Horizon Forbidden West - Story Trailer | PS5, PS4

Ma jbt naravno da je razlika. Sve da je ista grafika a da je 60fps pa je dosta.
Ali sam odusevljen kako super izgleda na ps4.

2 Likes

Pa brate i Ghost of Tsushima je izgledao fenomenalno na vanila PS4. Sve zavisi i od samog studija koji radi igru naravno.

3 Likes

Ma sve je to isto tj slično. Ne moze cross gen da izgleda mnogo bolje na ps5. Kao i bilo koja igra do sada, jedino fps.

Prevaranti, nisam obraćao pažnju ali svakako lepo izgleda na PS5 tu nema prevare.

Samo jos da odlucim da li da bacim 70$=7000din nepovratno.
Ili bolje da kupim za 9000din CD i posle makar izvucem neke pare.

Ako samo pređeš i ne treba ti igra onda bolje fizička kopija.
Staviš malo manju cenu nego u radnji i prodaće se brzo.

Tako ce i biti verovatno.
Samo ima jedna druga stvar. Imam neki osecaj i nacuo sam da ce igra biti velika. Da ce dobijati mozda i neke dlc itd…
Tako da se posle mozda pokajem. To me brine.

Pa taman dok izadje dlc, cena će pasti i bice dobrih ponuda digital …
Tako da uzmi slobodno cd…
Nemoš pogrešiti, odigraš, prodaš.
Posle kad izdaje dlc za 6-7 meseci opet uzmeš share za 2-3 crvene i ćao…

1 Like

Ma ne uzimam ja nikakve ser… ili kupim za moj nalog i bas me briga. Ili CD pa ga posle prodam.

1 Like

Devojka koja daje glas Alloy isto daje glas u The Last of Us 2 od one Mel (ona trudnica) :slight_smile:

2 Likes

Ako je takva situacija msm to je jedna od Sonijevih perjanica tako da disk obavezno :grin:

1 Like

Znas da sam gledao bas ko daje glasove. Kada mi se igra mnogo svidi onda me i zanima ko daje glasove.

1 Like

Pa zvučala mi je poznato u TLoU 2 i na kraju stvarno ispade ona :smile: Ali u 90% slučajeva likove dizajniraju po onome ko im daje glas, uglavnom zadrže izgled njihovog lica. Verovatno kad snimaju pokrete i grimase, i sl.

Nekada bas ostanu 100% isti. Pa lik u Horajzon onaj sto je probudio i pomagao masini. On je 100% isti.

1 Like

Toliko ce biti po radnjama. Ako te ne zulja day one igranje. Sacekas malo i nadjes nekoga ko prodaje svoju kopiju ili sacekas da neko donese od preko. Te cene budu manje, tu oko 50e.

1 Like

Mislim da ove Sony ekskluzive relativno brzo donese Istvan. Za ovu zna da ce biti potraznje :smiley:

1 Like

Hvala, mozda cu i tako. Videcu koje su mi opcije ovde i koje ce biti cene kod svercera.
Sada me zulja bas :grimacing: ali ako u tom trenutku budem imao sta da igram onda lagano mogu da cekam.
Posto ma sta izaslo ako tada igram vec nesto onda ne palim dok ne zavrsim.

Bice kod Istvana. 45-50€ bi trebala biti cena. Sto ti je mnogo bolje nego 9k u prodavnici. :rofl:

1 Like

45-50 nece biti na pocetku sigurno :sweat_smile: 55€ mi deluje ono :grinning:

Bice, info iz prve ruke. :joy:

3 Likes