Igra koja vas je najvise iznervirala?

Blur je fenomenalna igra. Da si rekao nešto zaišta šklj pa bih shvatio, ali Blur je, još jednom, vrhunska igra. To što si ti nešto potpuno drugo mislio da je to je apsolutno druga stvar. :slight_smile:

Ne znam da li sam vec negde napisao, ali moram opet. Dakle igra koja me je najvise iznervirala ubedljivo je NBA 2k10 (i dalje me nervira). Polomio sam do sada 3 cd-a, i jedan osrednji sto zbog nje. Broj exploit-a i razni nacini na koji se isti izvode je beskonacan, tako da oni koji su po prirodi cheeseri mogu brate u ovoj igri da puste masti na volju i da izaberu nacin na koji ce da uniste dozivljaj igranja kosarke i da ga pretvore u nocnu moru, tako da cete da se nadjete u partiji u kojoj uzaludno mucki pokusavate da zaustavite protivnika koji izvodi jedan te isti exploit iliti combo exploit-a vezano i zaboravite sta vi u stvari igrate. Glavnog i odgovornog za gameplay ove igre bi bacio na takve muke za koje verujte jos nije osmisljeno ime. :swear: :mad:

Haha, nisam znao da je tako, ali ja skoro uopste nisam igrao online. Ne znam sta da ti kazem, jedino da predjes na NBA Elite! :smiley:

(Doduse NBA Live ima sigurno jos mnogo crnje exploite).

slazem se auta staze oruzja su sjajna ali challange su totalno bezveze to je upropactilo igru npr prodzem kod 1 boss sve samo 1 mesto 5 lampci i idalje nemogu da se trkam sa bossom jer nisam ispunio zahteve to je sranje

@ prototype zar je toliko tesko da dodas znakove interpunkcije???

Shinobi (PS2) Ovo je igra koja mi je zivce pokidala pre nekoliko godina. Ko je igrao, zna o cemu pricam. Nivoi dugacki izmedju 15-20min + tesko + nigde checkpointa + ako poginete krecete ispocetka table. Sve u svemu = ZLO!

Iznervirao me je Half Life 2,ocekivao sam mnogo mnogo vise od te igre,usput i najgora ekskluziva koju sam ikada igrao.

Half Life 2 ima za Xbox1 i PC, tako da nije ekskluziva. Po mnogima je ekstra igra. Meni nije ni najgora igra, niti najbolja, mada nisam mogao sebe naterati da je igram.

Retko koja igra me je iznervirala,ali najvise I wanna be the guy i SMB.Posle onoliko crkavanja covek mora da se iznervira :slight_smile:

P.S. HL i HL2(sa sve epizodama) su mi dve omiljene igre,po meni jedna od najboljih triologija do sad(iako nije ni treca epizoda izasla,kamoli HL3 :smiley: ).

@gresley
Neznam ali stalno sam misleo da je Half Life 2 PS3 ekskluziva :rolleyes:

Ali kad malo bolje razmislim igra koja me je najvise iznervirala to je MP Black Ops,najvise radi konekcije :envy

HL2 mislim ni da nema za PS3. A moja igra je MP na Black Opsu za PS3. Setam ja tako, pucam nekog, i jedan pocne da me puca. Nije problem, tako? Otrcim ja u zaklon, a covek me i dalje prati i puca i to u glavu! Na KillCam vidim da mi samo glavu prati! I to se nekoliko puta dogodilo.

What? :hm

Bila teska modding scena, banovali ih dosta sa MP-a. Ako nije koristio cheat, svaka mu cast! Odem ja iza zida, gde me sigurno ne vidi, a njegov nisan prati moju glavu.

Mene je Halo 3 campaing (legendary) mnogo iznervirala. Nemogu ni prvi nivo da predjem sam.

Legendary je gotovo nemoguce preci sam. Tesko je i sa 4 igraca, a kamoli jedan.

To nije cheat, nego aim assistance.

Bayoneta, previse sarenisa… i mng moraju da se koriste dugmici…
Castelvanija (ubice me svi sa foruma), igra je po meni ista kao i GOW serijal (ne kazem da je kopija), samo je vreme radnje drugo…

malo me je iznervirao Red Dead Redemption, jasi, jasi, jasi, jasi, jasi one konje… jadni bre… :slight_smile:

Ninja gaiden 2 - prebrza igra al vjerujem da je dobra o to voli
Bayonetta - isti slucaj
Risen - koji smor! doslo mi je da uzmem bombu i da se zakoljem osiguracem
Top Spin 3 - -_-
NBA2K10 i 11 - moze malo normalne igre? damn
Shaun White Snowbording - nije mi sjela, ne znam zasto
ima ih jos dosta samo se sad ne mogu sjetiti…

alone in the dark za xbox…ubedljivo sve najgore!ne mogu da pišem o njoj a da ne krenem da psujem!!

Dok sam ja imao gold jedan moj xbox prijatelj ima sve achievement-e za halo 3, kako je to moguce?