Igra koja vas je najvise iznervirala?

e jel to glavn misija… posto se ne secam da sam imao nekih problema oko misija… letenje sam presao iz tipa drugog treceg puta.

Mozda sam verovatno jedini ali mene je potpuno razocarala igrica Metro 2033…

Iako je grafika super(mada ima nekih gresaka i sitnijih bagova), prica je bila konfuzna i nerazjasnjena do samog kraja(da ne pominjem da nije bilo cut-scena uopshte.)
Gejmplej je bio naporan i dosadan. Tumaranje od stanice do stanice je bilo “sirovo”, prezvakano i dosadno. U pocetku mi se svidjala horor atmosfera, ali posle je postalo banalno glupo.
Jer kada u nivo udjem sa 20 metaka, mogu lepo da se slikam. A da se prosunjas pored celog garnizona nekakvih fasista je nemoguce… Tako da sam tu pizdeo ko nenormalan. Jedva sam presao igru i od tada je nisam vise pogledao :slight_smile:

A jesi li cuo za Fifu? :))

Pa da, jos mu samo to fali, fifa 10 online. :slight_smile: naravno da je tebi opusteno protiv CPU-a ;p

Assassins Creed. Pokusavao sam da skupim sva ona pera i na kraju sam imao 99… Znaci popizdeo sam… Moram sam da gledam one flimove na you tube-u i da se prisecam koja peram sa pokupio kako bi nasao ovo koje mi je ostalo… Nakon nedelju dana sam ga nasao… ( Severozapadni cosak Venecije kod onog karnevala) :smiley:

Pfffff… zato ja zaobilazim collectibele u sirokom luku kod tih igara dok se ne pojavi neka mapa za njih. I dobro sto to nisi uradio za one treasure, njih ima oko 300 :smiley:

Eh ja se isto tako malo smorio za Uncharted, bas sam se trudio da zagledam po coskovima i skupio samo bednih 29 od 60 skrivenog blaga na kraju. A mrzi me da ponovo igram, mozda jednog dana…

Hah ja nasao 34 :P, inace sad se setih jedne igre kod koje sam bukvalno plakao od besa. U pitanju je Blade of darkness, stariji gejmeri bi trebalo da se secaju

Iskreno, retko kad se zaista nerviram oko neke igre, verovatno zato jer uvek uspem da je predjem. Ali, od skoro najviše me je iznervirao Alan Wake. (Vrlo moguće da sam prvi koji je nešto tako rekao) Igra je previše repetitivna, i previše, ali previše linearna. Ja lično volim linearne igre, ali kada postoji samo jedan uzak put kojim moraš ići, i kada znaš da će te za tačno 3m napasti shitload taken-a, a imaš nedovoljno municije.

Ma koliko čuvao metke i baterije, ma koliko bežao, uvek ću biti u minusu. Igra nije nemoguća da se pređe, šta više prećiću je sad na leto, ali opet. Lično ne volim takve igre koje zahtevaju previše, u neku ruku. Pored toga je igra neverovatna.

AC2 je bila jedina igra gde sam zaista hteo da uzmem svih 1000G, na kraju sam završio sa 880G. :frowning: Nisam uzeo achievement kada se leti uz pomoć Leonardove mašine, a ne postoji nikakav replay.

U Alan Wakeu nema municije?
Jel’ igras na Nightmare? Ako igras, onda ti je opravdano :smiley:
Na normal sam obrnuo jednom, i sada opet idem kroz 3-u epizodu da skupim collectibele (prokleto dugacka epizoda) i nikad nisam ostao bez municije.

Mislim da sam igrao na Hard, ne na Nightmare. Jako, ali jako retko pokrećem igru na najtežem nivou. :smiley: Onda ti spadaš u onu grupu jako štedljivih. U većini slučajeva mi nestane svetla, mnogo više mi je to bio problem nego meci.

