Igre koje ZELITE da vam se svide, al' ne ide!

Nezgodna situacija. Srceparajuca. Najzad izadje igra koju ste zeljno iscekivali, ili koju svi hvale, ali posle nekoliko sati uz tv, teska srca morate da priznate da vam nije sudjeno. Meni padaju na pamet dva primera iz skorasnje istorije:

Witcher 2 – prekrasna grafika, ozbiljne teme, golotinja, svi pali na dupe. Medjutim, probao sam dvaput da se uzivim, jednom na pc-u, drugi put na xboxu, al’ ne ide. Sve mi nekako kabasto, los UI, skupljam neke gluposti po sobicama u onom prvom naselju u shumi, nit’ znam sta radim nit’ zasto. Borbe nisu nista specijalno, barem zasad. Kad pogledam koliko je jos neotvorenih vrata ostalo, sneveselim se. A tako bih hteo ovo da odigram. Probacu i treci put, jednog od ovih dana.

Far Cry 3 – eno vidim, Meho Krljic je imao slicnih problema kao i ja, prvih sest sati ga smorilo, al’ se onda odjednom navukao! I ja sam igrao oko 6 sati sveukupno, ali i dalje mi je igra onako meh. Vec sam kukao u drugom threadu, nije mi jasno zasto je pola sadrzaja ubaceno. Samo pratim glavne misije, oslobadjam kampove i pentram se po kulama - sve ostalo sam batalio. Cak i tako, nista specijalno. Novcanik mi pun para, ignorisem dijamante na mapi, kao i one neke ‘skrivene’ relice - sta ce mi? Tja. Mnogi ljudi su ocarani, cekam da i mene ocara. Nikako da docekam.

Imam i obratnih primera, igre koje sam na prvi pogled mrzeo, a posle se debelo navukao:

Street Fighter 2 – sta je bre ovo? Ne znam ni kako se skace, milion dugmica… sto se ovo ikome svidja? A onda sam na aerodromu kupio guide, i dok smo stigli do beograda moj pogled na Street Fightera zauvek je izmenjen…

X-Com (onaj stari) – boze kakva grafika, ne razumem sta se desava, sve je staticno, gomila nejasnih dugmica, moji vojnici ne mogu zgradu da pogode… da bi na kraju ovo igrao satima svaki dan, i navukao prijatelje i blizu porodicu.

**Diablo **-- “Sta, to je to?! Klikces ko moron po malenim cikicama dok ne padnu? I onda skupljas novcice. Pobogu, kakva glupost.” Sutradan: “hm, ajde opet da pokrenemo Diabla - ne znam zasto, al’ igra mi se.” Sutradan: “Koliko sati vec igramo? Toliko? Au. Ok, aj onda jos samo tri sata.”

LoL(League of Legends) Igra je jednostavno, DOSADNA. Klikcem ko budala

po malenim cikicama dok ne padnu?
Svi koje znam hvale ovu igru, i na netu sam procitao da stvara zavisnost istu kao i heroin, evo i linka http://www.telegraf.rs/vesti/127424-srbijom-hara-lol-igrica-koja-izaziva-istu-zavisnost-kao-i-heroin…al igra je…DEBILANA

Halo serijal.

Čitav taj hype, svi ga obožavaju, redovno u izborima za igru godine, meni je svaka Halo igra ogromno razočarenje, a nije da nisam pokušavao, probao sam svaku a Halo 4 sam i završio. Svaki put me drugi nalože, ja se primim i onda razočaram. Grafika koju svi hvale meni je nedopadljiva, protivnici nemaštoviti, radnja američki predvidljiva, ne mogu, jednostavno ne mogu…

^ Stone him to death :smiley:

Uncharted serijal. Da me ne shvatite pogresno, mislim da je dobra igra, ima dosta stvari koje su spot-on sto se tice prezentacije, dialoga, voice acting-a…ali kada pogledam koliko se neki ljudi odusevljavaju sa igrom, vidim da moje misljenje nije ni blizu toga, samo mi je igra dobra. 8/10 dobra

Sto se tice Halo igara, to se ili svidja ili ne, sredine nema. Ti ocito pripadas grupi ljudi koji nisu impresionirani, niti ih privlaci lore Halo Univerzuma

Ista priča važi i kod mene, koliko god prilika da joj dam, jednostavno ne ide :frowning:

Halo serijal.[B]_[/I][/B]

[I]Son_of_a_gun_ je napisao sve što bih i ja napisao.

I još jedna igra, ali nije za Xbox - War Craft 3. Stara, dobra igra, celo moje društvo je svojevremeno bilo oduševljeno igrom i proveli su godine igrajući je. Znam i tačan broj - 7 puta sam je instalirao i pokušavao da igram, ma nema šanse. Nešto mi tu nikako ne odgovara, ne umem da objasnim šta.

