Halo Infinite: Campaign {MT}

Probaj tako i kada skidaš na xboxu :grin:
Šalim se, meni skida istom brzinom i PS5 i SX, jedino što na boxu uspori ako igraš i skidaš, ili u pozadini stoji nešto u q.resume.

Znaci ko moze, slusalice obavezno.

1 Like

Pa ti nemas pozadinsko osvetljenje na oledu? :slightly_smiling_face:

QR pravi problem. Kao i obicno. ili da ga srede ili da ga ukinu. :rage:

Jedna od omiljenih stvari koja mi je sinoc zapala u oko, pored neverovatnog zvuka, su Master Chiefovi corny one lajneri. :grin: U isto vreme su i lame i smesni, i bad-ass , savrseno odgovaraju u igru po mom misljenju. (naravno bilo ih je uvek i u prethodnim delovima) . Mislim nema ih puno, ali za prvih 2h koliko sam igrao sinoc, bilo je 3 - 4 puta. U kombinaciji sa njegovim dubokim glasom je savrseno…

“Chief we are outnumbered, it’s not gonna be good”

Chief: " Yes… For them" i slicno :grin:

3 Likes

E tih stvari ima milion, ja sam do sad bas dosta primetio.

Jedna od najboljih mi je kad sam pobio sve u jednom outpostu, oaim granta u daljini i cujem ga kako kaže if they came to hear me beg… the’ll be satisfied :joy:

referenca na Halo 2 - u originalu, if they came to hear me beg they’ll be disappointed

1 Like

Pa lik je vojnik, ne znam kakve mudrosti bi i mogao prosipati. Meni je taj miks savršen za njega. Nema onog preozbiljnog stava od kog pati dosta igara a ne mogu da ga podrže. Kad je gusto, ne čuješ ga puno, kada se malo odahne, ovi onelineri savršeno padnu.

I ja, kao i ostali, zagazio neka tri sata u igru. Sinoć je bilo veoma teško leći spavati, i veoma teško probuditi se tri sata kasnije za posao, ali ne žalim ni za čim.
Kao što su pisali ljudi prije mene, Forerunner građevine izgledaju nevjerovatno, iako sam pomišljao da bi bilo bolje da su ovi nivoi kasnije (prvo spuštanje na prsten, pa kasnije se ulazi u građevine).

Večeras ću morati da igram sa slušalicama pošto vidim da zvuk u igri nisam ni primjetio do sada.
Zamjerka su eksplozije, izgledaju kao da su ih ostavili za kraj i nikad nisu završili :smiley:

Ali sam gameplay je fenomenalan, ima jak Halo CE vibe što mi se najviše sviđa, a za ostalo ćemo da vidimo. Bilo bi dobro da preuzmu sistem Destiny-a i na postojeći sandbox/outpost postavljaju nove misije.
Malo ću morati da vidim po netu kako i gdje se nalaze collectables, pošto dosta vremena lutam oko outposta tražeći logove i upgrade, naravno ništa nisam našao.

3 Likes

otkljucavaj towere pa ti pokaze obliznje collecatble

1 Like

Ubisofte je*em ti towere :smiley:

5 Likes
1 Like

Ma opusteno.

Die Watch Out GIF by Raid Shadow Legends

1 Like

Gameplay vrhunski, zvuk odličan, a grafika na trećem mestu, sve u svemu i više nego zadovoljan kampanjom, za sada.

1 Like

Zasto se zove “Infinite” ? :thinking:

Mozda bude otkriveno u prici.

Mozda ima veze sa UNSC shipom, Infinity, spominje se i on na samom pocetku igre. Nije spojler svi ce cuti 100x infinity u prvih sat vremena :slight_smile:

Mene mnogo zanima da li ima flood u igri, ako ima, bice nesto najbolje sto je moglo da se desi.

Jer je live service? Dobijaćemo redovne kampanja DLCeve narednih par godina.


Skoro pa puna brzina kod mene sinoć

E to ziv nisam da vidim.
Koliko legacy oruzja fali oni mogu novu igru sa vise oruzja nego sto je sad u igri da naprave. A i mocvare, sneg, pustinje, dzungla, gradovi… toga nema u igri u kampanji trenutno :confused:

Nadam se da ce bas da stancuju content, da se nece dugo cekati

2 Likes

To mi zvuci glupavo ako je zaista tako. Samo jos da ga nazovu Halo Live Service pa da se pozdravimo. :grin:

Zaista se nadam da je vezano za pricu. Time will tell.

1 Like
1 Like