Horizon: Forbidden West - Release Date Announcement Trailer | gamescom 2021

Yup. Imam ovaj RDR Collector box, nema igre. :rofl:

1 Like

Sony čuo fanove kako se bune za ovaj cirkus koji su napravili sa cenama te sada daju free upgrade sa ps4 na ps5 verziju igre (kako je bilo pomenuto od starta da će biti ali su usput promenili priču) i sada postoji drugi problem. Igra za ps5 je 70 dolara i dalje, Å”to apsolutno nema smisla i daje nam Å”ansu da za 60 dolara uzmemo ps4 igru i dobijemo free upgrade na ps5 :joy:

Mozda bude zanimalo nekoga. Ali ukratko kupis za manje para PS4 verziju i dobijes besplatan PS5 upgradeā€¦

1 Like

Znaci za ovu igru se bese isplati da se uzme ps4 verzija za 60 dolara jer ima free ps5 upgrade, jer ps5 igra kosta 70 dolara ako se ne varam.

1 Like

Ali ako uzmete igru za PS4, morate je pokrenuti na PS4 konzoli sa vasim nalogom, a kasnije na PS5 d biste dobili upgrade :rofl:

Uzeo guest na razmeni, 2ipo tisuće, nema te igre za koju ću dati 60-70e :grinning:
Na boxu game pass iz Indije za 1150 din 8 meseci + Arg store, next gen gaming day one skoro pa džabe :grinning:

3 Likes

Pređem pa prodam za 2000.
500 din troŔak :grinning:

1 Like

I tiho se izjedas sto nemas trofeje. Kao da nisi ni igrao igru :crazy_face:

Srce mi se cepa :grinning:

2 Likes

Pazi, da ga ne mrzi, mogao je sam da organizuje share i da uzme nosioca :joy: ovako samo ljudi bez veze placaju Tasku nesto sto traje 5 minuta. Mada dobro, svako radi kako mu vise odgovara svakako :smiley:

1 Like

Apsolutno mi je svejedno da li je nalog nosilac ili guest, a istina je da me mrzi da kupujem kodove i da pravim share da bih uÅ”tedeo par stotina dinaraā€¦
Ovako mi skroz odgovara, znaÅ” i sam da se neke igre odigraju bukvalno da ni dinar na kraju ne koÅ”tajuā€¦

2 Likes

Znam :joy: Evo ja uzeo FC6 pa zamenio za Guardians pa njih za Kenu. Videcemo sta cemo za Kenu :joy:

1 Like

Nisam siguran da je tako?? Ili jeste?

Ne mogu da tvrdim za digitaln uverziju ali za fizicku kopiju verujem da radi kod svih isto. Prosle godine kada je drug uzeo PS5, Fifa 21 je vec bila par meseci stara i bio je popust na PS4 izdanje u Game Centru. Drug je uzeo, dosao kuci, ubacio disk, instaliralo se najnormalnije ali naravno PS4 verzija. Nigde nije bilo opcije za free upgrade. Bacili smo malo pretragu na Google-u i dosli do odgovora da fizicka kopija mora prvo biti u PS4 konzoli recimo na nalogu A, a onda da se igra instalira na PS5 konzoli na istom nalogu i onda ce taj nalog dobiti PS5 free upgrade. U Game Centru su ispali korektni pa su mu to odradili za pola sata kod njih u radnji na nekoj PS4 konzoli, pa je onda on kuci kada je pokrenuo svoju konzolu, automatski dobio mogucnost da skine free upgrade.

Dobar info. Nisam znao to a treba znatiā€¦
Meni stvarno nije vise jasno cemu te zajebancije itd. Daj bre jednu cenu i neka svuda radi i cao.?ko ima ps4 radice kako mora, ps4pro malo bolje, ps5 jos bolje i caoā€¦ jbt

Evo, sećam se da sam pročitao negde da je bolje uzeti ps4 verziju i dobiti free upgrade (pričam za digitalnu verziju, ne znam kako je sa diskovima) jer zaÅ”to bacati 10 dolara viÅ”e bezveze.

5 postova iznadā€¦ ja :grin:

Ma znam, ovo je viÅ”e kao potvrda. Valjda nisu neÅ”to izmenjali do sada. Ima da dođe neko nov na forumu i da naplaćuje 1000 din da im aktivira ps4 verziju da bi dobili ps5 upgrade free, kao Å”to je bilo za igre iz Ps Plus pretplate samo kontra. :joy: