Malo čudno da nema nigde datum 19. Novembar. Čak su i sa sajta njihovog skroz uklonili datum, ili sam ja slep.
Edit: nebitno, dobio sam mail od R* gde se potvrdjuje 19.11.
Malo čudno da nema nigde datum 19. Novembar. Čak su i sa sajta njihovog skroz uklonili datum, ili sam ja slep.
Edit: nebitno, dobio sam mail od R* gde se potvrdjuje 19.11.
Ti si optimista ako misliš da ćemo mnogi da je doživimo ![]()
Kako beše ide onaj meme, za playstation2 izašla 3 gta, za gta 5 izašla 3 playstationa ![]()
Ja cu da preorderujem kod @djomla43 ![]()
Kakav bre @djomla43, idu dve fizičke, po jedna za obe konzole
Naravno da nece biti ![]()
Salim se ja.. Ali sto da ne otvorimo temu GTA7 podjednako spada u fantaziju kao i GTA 6 ![]()
Kakve dve, tri, po jedna za obe konzole i jedna da se metne na policu.
Ima ti crkne čitač na Sony-u brt ![]()
Za mene nosilac deluxe ko kuća ![]()
Ima da rade braća Inđijci ko kuća.
Ništa ti ne brini, nisam ja @lesa account fantom ![]()
Ne brinem se brt ![]()
Nema fantoma kod mene ![]()
Choda se nije apdejtovao kako te stvari funkcionisu od 2014, samo kertridzi bajo moj ![]()
Disk nisam video od rezanja za x360 ![]()
Samo PS5 pro enhanced, ništa te boranija konzole ![]()
Koliko imas naloga na konzoli?.![]()
Smešan si ![]()
Koliko god da ima, posteno su placeni ![]()
Hoće li biti te pro verzije jer za gtaV nije bilo
Ma briga me i da ne bude ![]()