Horizon: Forbidden West - Release Date Announcement Trailer | gamescom 2021

1 Like

Onda je God of War Ragnarok maj/jun ili 2023.

Možda prebace i za praznike 2022. Mada to iskače iz Sony šablona.

:exploding_head:

5 Likes

Au sta je ovo bem ti sunce.

1 Like

Za “svega” 250$. :rofl:

U suštini ko kupi standardnu ps4 verziju igre, jedini način da dobije ps5 verziju je da je iznova kupi ili da u startu kupi Ultimate ediciju igre od 80 dolara ili neku od skupljih edicija.

I još jedna edicija sa drugačijom figurom mamuta od 200 dolara. Inače obe edicije sadrže steelbook ali ni jedna od njih ne sadrži disk sa igrom. Ne znam da li je to bio slučaj do sada jer nikad nisam imao prilike da kupim neku takvu ediciju. :smiley:

Ne sadrze disk?? Ma da li si ti to dobro video, das 250 dolara i oni ti ne daju disk od igre za koju si kupio limitiranu verziju, e ovaj svet je otisao u kurac.

3 Likes

Tako piše u tekstu:

"The $200 Collector’s Edition is the version you want if you need a giant mammoth statue. It comes packed with a steelbook case, the mini art book, and the aforementioned mammoth, plus a slew of digital goodies. The Collector’s Edition comes with vouchers for both PS4 and PS5 versions of the game, but no discs. Why is there a steelbook case if there is no disc? Who knows?

Finally we have the most expensive version of them all, the $260 Regalia Edition. It comes with not just a mammoth statue, but a mammoth statue that’s different from the other mammoth statue. There are also a couple of art cards, Sunwing and Clawstrider machine physical strike pieces, a canvas map, and a replica Focus (Aloy’s ear thing) with stand. The Regalia Edition of Horizon Forbidden West also includes digital downloads for both the PS4 and PS5, plus a steelbook for the disc that does not come with it.

To get a game disc you have to choose PS4 or PS5. If you want both versions digitally you have to either get the Digital Deluxe Edition or one of the two super-expensive versions. If you want both versions on disc, you’ll have to buy two copies. And if you absolutely need both versions of the robot mammoth statue, may God have mercy on your soul."

@Collector jel spremni zelembaci? :joy:

Futurama Reaction GIF

1 Like

Pokusavam da resim, em moram nekoga preko da nahvatam posto se vratio kuci lik sa kojim sam saradjivao do sada. Mada nisam nesto pri parama ali ovo ne bih smeo da propustim. :rofl:

1 Like

Toliko o tome. Za jedan dan je out of stock na zvanicnom sajtu. :rofl:

Jbt ne verujem da vas ima toliko zaludjenika da se ovo tako brzo rasproda. Po ovoj ceni :joy:

Za 250$ dolara je ovo vise nego odlican set. Dobijas masu toga. Pogledaj koliko je siromasniji “obican” collectors edition naspram ovog izdanja a kosta svega 50 dolara manje. Mada moras uzeti u obzir da su se i neki preprodavci docepali pre ordera i sada ce prodavati na bay-u i raznim sajtovima. :rofl:

Meni samo daj steelbook, to je u dizajnerske svrhe i da pospešuje maštu za ilustracije itd. Dakle “za obrazovanje”. :joy: I ovako nemaš disk, kao da su znali. :joy:

Brate za te pare kupujem materijal za izolaciju krova. Pusti me tih figurica koje bi svakako neko morao da čisti od prašine, a ja nisam taj tip :rofl:

2 Likes

A pusti coveka. Svako ima neku zabavu. Neko se drogira, neko skuplja slicice neko znacke… :grin:

1 Like

Jasna prica. Nisam rekao da je jeftino, nikako. I ja dugi niz godina nisam imao mogucnost da kupujem ovakve stvari. Pitanje je koliko ce da potraje, ipak nismo zapad i ovde se svakog dana menjaju stvari. :rofl:

Ali “sakupljacka” prica je u svetu nikad jaca, gaming nam je vec duze vreme prisutan, generacije su odrastale na video igrama. Posto je siroko prostranjen hobi pa bude par nas hoardera. :rofl: Cak i ovde imas podelu, masa njih sakuplja iskljucivo retro stvari dok drugi samo aktuelne. :smiley:

Mislim da nije prvi put da se ovo dešava, negdje sam već vidio isto ovako da stiže steelbook bez cd-a. Prečudno.

Pa Battlefield 1 i Red Dead 2 koliko se secam ne samo sto nisu dosli sa diskom, nego komplet bez igre…:rofl:

3 Likes