Halo Retrospektiva - WIP

Ok, mali update u vezi ove teme:

  1. Dodao sam delove za Spartan III, Spartan IV i AI Rampancy
  2. Tema je preimenovana u Halo Retrospektiva radi lakšeg nalaženja
  3. Tema je sad Wiki i teoretski bi trebalo da svako može da je menja ili prepravi, ako je meni nešto promaklo, negde sam pogrešno razumeo, itd.

Nameravam da dovršim ovu temu sa delovima od ranije u vidu bitnih likova, stripova i serija, nakon svega toga možda vratim deo o knjigama, ali o tom potom.

E sad, ono glavno, trebala bi mi pomoć oko Halo 5. Ima li nekog ko bi sumirao događaje u Halo 5, pošto ga nisam igrao? :slight_smile:

1 Like

Fak, ja ga jesam odigrao, ali mi je priča nekako ostala u “drugom” planu. Nadam se da će se neko već javiti…

Mogao bih ja u narednom periodu, samo da se podsetim, da predjem jos jedared sto se kaze :smiley:

Može, nije hitno, do izlaska Halo Wars 2, tako da imaš vremena koliko hoćeš :smiley:

@ninja Opušteno, mogli bi ti i nikola da podelite ili nešto da se dogovorite, kao što rekoh, nije hitno. Ovako i onako ima još dosta sitnica da se doda :smiley:

Nego, pretvorio sam ovu i Gears temu u wiki, koliko sam shvatio, trebalo bi da može bilo ko da menja podatke, pa neka neko ko nije admin ili mod proba, interesuje me da li to radi kako treba. :slight_smile: Valjda za to služi ta wiki opcija @robotnjik?

E pa super, ne moram da zurim. Cenim do kraja jula, ali verovatno i ranije cu odigrati i napisati. Pa ti to uobliči samo, dogovorićemo se uglavnom.
A ti bi mogao Gearse da zavrsis.

Eto, sad sam malo prepravio temu, dodao neke slike, treba još, pišem za drugi i idemo polako :smiley: Do četvorke će valjda biti gotovo :smiley:

1 Like

@daemonkiller92 yup, svako može da edituje prvi post (wiki post). Takođe postoji log ako se neko nađe pametan da nešto obriše ili namerno promeni u nešto pogrešno/trolluje.

@daemonkiller92 sta ucini od mene, citajuci ovu temu po ko zna koji put, resio da predjem po stoti put svaku igru ponovo…
:persevere:

A post was split to a new topic: The Complete, Untold History of Halo