Halo Infinite: Campaign {MT}

Izlgeda da se kampanja ponaša kao DLC za ceo Infinite paket, pa zato nema preload (barem je to pravilo za DLCeve).

Najež:

5 Likes

Kada će moći ovo čudo da se skida?
Smorili su već :grin:

u 7 h, ravno… za 40 minuta. :woozy_face:

1 Like

Odlično, taman ćeru odbacim na trening pa kada se vratim pušćam da se skida :grin:

Evo moze download.

Master Chief Game GIF by Halo

Loading Downloading GIF by Grupo Verreschi

1 Like

Jel sporo samo kod mene? :confused:

Nope … ja jedva izvlacim 2-3mbs, a imam paket 10…

Mozda ima ogranicenje ako je ukljucena igra, izasao sam i ugasio konzolu, kao da je brze…

Da uspori jako kada ide igra u pozadini. Kad je iskljucena dobijam 7-8 obično, ali kontam da su sada serveri preopterećeni …
Trenutno Čistim Essexe u Valhalli pa ne žurim nigde, a Halo ce da čeka ipak ta igra zaslužuje poseban tretman. Jedan ceo dan pripreme za to ide cela procedura kada su u pitanju top igre koje se završe u jednom zamahu :muscle:
Ne moze to ovako sve na trte mrte brzinu, nego što kažu Lale sve to na tenane :grin:

Pa da, treba samo izaći iz igre i izbaciti je iz quick resume, onda kreće brži download.

Evo ovako, posle 3h.

Priča se sjajno razvija, likovi su sjajno napisani.

Art style je toliko dobar da nemam reči. Ko je ljubitej vrata u Halo, videće već u prvih sat dva… Ta Halo blue boja, uh… :heart_eyes:
Dalje, muzika je takodje top notch, baš su ispoštovali legacy, ubitačno.

Prvi boss fight je takodje jaaaaako dobar i nije nepravedan kao što neke igre umeju da naprave niti je lagan samo da se prošetate kroz njega. Ja igram na Heroic uvek prvi put, mislim da je to idealna Halo težina.

Ako se bude pojavio flood u toku kampanje…. Ne znam, upiškiću se od sreće.

Isto mi se svidja što je sandbox fenomenalan, nema više nevisljivih zidova, sve što se zamisli može slično kao i MP.

Ja igru igram maltene bez sprinta i baš ima classic Halo vibe. Voleo bih da dodaju opciju da se iskljuce Hitmarkeri, to bi tek onda bio pun pogodak.

Sve u svemu, za sada 10/10!

5 Likes

Ovo. Muzika, zvukovi i atmosfera su top.

1 Like

Kojom brzinom skida?

Vidi quick resume da nije nešto ostalo od igara.

Meni je na gigabit konekciji skinulu punom brzinom. Savet moj je idite na Pause, pa start. I tako 2, 3 puta i krenuce punom brzinom.

1 Like

Pustio upravo. Kod mene nažalost ne prelazi ovu brzinu. Sony je ovde mnogo bolji jbg. I uvek ce biti. Max ide do 85-6.

Isao sam pause pa start i sada skida manjom brzinom :upside_down_face:

Nemoguce da je zbog navale. Na sonyju pustim download i dok nesto prezalogajim bude gotovo. Xbox je uvek spor :sob:

Meni je skinuo u full brzini koju imam.

Igra je p r e d o b r a. Majko mila. Zvuk je neverovatan. Kada se na početku nađete među strukturama unutar prstena koje zlokobno plove kroz ambis… uff. A tek soundtrack. Prelepo.

Nisam ni primetio da su proletela dva i po sata. I taj osećaj kad zakoračite na Zeta Halo. Graple je savršen, kako da uletite u akciju, tako i da se iščupate. O tome da služi kao daljinski za oružja i eksplozivne kanistere da i ne pričam.

3 Likes