Igra koja vas je najvise iznervirala?

Najteza igra koju sam odigrao a iznervirala me do bola!Transformers armada(ekskluzivno za ps2 je izasao) jako dobra igra ali toliko je teska da je to neverovatno!Probajte da predjete i javite mi se kad to uradite :slight_smile:

A igra koja mi je onako da kazem bas shit a ne teska kao transformers armada koji je odlican ali frustrirajuce tezak.Najgluplja igra koju sam video u poslednje vreme je ubedljivo bajoneta zatim idu svi star wars naslovi na drugo mesto,jednostavno mrzim lukasa i tu frasizu igara i filmova(nisam pogledao nijedan film).

uzeo si mi reci iz usta :smiley: :rock:

a jedno je kada ti se nesto nesvidja, a drugo kad od necega nesto ocekujes pa te izneveri…

a jedno je kada ti se nesto nesvidja, a drugo kad od necega nesto ocekujes pa te izneveri…

pazi, postujem to sto ti se ne svidjaju igre starwars ali za filmove(govorim o epizodama 4, 5 i 6) ne mozes da kazes da ti se ne svidjaju ako nisi gledao, jednostavno nema logike…
naravno ne zelim da se svadjam ili da pravim raspravu nego jednostavno da nateram gruju i darksider-a da pogledaju bar epizodu 4 pa neka onda kazu da su sranje. :slight_smile:
verovatno se pitate koji se K… ja ovde javljam?
ja sam fan starwars-a i jednostavno to je jace od mene.
starwars kotor i kotor 2 su jedne od najboljih igara koje sam odigrao.
i slazem se da je lukas prodana dusa, i mene nervira!
a njegov najbolji film mu je wilow pa onda epizode 4, 5 i 6 :slight_smile:

a najgora igra koju sam igrao je definitivno mage knight apocalipse za PC
pokusaj diablo klona u svetu mage knight ali tesko sranje sa najgorom kamerom koju sam ikada video

Ne, pogresno si me shvatio/razumeo.Kazem da mi je bayoneta bas sranje,a star wars mi se nesvidja.Jednostavno mi se sam dizajn i ta tematika nesvidjaju.Mozda je film ok, ali jednostavno me neprivlaci taj vid Sci-Fia.

Pazi ja n bayonetu nisam presao(probao sam igru), ali kad sam video na sta lici dizajn i leveli :[ Mozda je i u toj igri mehanika ok i za klasu bolja od dmc serijala, ali jednostavno ne mogu tako nesto da igram(takav sam).

Svi tvrde da je avatar vrhunski i sve to stoji, ali mene jednostavno neprivlaci pa ga nisam ni odgledao.Sasvim slucajno sam i treler pogledao jer je brat prebacio na pink :lol:

Volim klasiku,realnost i pricu a sto se igara tice tu dolazi sve u obzir ali da deluje krajnje normalno i igrivo.
Meni je recmo lost plane kec extra igra(dvojku nisam igrao).Eto po toj igri bi bio bolji Sci-Fi film,stim da ga odrade posteno a ne preko one stvari kako rade uglavnom filmove po igrama :slight_smile:

postujem!

sto se tice bajonete, mene je na trejlerima odusevila, nisam je jos odigrao jer imam tu jedno 2 ili 3 igre pre te koje sam planirao da odigram i koje sam vec narezao tako da cu tek videti na sta lici igra. mada verujem da ce mi se svideti. jer vidim da dosta na netu uporedjuju darksiders i bajonetu a darksiders sam presao i odusevio se, najbolja igra koju sam odigrao ove godine :slight_smile:

poredjuju ih samo zato sto su izasle u isto vreme, i to je otprilike sve sto imaju zajednicko te dve igre…

pa po trejlerima sam video da nisu ni slicne.
ali ajde ko sam ja da pricam kad nisam jos ni probao bajonetu.

Odlicna je Bayoneta, po meni bolja od Dirsidersa koji je isto dobar. Jeste da igra odise onom najgorom mogucom japanstinom sa sve mega lizalicama ali gameplay i grafika nadoknadjuju taj dusevni bol.

Meni je bolji Darksiders jer nije cista makljaza vec imas da resavas i mozgalice. Mislim da je igra lepo izbalansirana i zaista jedna od boljih, po meni, za XBox.
Sto se tice igre koja me je najvise iznervirala… u skorije vreme ni jedna ali se secam da sam udarao tastaturu igrajuci X-Wing. Ali to bese davno… jos tamo neke 91-e - 92-e :slight_smile:

Kane & Lynch Dead Men! Jednostavno bi izbrisao istoriju igre iz achievmenta da mogu!
U pocetku je dobra, ali posle postaje losije - los cover sistem - kada sam potpouno pokriven, lako me skinu, i tako helikopter me toliko iznervira da sam zamalo slomio disk.

Ninja gaiden 2-igra mi je skroz ok ali me je iznervirala jer sam shvatio koliki sam retard za tu igru i da ne mogu da je predjem ni na samom pocetku

haha tu smo bili isti. ali uz pametno koriscenje bloka i davanjem barem tri sanse igri, uci ces u stos i bice ti jedna od boljih.

da, da, umela je da iznervira, pogotovo na HARD nivou težine… ali, citiraću Akirisa:"…daj barem tri šanse igri, ući ćeš u štos i biće ti jedna od boljih".:poolparty:

Smijaćete se- ali mene su karnevalske igre i letenje sa mašinom u Assassins Creedu II i Splinter Cell Conviction doveli do suza.

e vidis Just to vecina ljudi pominje za assassina. Drug mi kaze "brate ne mogu da pobeedim zadnju igru na karnevalu, vec sam skoro i pad polupao. ja sam bio jedan od srecnijih i presao iz prve. Cak stavise nisam ni kontao da je to toliko tesko. A sto se tice letenja, tu sam pao par puta ali nista strasno kao npr kad ti na kraju God of War keca izleti 50 kratos-a istih kao ti i makljaju te sa svih strana plus i tvoju zenu i dete, a ti moras njima da dopunjavas health tako sto im dajes svoj .UZAS!!

To sam presao na god mod, bilo je jako jako tesko :slight_smile:

I da,na kraju uz mnogo frustracije,za 3 dana sam prešao karneval a prije toga sam i letenje…I sve posle…I prešo sam ACII…

Karneval e! To je jedna od najboljih misija u igri (volim izazov). Jedino sto nisam shvatio jeste kako da ubijem onog dedicu a da me ne otkriju (nesto kao treba cekam vatromet) i onda me jurili ali sam sa stilom uskocio u vodu i zavrsio sekvencu :smiley: