Igra koja vas je najvise iznervirala?

pa upalis flase i bacis ga na zemlju i niko od njih ne moze da ti pridje i onda jednom po jednom skidas mrak i pucas u njega. Znaci sa dva flare mozes opusteno srediti 4-5 onih redovnih i jednog onog zeznutijeg baju.

Okej al flare-ova nikad nisam imala vise od 6, pogotovo ne posle one epizode sa pticama :slight_smile: Brze se trose nego sto se nalaze a trazim i one sakrivene kovcege pa opet nemam.
Mozda da smo sve ovo preneli na Alan Wake diskusiju :DX:

Auuu danas sam bas popizdeo.
Igram ja Fifa World Cup ( Online turnir) i igram sa Juznom Korejom i zaista odigram odlicno, u grupi zabelezim sve 3 pobede ( prituv USA 5:3, Spanije 2;1 i Italije 3;1, zatim protiv Engleske u 1/8 finala 3:2) i dodjem do 1/4 gde me ceka Argentina i tako primim 2 jeftina gola i gubim 2:0, zatim smanjim na 2:1 pa sledeci napad primim jos jedan idiotski gol pa 3;1 za njega, pa smanjim na 3;2, e onda ponovo primim jos 1 gol bezveze i odem sa 2 golamanja na poluvreme, e onda u drugom poluvremenu dam 2 izvanredna gola posle jedne prelepe akcije i posle jedne bombe sa 30 metara i poravnam na 4:4 , i onda u 85-om minutu penal za mene i ja pogodim precku i onda u 90-om minutu napravim kiks ( pokusavajuci da vratim loptu golmanu da ispuca) i primim gol i izgubim 5:4…znaci popizdeo sam

Alex kid, koliko sam puta bacio dzojstik od zid,plafon, patos itd. od tada sve su lake bez nerviranja, e deco deco nemate pojma koliko je tesko igrati bez opcije save! To je bilo pravo igracko znanje.

Desavalo se to i meni :slight_smile: Al to je najjaci osecaj kad te vode sa 2-3 gola razlika, pa onda izjednacis. Tad si pun sebe. Znam kako ti je :slight_smile:

Najvise me nervira kad igram fifu 10 online, i povedem sa 2-0, lik(klinac) odmah izadje iz igre! Ne znam da li se to racuna kao pobeda ili sta? To me izludjuje! Odmah vidim da su neki klinci zato sto redovno biraju Spaniju ili Barselonu, i kad krenu da gube odmah izlaze! Trudim se da ne dajem sve od sebe, samo da bi odigrao utakmicu do kraja!:middlefinger:

Racunati se kao pobeda a njemu ce biti zabelezeno u procentima koliko cesto izlazi iz igre, ali u svakom slucaju jako nervira.

U poslednje vreme, jedino cega se secam da mi je dizalo pritisak je Prototye sa onim time trial-ima sa trcanjem po zgradama i skakanjem, kad zakasnim sekundu ili par stotinki, pojeo bih dzojstik :swear:

Da li je iko od vas igrao risen najgoru igru ikada ili sam ja jedini potrosio par sati zivota na tu glupost.

mozda tebi je najgora ali ova ti je igra nastala na osnovu gotike 1 i 2 a svi znamo kakva je gotika bila tako da ovo ne moze da omane… to je druga stvar ako se ti sa ovakvim igrama susreces po prvi put pa ti se nije dopala ali da je najgora definitivno nije, veruj mi ima mnogo gorih igara od ove…

cisto da se zna najavljen je drugi deo Risen-a…

Par sati!!!
Ja sam je posle 10minuta ugasio…

ja sam samo prvi cepter igrao oko 30 sati, super igra ali nije za svakog. :slight_smile:

Mene su sve iznervirale… :stuck_out_tongue: Ali kad me ubiju :dada:

jedan od boljih RPG-jeva

Nisam ga odigrao, a i meni izgleda da je dobar, moram da ugrabim vremena da ga odigram, sprema se i nastavak -

Risen 2 revealed

auuu nisam znao. hvala za vest :rock:

Ne znam samo po cemu… No ne bih da se upustam u raspravu, ocito nisam fan ovakvih rpg-eva… Al’ za Fable 3 dusu dajem :smiley:

pa risen je hardcore RPG. posle toliko odigranih RPG-jeva u mojoj igrackoj karijeri, questovi tipa pobij 5 necega i dodji do kraja pecine po kovceg kao u fable-u mene posle tolikih RPG-jeva ne moze bas nesto da animira. hands down da je fable serijal dobar i da sam ga odigrao ali risen i gothic serial su po meni jedni od najboljih RPG-jeva u zadnjih 10-12 godina. Naravno tu je elder scrolls koji je malo meksi i Dragon Age koji je mozda cak jedan od najboljih ikad ali je koncepcija totalno drugacija u odnosu na elder scrolls ili Gothic/Risen. Naravno pricam o fantasy Rpg-jevima koknretno, ne zalazim u space/cyberpunk/postapocalyptic

OFFTOPIC STOP!!

Da vidimo dalje koga je sta iznerviralo :muscle::punch:

Ja sam jedno vreme igrao na netu Narutoarena na pc
Igra je bedna ali sam ja veliki ljubitelj naruta
I ja igram u ladder game ( to vama daje i oduzima xp )
I ja imam 3 lika sa oko 80 hp (od 100 max )
A lik ima samo 1 lika sa 100 hp
I jha ga ojadim na 70 hp , a on izadje i pise cekaje protivnika i tako ja cekam 10 min na karju popizdim i izadjem i izgubim 96 xp :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

mene najvise izvnervirao blur to sranje od igre sam bacio i ko zna gde je sad ttaj dvd