Halo Infinite Technical Preview 29. jul - 1. avgust

Ako ste Halo Insider proverite email.

1 Like

Lets gooo!!

2 Likes

mrÅ”
:sad panda:

2 Likes

Mrzim te selected programe. Naravno jer nikad nisam selected. Ne znam u cemu je fora, svake godine u Fifi.

Vremenom će pozivati sve viÅ”e ljudi da proba i učestvuje. Trenutno puÅ”taju starije Halo insajdere.

Tako je meni u Battlefieldu. I know the pain. Igram 30 godina, i bez obzira koliko se puta prijavim, nikada nisam pozvan u Closed Technical Tests. :man_shrugging:

Ovaj Flight za Halo je nazalost samo protiv botova, ali taman malo da se oseti feeling core gameplaya.

3 Likes

U 23 h je stream o tome sta nas ocekuje u ovom Flight-u.

2 Likes

Počelo :wink:

1 Like

Pokazali su Xbox One gameplay, izgleda i radi sasvim solidno. Bolje nego sto sam ocekivao.

Daaaa, izgleda super čak i na XB1 :eyes:.

4 Likes

Mnogo volim Halo, aliā€¦ ovo mi izgleda potpuno neinspirativno i već pet put viđeno.

Naravno, vidjećemo kakav je osjećaj prilikom igranja, moguće je da će to biti as u rukavu za Infinite, ali vizuelno stvarno izgleda neinspirativno.

Osim ovoga, moraćemo da vidimo kako su zamislili kampanju. Ako bude semi-open world, ne znam kako će to uticati na narativno iskustvo po kojem je Halo poznat. Jedino Å”to mogu reći da sam poprilično skeptičan sa pravcem u kojem vode igru.

1 Like

U igri postoji ā€œgolden pathā€ ako hoćeÅ” da izguraÅ” glavnu priču i postoji gomila side misija. Na tebi je Å”ta ćeÅ”, kada i kako.

Koliko shvatam to je upravo ono sto ljudi zele :upside_down_face:

Sto se mene tice nije Titanfall 2, al nije ni lose. Ko da su skratili time-to-kill ā€“ kako se secam iz davnih mecheva na x360, trebala vecnost da nekog ubijes. Ili samo ja nisam umeo da ciljam.

1 Like

Meni nije neinspiritivno, nego Halo MP. Jasno je sta je Halo MP i tu nema mnogo prostora za mrdanje. Zaboga znamo iz prve ruke na ovom forumu kakvi su Halo ā€œfanoviā€ā€¦ :stuck_out_tongue_winking_eye:

Meni super izgleda, i ne zaboravimo da je Free to Play.
Moj jedini komentar je da meni ovo dosta lici na Halo 5. Odnosno dalja iteracija petice. Sto je meni super.

2 Likes

khm,khmā€¦ :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Dobio invite i sada pending :face_with_raised_eyebrow:

Imaju dosta problema. Meni je tek jutros u 4 stigao drugi invite. Jesi gledao na Waypoint ili Insider Hub? Odakle se skida igra, tj. Test?

Bogami, na twitteru pljuste pozitivni utisci, prvenstveno da je bas ispeglano sve.

2 Likes

Restart konzole i sada instaliram :wink:

Igrao par mečeva, yup, to je Halo :smiley:. Nisu botovi naivni, ali nije to - to. RekoÅ”e da će ako sve bude u redu, pri kraju flighta uključiti pravi 4 vs 4.

1 Like