Halo Infinite odložen za 2021.

Verovatno će biti akcenat na multiju sa datumom za betu.

Kalendar procureo, otkriva nove concept art slike :slight_smile:.

https://www.calendars.com/shop/halo-2022-wall-calendar/202200003545

4 Likes

opaaaa chopper, spasavanje marinaca, brute sa hammerom… :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

Da li je moguce da jos nemamo datum??

https://twitter.com/Nibellion/status/1428781963024928772?s=19

1 Like

co-op planned for season 2

Odmah negativna ocena od mene :smiley:

Da, verovatno kraj novembra/početak decembra. Očekivao sam mnogo “gore” vesti. Igraćemo sp i mp.

Ja sam radio silent danima, da ne bi psovao…

Ali ukratko, oni jednostavno nisu normalni. Ne vredi… Da ne lajem bolje.

Ja sam samo Halo CE igrao u co-op i to je jedno magično iskustvo. Nije mi ne dostajalo u H2 i nadalje kada sam igrao solo. I pored toga, iako meni co-op nije bitan, razumem zašto je velikom broju fanova razočarenje da nije tu na launchu. Mnogi su tako igrali svaki Halo, kada izađe organizuje se co-op i prelazi kampanja. Nije neka uteha da će biti uključena kasnije, ali bolje da je bude uopšte nego da je saseku.

Nadam se da sutra na gamescomu dobijemo datum izlaska.

Moramo stvarno da otvorimo MT za Infinite. Svaki put kada otvorim forum i vidim temu " Halo Infinite odlozen…" zamalo me srčka strefi… :grin:

1 Like

Lol, mislim da će se diskusija prebaciti u temu kada dobijemo datum izlaska.

2 Likes

sta sam docekao…

lol, trebalo im je samo dve godine da ubace level editor u igru :wink:.

bar nije 6 godina + jos 6 meseci

Pa i sami kažu da nije ni Forge nego običan level editor :tipping_hand_woman:

Promeni naslov teme leba ti, kada pročitam ovo “odložen” podilaze me žmarci :grin:

1 Like

To sam se ja “bunio” pre mesec dana. Treba nam MT. :smiley:

Pa ima tema za datum izlaska, šta vredi kad @xX8Lampard8Xx voli negativne naslove u vezi Halo :smiley:.

@ph1beropt MT par dana pred launch, nekako nema smisla da se otvara tri meseca ranije :smiley:.

1 Like

Pa necu da krijem negativne stvari, sto bih :smiley:

1 Like

Ma slazem se. Ko bi otvorio MT mesecima, da ne kazem godinu pre, za igru koja nije bila ni najavljena u tom trenutku… haha, wouldn’t be me …

dd0 (1)

7 Likes