GTA VI

Malo čudno da nema nigde datum 19. Novembar. Čak su i sa sajta njihovog skroz uklonili datum, ili sam ja slep.

Edit: nebitno, dobio sam mail od R* gde se potvrdjuje 19.11.

1 Like

Ti si optimista ako misliš da ćemo mnogi da je doživimo :laughing:
Kako beše ide onaj meme, za playstation2 izašla 3 gta, za gta 5 izašla 3 playstationa :grin:

6 Likes

Ja cu da preorderujem kod @djomla43 :blush:

3 Likes

Kakav bre @djomla43, idu dve fizičke, po jedna za obe konzole

1 Like

Naravno da nece biti :grin:

Salim se ja.. Ali sto da ne otvorimo temu GTA7 podjednako spada u fantaziju kao i GTA 6 :laughing:

2 Likes

Kakve dve, tri, po jedna za obe konzole i jedna da se metne na policu.

2 Likes

Ima ti crkne čitač na Sony-u brt :rofl:

1 Like

Za mene nosilac deluxe ko kuća :sweat_smile:

1 Like

Ima da rade braća Inđijci ko kuća.

1 Like

Ništa ti ne brini, nisam ja @lesa account fantom :smiley:

Ne brinem se brt :grin:
Nema fantoma kod mene :grin:

2 Likes

Choda se nije apdejtovao kako te stvari funkcionisu od 2014, samo kertridzi bajo moj :smiley:

4 Likes

Disk nisam video od rezanja za x360 :grinning_face:

2 Likes

Samo PS5 pro enhanced, ništa te boranija konzole :innocent:

5 Likes

Koliko imas naloga na konzoli?.:rofl:

Smešan si :grinning_face:

2 Likes

Koliko god da ima, posteno su placeni :grin:

4 Likes

Hoće li biti te pro verzije jer za gtaV nije bilo

2 Likes

Ma briga me i da ne bude :grinning_face:

2 Likes

Kakva prelepost

2 Likes