Evo i ja da kazem-ja stvarno nisam nikad imao problema sa municijom a ako i jesam to su bili oni slucajevi kada mi je svetlo(i ono cudo sa municijom) na koji metar ali tada samo malo brze potrcim pokupim municiju i gotovo. Ja sam i poprilicno istrazivao tako da cu do kraja igre(posto sam sada na pocetku 6 epizode)sakupiti preko 90 manuscriptova i termosa uz sve pogledane tv i radio emisije i skoro sve chestove pa mi je opet uvek bilo municije.
Cod3r da li mozda pucas na njih dok im ne skines mrak :slight_smile: jer ti to ne vredi tj mozes pucati milion puta u njih ako su zasticeni sa tamom i nece im nista biti

Na normal ima sasvim dovoljno municije u Alan Wake-u.
Jel ste igrali Dead Space igru? E to je igra u kojoj fali municija na normal, a kamoli na nesto teze. Ja sam danas presao 6 chapter od 12 koliko ih ima u Dead Space-u. I bogami zajebana je situacija sa municijom.

Presao Dead Space i ima problema sa municijom u dosta delova(mnogo vise nego u AW)ali nista preterano da se ne moze preci

Ja kada sam prvi put prelazio igru to je bilo na hard :slight_smile:
Uopste nisam imao problema sa nestankom municije, cak mi je uvek ostajalo puno municije(POGOTOVO PUSKE) ali ja nisam srljao ko majmun i cekao da se respounuju, nego sam svaki cosak delic gde sam se krecao ispitao i istrazio :slight_smile: Vise mi se puta desilo u residentu kecu da mi nestane municije, nego u alanu :slight_smile:

Sta ste se uhvatili za prokletu municiju. Rekoh da mi svetla najvise nestaje. :nono: Naravno da ih prvi osvetlim dok ne izgube “stit” pa onda pucam.

Pa ja nisam imao problema ni sa baterijama. Uglavnom sam imao 10 ili vise baterija, izuzev u nekim retkim situacijama(ali svejedno baterije su se u blizini mogle pokupiti)

^ Meni bas i nije bilo tako. Iskreno nisam igrac koji poludi pa spuca sve metke u prazno, uvek sam igrao strateski, a uvek mi najvise ponestane svetla, a ostanu mi meci, i onda dzaba pucanje kada ne mogu da im razbijem oklop. Naravno nekad bude i situacija kada imam svega na pretek, ali onda bas krene talas taken-a pa mi svejedno jer sve mora da ode.

Ja prvo sto uradim, jeste ako ih ima samo dvojica, raspalim prvo svetlo (baterije mi uvek na 15-20, jer znam gde da ih nalazim) i onda ih ubijem sa po 2 metka iz revolvera. Nikad, ama bas nikad mi nije falilo baterija ili metka iz revolvera. Iz drugih oruzija da, ali ne iz revolvera.
A ja stedljiv? Ha :smiley:
Kada dodju nekoliko njih ko lud raspalim flesku pa ubijam sta preostaje :smiley:
Inace nemoj da “panicis” kad te napadnu (obicno te okruze - jedan napred, iza, i levo/desno) tada kada te napadaju samo dodgeuj i baci flesku ili flare da ih rasteras, pa onda po 2 metka iz revolvera da crknu :wink:

Verujem da sam jos trapava u igri ali mi jedini i najveci problem stvara kad ih je 5-6 i onda dok jednom skidas mrak jedan ili dva te savataju pa onda moras da bezis, u medjuvremenu se onaj prvi oporavio. A flash i flare nisu beskonacni, koristim ih samo u takvim situacijama kojih posle prvog chaptera jedino i ima. Retko kad se posle pojave jedan-dva. Nikakav problem ne bi postojao da se Alan ne zadise posle 3 koraka i ona taktika sa bezanjem ka najblizem svetlu (uz dodge) totalno pada u vodu. Takodje ni lampa se ne napuni do max kad ubacis nove baterije nego ide polako sto znaci jos bezanja a Alan je do tad vec mrtav.