Horizon Forbidden West - Story Trailer | PS5, PS4

6 Likes

Odlicno izgleda.

Još manje od mesec dana :grinning:

Pih moraću da igram na PS4 :sleepy:
A kontam da će i tu da izgleda ok, msm nadam se :grin:

Oce, u 720p na low settings :joy: kupi PS5, ne stiskaj se :crazy_face:

Aha vazi, nema šanse :rofl:
Ne dam alavom Soniju ništa !
Pogledaj MS, koliko 60 milijardi, ma daj evo bakšiša za šminku i dodajte te igre tamo ljudima na gamepass da se igraju deca malo :rofl:

A zamisli da je Sony kupio Activision…
E da, uzeo bi sve IP za svoje ekskluzive i svaki bi naplatio 100 dolara !
E zato će od mene da dobiju Forbidden west na jailbreakovanoj PS4 :rofl:
Iz principa !

1 Like

Nebo i zemlja

Izgleda fantasticno i na ps4
Po meni i suvise slicno ps5.

2 Likes

Ajd ne zezaj, gledaj malo klip :grin:

Jesam. Naravno da je bolje na PS5 inace bih se tacno roknuo :grin:
Ali ozbiljno dobro izgleda i na ps4 sto je moja pohvala za optimizaciju.

1 Like

I jos ako je pustiš na starom 1080p plazma tv-u, ih ima da izgleda kao lutka :grin:

1 Like

Iznenađujuće da osim rezolucije i malo bolje saturacije boja na ps5 (i 60 fps-a) nema neke preterane vizuelne razlike. Tačno se i dalje ne bih prebacio na ps5 da i dalje imam ps4 pro. A isti slučaj će biti i sa God of War.

1 Like

Aj ne lupajte, pogledajte u4k na velikom TVu, nebo i zemlja.

2 Likes

Momci možemo mi da se zamlaćujemo oko tih detalja koliko hoćemo, realno sve je to kesa na svim konzolama, dok je @Djordje1990 ne kresne na PC-u u 8k hdr, dobly vision mambodžambo 360hz ray tracing ti ispadne levo oko kad vidiš uživo :rofl:

2 Likes

Meni je dovoljno i kako izgleda na PS5, ako je vama mala razlika između 1080p@30fps i 4K@60fps samo napred, uživajte.
Ja ovo ne bih igrao na četvorci taman čekao i godinu dok ne nabavim PS5.

1 Like

Ja cu sačekati da vidim recenzije i utiske, jer prvi deo me oduševio pričom, ali ne toliko dizajnom sveta, nekako mi sve bilo meh, previše šarenila za moj ukus, ali borba i priča top …
Ako su ovog puta odradili sve kako treba, kažem vredi sačekati, a i možda do tada sony napravi servis i ubaci je, ali ako bude kao prvi deo, igram za dž. na ps4 :rofl:

Tu će se pojaviti konzola po normalnoj ceni pre ili kasnije, sigurno pre nego kod nas.

Pa tek ovde je šarenilo, u prvom delu i nije tako :grinning:

Ne znam buraz pogledao sam samo ovaj prvi put trejler, ne volim previše spojlera volim da me igra iznenadi, ali po ovome sto sam ovde video sve mi svidja osim opet onog dela gde je džungla tu mi je ono opet sve kao prvi deo.
Ali ovde mi ok landscape

:point_up_2:

Ne vidim da neko mora posto poto da je odigra na PS4. Super je to sto ljudi misle na osnovu jutjuba da nije neka velika razlika :grinning: siguran sam da ce videti da su pogresili kada je prvi put pokrenu na PS5.

1 Like