dead 1 i 2 mogu da se igraju SAMO u dvoje preko offline split screen…Sto je po mom misljenju veoma retardirano…Jer je igra ipak napravljena za 4 igraca…
Ako Halo 3 i dosta drugih igra moze da izvede da prepolove ekran na 4 dela,zasto onda to ne moze i left 4 dead???

Nema offline coop za Tekken 6…

da vas pitam nesto razmisljam se dali cu da narezem Halo 3 ili GTA e sad jel 100% da halo 3 moze offline u dvoje???

Moze i u cetvoro.(procackaj youtube)
EDIT : I ovde pise da moze u cetvoro
http://marketplace.xbox.com/en-US/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5307e6/

trazio sam na youtube i nisam naso nista :frowning:

Halo 3 (ja bar mislim) Je jedna od najpoznatijih igra koja moze da se igra u cetvoro preko split screena.
Ako trazis neku zabavnu igru da prelazis kampanju sa prijateljem u splitscreen…Onda je Halo 3 uvek prvi izbor.

pa da ali treba mi 100% info jer inace meni je zanimljivia GTA ppucacine su mi dosadile ali ako moze halo 3 u dvoje onda 100% cu HALO 3

Hehe 100% info…
Dobro evo nasao sam neki slucajan video (NIJE moj video) na youtube.

Imas na hiljade ovakvih video klipova jer ljudi obozavaju Splitscreen na Halo3,jer je stvarno dosta zabavno.