Halo Infinite: Campaign {MT}

Kolko pogrešna konstatacija za igre. Ja pržim sve što mi je zabavno :metal::grin:
A za ulizivanje Robiju ne treba komentar nikakav s’obzirom da me je isti brat banovao već jednom. :joy:

1 Like

Sve je to maska brate za ovdašnju populaciju :rofl:

2 Likes

The bar was so low, it was basically a tripping hazard in Hell. But here you are, limbo dancing with the Devil.

Pisao sam vec da je menadzment 343i izuzetno nesposoban i da u ovoj situaciji Phil ne radi posao. Glave moraju da lete za ovakav IP. Ako ne zbog igre, onda zbog ove nesposobnosti da izbace krsten sadrzaj za igru.

2 Likes

Mislio sam na igru ne na X. Većina sa foruma nije ni igrala Halo a komentariše. Nije sada game changer neki ali je i dalje najbolji shooter koji sam igrao. Ni jedna druga igra nema bolji osećaj pucanja ma koliko god da je popularna. E sad ja nisam fps fan pa ne znam kolko sam kompetentan da pišem o tome ali ovp se odnosi na moj lični utisak.

Nisam ginekolog ali mogu da pogledam :serbia: najveći brat na forumu, Mikiša naš :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Niko me bi ni znao niti bi iko pisao da ja nisam poceo danas.
Nek se drugi nasladjuju, sta ces meni reći? Da ne igram i ne volim Halo?
:joy:



Infinite je potencijalno najveca bruka u istoriji gaminga

1 Like

Ja igrao Halo kad se Miki nije ni rodio :innocent:

Tebi nije bio upucen ni jedan od prethodnih komentara. Nisam od juce na forumu pa da ne znam ko je sta ovde…
Edit: Mislio sam na Infinite a ne na Halo iz prosle decenije. Kako izvlacite iz konteksta jaooo :joy:

1 Like

A da ne pričamo za odlaganje na godinu i kusur, pa opet ćorak…

Ovaj prvi što sam ja igrao umalo iz prošlog veka :grin:

1 Like

Brate, oce li vise ta coop kampanja?

Hoće. Za 2 do 3 godine :smiley:

E crkli dabogda (ne bili u prvih 100 na twitch)

Novembar :raised_hands:

1 Like

Pa brate u Halo Infinite temi smo, neću ovde da komentarišem ostale delove valjda :joy:
Ako sam pak u krivu za igranost Infinite na ovom forumu onda povlačim ono što sam rekao. Osim da je igra dobra. Meni valja. :grin:

Forge info, isto novembar

couch coop otkazan :grin:
kad je halo 5 izasao bez toga plakali su i kukali kako sad razumeju i bice ubuduce.

he he

Ja se sećam doček nove godine, drugar i ja uz pivo, rakiju i lisnata peciva prešli Halo 4 u jednom sedenju. Satima i satima smo igrali u Split screenu. To je bio prvi Halo koji smo imali prilike da igramo, vilica do poda za grafiku. Good times :smile::beers:

2 Likes

Eto vidis 343 misli o vama, podstiče nostalgiju.

Najgori studio ikada. To je to.

Ja sam isto najviše igrao od starijih 4ku,oni raniji su mi bili ok ali ovi 343 su mi bolji nastavci