Halo Infinite Technical Preview 29. jul - 1. avgust

Moji prvi utisci posle 3 partije:

  • Gameplay deluje bas zategnuto
  • iako liči na Halo 5, gameplay je baš dosta drugačiji, najviše jer nema boost-a. I dalje imam muscle memory iz 5 da stiskam boost / slide da se brže krećem po mapi, a toga ovde uopšte nema, dakle sporija igra
  • zvuk oružja baš jak, ima onaj bass, baš je satisfying
  • par novih weapona deluje baš dobro, iako je ovaj commando kao nešto iz CoD-a…
  • granate imaju veću težinu nego 5

Obećavajuće, videćemo…

Svidja mi se ovaj wear 'n tear na puškama

7 Likes

Nova mapa dodata:

Update: ovi ODST botovi su nezgodni, jedva ih pobedili :joy:.

2 Likes

Hm, ovaj flight koji trenutno igramo je build star dva meseca.

Izgleda da je leakovala cela(?) Halo Infinite kampanja. Negde čitam cela, negde samo deo. Zaboravili su neke fajlove u ovoj test verziji. :man_facepalming:

Koga interesuje, beware of spoilers.

Ili da je objave 1. septebra :smiley:.

1 Like

Ubačena još jedna mapa. Bazaar. :+1:

1 Like

Gledao sam sad malo. Liči na mombasu iz H2 :heart_eyes:

Koliko vidim za sad je sve pozitivno oko igre, konačno! Pa i ja ali to lako može večeras da se promeni kad budem testirao igru sam :joy:

Mada sve što sam video mi se svidja, skoro sve…

3 Likes

Koliko sam ja razumeo, ova mapa se odigrava u New Mombasi. A ne na Zeta Halo.

1 Like

uu top!
Nisam ni znao eto ali fenomenalno.
Mape deluju kao da imaju mnogo vise kreativnosti nego u 5 i posebno 4.

5 osim plaze sve su bile dosasne sto se tice settinga

Mape su čiste geometrije ali pune detalja i imaju personality (bem ga, kako ovo da prevedem).

1 Like

Moderni old-school… :heart:

Samo da se ja pitam izbacio bi hitmarkere i sve bi bilo savršeno onda.

1 Like

Možda bude opcija u nekom trenutku. Meni lično ne smetaju, naprotiv, bacim granatu, dobijem feedback da li je uradila neki damage ili ne. Verovatno velikom broju igrača treba “potvrda” da nešto dobro rade.

Svakako, sam probao i ostale mape, čak sam igrao sa tri lika i bogami u jednom meču nisam ni jednom zaginuo (na Bazar mapi). Odlične su sve tri do sada objavljene mape, jasno je da kontrola high ground položaja itekako bitna. Jako sam zadovoljan kako sve izgleda i najbitnije, kako igra.

3 Likes

E pa bas to je mini problem, barem meni i meni slicnima.

Jer sa hit markerima, bombe bukvalno osim damage ti sluze i kao spotting bomba uz ogroman damage, sto ih cini malo OP, jer ti u svakom momentu njih imas, manje-više.
Meni se to ne svidja, jer sad samo frkneš bombu preko pola mape i kao aha tamo su.

A i mnogo mi je lepši feeling do Reacha kad nije bilo hitmarkera nego nakon toga, a posebno u kampanji.
Eto to je mala zamerka. Druga je mozda clamber, ali onda bi ave mape morali da menjaju i prave nove iznova to je tu i ostace. Vise sam voleo grenade jump/crouch jump…

Ali ajde, to su 2 stvari ostalo mi se sve BAŠ svidja.

Jedva čekam!

Dušu :joy:

2 Likes

:eyes: Nemoguće lol.

1 Like

I da, commando je najbolja CoD puška ikada, kojoj nije mesto u Halo :grin:

@robotnjik sve je moguce :smiley:

1 Like

Najbolja nova puška, mani je. Malo osveženja. :grin:

Inače:

2 Likes

Još u kampanji da bude opcija da ih isključimo i za puške i za bombe i milina.

A voleo bi i da competitive uopste nema hitmarkere pri pucanju, nego kao pre, da se vidi krv i shield kad se skine.

3 Likes
1 Like