Do sad nikako nisam mogao da odigram ni jedan Final Fantasy, niti mislim da ću moći, a nije da nisam pokušavao, jednostavno ne mogu da igram taj serijal, pa neka bude svuda čista 10, a mogu da igram Chrono Cross i Trigger po ceo dan, a u osnovi je isto.

Ni Uncharted nešto nisam mogao da igram, probo sam sve, ali ne ide, Mozda nekad kad ne budem imao nesto bolje da igram, ali za sad mi je jednostavno smor.

Skyrim, ne znam zasto, stvarno. Grafika jeste dobra i sve to, ali jednostavno igra nije za mene… :smiley:
Red dead redemption takodje…

**Mass Effect serijal. **

Ceo serijal mi je predosadana, pocevsi od dijaloga kojih ima na tone, pa sve do generickog puskaranja. Jednostavno, serijal mi nikako nije legao a dao sam mu i previse prilika. Prvi deo sam i igrao najduze ali ME 2 i ME 3 su igre koje sam upalio mozda dvaput, triput u zivotu. Hteo sam da me igra zainteresuje, volim sci-fi ali ne ide nikako. Citam preko net-a, ljudi igrama iz serijala daju devetke i desetke, ja nikada nisam “kliknuo” sa celim tim ME svetom.

Halo i sve vezano za Halo - Son-ov tekst

Resident Evil OPC i 6 - veliki sam ljubitelj Resident-a. Sve presao i sve igrao ali te 2 igre… Ne mogu opisati kako je monotono, dosadno i kako odudara od survivor-a kao sto su prijasnji naslovi. Danas se nakanjujem da pocnem igrat 6ici

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

mislim da ce za jedno dve strane ove teme biti i mrtvih. ali evo da i ja dam svoj kontribjusn:

Halo serijal - vanzemaljci koji zvuce kao south park likovi, wtf? debilana. moram da priznam da sam jedino uzivao u ovoj igri kod pedje na okupljanju.

Mass Effect - Prvi deo me oduvao, drugi deo mi je bio toliko dosadan da nemam pojma, ali ajde da odam repekt igri, presao sam ga. Treci deo nisam ni upalio.

Dragons Dogma - krenuo jedno 5 puta, svaki put do prvog sela, off.

EDIT: sad upravo citam ostale postove, na kraju ispade da niko ne voli HALO :smiley:

Moram priznati da mi je lakše, mislio sam da sam jedina crna ovca u stadu… :smiley:

Ne ne, Halo je takav-ili ga obozavas, ili ti je odvratan, rijetko ko ce da kaze da je “dobra igra, ali nista posebno” ili da mu je svejedno. Bas izaziva emocije, pozitivne ili negativne.

A bas me interesuje da li ce se naci neko uvrijedjen zasto se nekome drugom ne svidja igra koja je njemu odlicna :smiley:

Sto se mene tice to je Risen pokusao sam bar 10 puta i ne vredi…realno igra je tesko smece ali ima to nesto sto se meni uglavnom svidi kod takvih igara ali kod ove nema sanse.

Au sta vas je Halo hejteri :D.

Nemoj tako, svi smo ovde civilizovani i svako poštuje tuđe mišljenje :slight_smile:
A za halo je baš kao što si rekao, ili ga neko voli ili ne, to je takva igra.

Ne mogu ove igrice prepoznati… FarCry kec je bre zakon za sve sve fps igre… Ovo zadnje izdanje je cista glupost… Taman se spremas da stignes to cilja misije naidzes na tigra ili grupu komodo zmajeva i ode sve u p… materinu… I zadnji COD o sacuvaj me boze…
PS: nadam se da ce bar DeadSpace3 vredeti… Please GOOD.!!

Neće.

TI si kao odigrao igru pa znas?

Svaka druga igra, zaista. Ali mislim da nikada nisam doziveo osecaj nesudjene romanse kao sa Demons/Dark Souls. Moja avantura je pocela jos sa (original) kineskom verzijom na PS3. I user manual bese na kineskom… Nema veze, “kome jos treba manual, LOL” pomislih. Svidela mi se vec na prvi pogled zbog mracne gotske atmosfere i badass izazova. Ni sam ne znam koliko sam puta zapocinjao i psovao sve po spisku sadistima koji ga napravise. Pojma nisam imao cemu sluze itemi, klase sve redom podjednako beskorisne, umirao sam i umirao i umirao… i umirao… “Kliknulo” je kada sam otkrio farmovanje i tako postao dovoljno otporan da me ne one-shotuju usled mog nestrpljivog igranja, uz svesrdnu pomoc video-walktroughova i caka za prezivljavanje… Ipak, najvecu zahvalnost dugujem Noodle-u i njegovoj podrsci da ne odustanem,