Halo Infinite odložen za 2021.

1 Like

Mozda i ocekivano nakon svega sto se desavalo nakon onog gameplay-a :smiley: Kolko god da je lose bolje to sve ostaviti za sto kasnije. Ne valja na startu generacije kad useres odmah s ovakvom fransizom.

Naviknite se na ovo, covid je poremetio planove svima, 2021 bice veoma specificna godina za gaming i za sve ostalo.

4 Likes

Ovo što @padawan kaže. Neke stvari prosto ne mogu da se izguraju u ovim okolnostima. Očekujte još naslova da se pomeri…

Jel ih dobro covek poredjao ?

Ne nego je odgovor ljudi na očajnu grafiku bio takav da izlazak igre nema smisla. Prosto je grafički fail 2020-te godine na E3 konferencije i sigurno da bi bila ismevanja samo tako, a kao gameplay grafika je bila očajna u poređenju sa Horizon Forbidden West, gde je halo izgledao kao 360 igra.

360 igra lol. Videli smo 0 gameplaya za Horizon. Nemojmo porediti tek tako, samo da bi se nešto reklo.

1 Like

Covid 19 je samo jedan veliki izgovor za odlaganje svega.
Halo 5 je poslednji Halo izašao 27.10.2015. Od tada do danas ako nisu stigli da naprave igru, acovid ne sme da bude izgovor.
I slipspace engine kao izgovor takodje ne sme buti validan.
Bolje sto su odlozili, ali ovo je bruka i sramota.

7 Likes

Nema veze igra će izgledati svetlosne godine ispred haloa(kakav je pokazan). I one isečke koje su pokazali su bukvalno desetinama puta lepši i next gen u poređenju. Halo je od naj očekivanije ispao najveće smeće(grafički) kao nex gen naslov. Ali bukvalno svi su ispljuvali igru i grafiku. Niko nije očekivao to ali se dogodilo i sada idemo odlaganje i ko zna kakva igra će izaći na kraju. Pogotovo kada se potpuno redizajnira najbitniji deo igre… Ovo je jedino logično rešenje koje su mogli da donesu.

Igra ni 2021. neće izgledati bolje od viđenog u julu. Pop-in tekstura i objekata će sigurno biti ispeglani, bolje svetlo, eventualno više stvari da se dešava na ekranu u istom trenutku, i to je to. Artstyle je zakucan, ostaje da se ispegla. I Cyberpunk je već dva tri puta pomeren izlazak (verovatno i ova igra ode u 2021) a dobrim delom je gotova.

Ostaje da se vidi. Ali definitivno težak promašaj što se tiče grafičkog dizajna…

Ako će kvalitet igre i vizija koju sz zamislili ovim pomeranjem biti realizovana, meni je ok da izađe kasnije.

E sto rece Lampard, danas je svima samo glupavi izgovor korona. Znas kada ti ono lik iz pekar kaze e kao nema bureka zbog korone. Prazna prica uglavnom.
Poznajem nekoliko ljudi koji rade u IT ozbiljne price i ljudi rade punom parom. Kapiram da igrice jos kako mogu da se rade pa sve da je kuga i ebola u isto vreme.

Razlika izmedju Cyberpunk i Halo je što smo cyberpunk redovno imali novosti o igri, sate gameplay-a na youtube sve vreme dok čekamo.
Sa Infinite dobijemo svakih 6 meseci vest tipa: Bice split screen co-op. WOW.! A ne, imao ga je CE 2001.
Gameplay neće da nam pokažu, multiplayer i kriju ga ko zmija noge. Zbog ćlčega? Koja je to marketing strategija!?
A da l, ona ćuti krij što nemamo ništa i izbacujmo blogpostove svqkih mesec dva dana gde ne kažemo i ne prikažemo ništa pametno. Katastrofa je blaga reč.

I opet da se vratim na koronu. Jeste korona je 5 meseci poremetila sve, A šta je sa 5 godina poslednjih? Kriza na bliskom istoku ih remeti? Ili nemiri u Venecueli? Mada i ovaj brazilski mungos seče pola amazona i diže gradove, p manjak kisika, ne mogu da rade u Redmondu. Kakve gluposti.

1 Like

Ne znam zašto su onda pomerili olimpijadu?

:rofl::exploding_head: cek realno da si to trupio…
Pa ono olimpijada, sport, mnoglo ljudi zajedno, dodiruju se, igraju neato… stadioni sa 1000000ljudi…
I poredis sa ljudima koji sede za kompom sami sa sobom u svom boxu ili kancu ili.kuci i prave igrice.
Aj ponovo probaj obe slike da zamislis pa mi reci sta ti bi da to poredis.

Zato što organizovanje iste košta 13 milijardi $.
Ja sam radio u Olimpijskom komitetu i prosto je. Sve se oko para vrti. U ovoj situaciji ne bi vratili uloženo.
Da ne skrećemo s teme, da se vratim ba suštinu ovo je bruka i sramota više. To ću da pišem dok ne izadje igra.

Rekli ste da je korona svima samo izgovor. Izgleda da nije.

Vecini jeste. Znam koje gluposti kod mene u firmi valjaju na tu temu isto aveze sa koronom nema.
U brdo slucajeva znam da je glupav izgovor.
A ovde je bas to.
Aj kapiram ne mozes npr da snimis seriju, film, utakmica… ali da pravis igricu, pravis crtace to moze. Da se ljudi ne dotaknu. I ne vide cak.

Pa i ja što samo crtkam po ceo dan sam opet samo delimično operativan kada su u pitanju grupni projekti. Od kako smo se vratili u firmu za posao koji nam je u radu od kuće trebalo par dana da završimo u kancelariji uradimo za dan.

Korona ili ne, zar nije dobro da igra dobije dodatno vreme da se popravi? Ili želite da izađe u trenutnom stanju pa šta bilo?

1 Like