Igre koje ZELITE da vam se svide, al' ne ide!

Ista situacija kod mene bukvalno preslikano

+1 ^

Dodao bi jos Batman Arkham City, verovatno sam jedini kome se ova igra nije svidela. Vise puta sam joj davao sansu ali nikako me ne mogu da nateram sebe da je zavrsim.

[COLOR=#333333]Assassins Creed 3.[/COLOR]
[COLOR=#333333]Prvi i drugi deo su mi bili odlicni, kasnije druga dva dela(Brotherhood i Revalations) mogu proci…ali ovaj zadnji(3-ka) nikako…[/COLOR]

+1 na ovo. S malom izmenom da sam ja podjednako uzivao u kecu, dvojci, ali i njenim ekspanzijama. Nekako su mi obe legle, svaka na svoj nacin, na jednoj strani Rim, a na drugoj Konstantinopolj.:slight_smile:
Cela ta Eziova prica mi je legendarna, kad sam stigao do kraja imao sam bas dobar osecaj u sebi.
Ali trojku ako mi verujete jos uvek ne mogu da se nateram da predjem… Ne znam koji je razlog, ali znam da nisam jedini i da su pomesane impresije.
Btw, ne mogu da verujem sta citam zadnja 4-5 posta, ovo bas neko otvoreno hektovanje Mass Effecta?:slight_smile:
Mislim, ne mogu da razumem kako postoji neko science fiction fan a da kaze da mu ME bar nije prijao, ili mu je bar ok bio… A ako niste fanovi SF-a onda ne znam sto vi ste se terali da vam se igra svidja?:slight_smile:
U svakom slucaju, svako ima pravo na svoje misljenje, ne kritikujem nikoga nego mi smesno kako se odjednom pojavise toliko ljudi kojima se ME ne dopada.:slight_smile:

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Meni AC III Najbolji AC u serijalu.
BTW Mass Effect takodje stalno sam ga pokusavao preci ali nikako fali mu ono nesto.Ali ako ja sebe moram terati da neku igru igram onda nevidim smisla da ju uopce i igram

I ja se apsolutno slazem sa ovim. Trojku sam presao cisto zbog price. Mene neverovatno nervira sto ovaj mod da lovis zivotinje svuda sada ubacuju prvo ac3, pa farcry, vidim i u tomb raideru ce biti…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Ne zaboravi i RDR, oni su prvi uveli taj mod (ako se dobro sećam) :slight_smile:

Halo ,Mass Effect,Dead Space ; citavi serijali

Meni Assassin’s Creed 3. Odigrao sam sve predhodne delove, Revelations jedva presao, JEDVA. Trojku ne mogu ni da krenem, nekako ne mogu.

Dark souls ****** japanci!! nista mi ne moze dignut tlak kao ta igra. bas sam bio nabrijan jedan pravi rpg kad ono… mislim…po meni je logicno da se macem vitla sa tipkom x ili a , a ne sa LT i LB. napada me kostur i umjesto da ga mlatnem ja popijem potion… i tako iih popijem ko od sale i nikako se naviknut na taj raspored tipki ,a to sejvanje jednom mjesecno pa cak i rijedje je …vec sam nazivciran

Nemoj BO2 da mi vredjas :DD
Dota( obicna i 2) Boze, UI doti je kao da je neko doso i od lol-a naoravio mass efect -.-
guild wars i diablo kao sto kaze n00dle dodjem kod nekog zmaja,klikcem ko budala pola sata,skupljam novcicee -.- WTF? o.o

Dead Space 3… Toliko sam cekao da izadje i bio odusevljen prvim i drugim delom. Ali ovakvo djubre skoro nisam video. Klasicno napucavanje. Prosto se umorim. Krenem da igram malo i onda kao se zaletim i stalno se sve ponavlja, malo ides pa udjes u prostoriju gde se napucavas pa kada to zavrsis opet malo prosetas i tako u krug. Probavam da se zaletim po nekoliko puta dnevno ali ne ide nikako.

FF serijal i uopšte jprg, probavao sam i trudio sam se ali ne ide.
Halo serijal, prešao sve dijelove (osim Halo 4).
Ninja Gaiden 3 kao fan koji je po 5-6 puta prelazio prethodne dijelove ostao sam užasnut koliko je ovaj dio dosadan, nezanimljiv i uopšte loš a toliko se trudio da mi se bar malo svidi ali ništa, jedva i na silu završio.

Moram priznati iznenađen sam kakve su vam igre dosadne i nezanimljive.

Bre, svako ima makar jednu igru koju BAŠ ne može da odigra, neki i više, jednostavno ne ide, pa neka je i najbolja, neće je preći

Zanimljivo koliko ljudi je razocarano trecim AssCreedom, a ovamo igra prodala 12 miliona :woot:

Far Cry 3, Halo serijal, Crysis 2 a kako vidim i trojka ce me razocarati :dada:

Far Cry 2, Dead Space 1, 2 i 3, Sacred 2 Fallen Angel, FINAL FANTASY ceo serijal a pogotovo XIII, Blacksite, Assassin’s Creed ceo serijal…

ps: 800 post :smiley:

Assassin’s Creed 3, Dead Space 3, sve JRPG igre (što bi Čvarkov rekao: “KATAŠTROFA!”), Resident Evil 6…

20% AC3…i dalje nema sanse.:-S
Nekako mi je ‘‘teska’’,sve cekam da se nesto desi…Interaktivni film,ali ipak nije na nivou.:)Pokupise novac samo na ime serijala…

Samo da podsetim, tema nije “igre koje vam se ne svidjaju”, nego koje ste “zeleli da vam se svide, ali ne ide”.

Imam utisak da dosta postova navodi citave zanrove koji im se ne svidjaju, nije to poenta… vise me zanimaju specificni naslovi koje ste bas hteli da zavolite, i razlog zasto nije uspelo.

Moze i obratno, igre koje ste isprva mrzeli, pa uprkos sebi zavoleli.