GTA V za pc zauzima "samo" 65GB

Ja samo kazem, nisam fanboy, kako kaze black…

Koristim i pc i konzolu, tj trenutno samo pc, ali ne za igranje, zato sto nemam vremena i dotrajao je… Meni za igranje vise odgovaraju konzole, ali ne potcenjujem pc… Samo jednostavno nemam dovoljno para da pratim razvitak njegove tehnologije, zato sto je ruku na srce to veoma veoma veoma skup sport…

Ovo je priča koja se ponavlja već više od 100 puta, i ponoviće se sigurno još 1000 puta. Igraj na kojoj platformi hoćeš, i ne smaraj druge oko toga da je igra bolja na PC.

Igraj na čemu hoćeš igru, ako nećeš, ne moraš. Nema tu nešto komplikovano ili vredno diskusije koja uvek preraste u nešto više. Budite civilizovani, ali se i držite teme. Ovo je već zašlo u teritoriju PC VS konzole, koja se uvek loše završi.

Pa je*iga stari, dobijes ono sto platis. Uvijek je tako bilo. Dimon je fino rekao, igraj na cemu oces, ne zapinji za ostale :stuck_out_tongue: A i sto kaze @MAXS niko nista nema protiv konzola, imao sam je i ja i zabavljao sam se i kupicu je opet, ali brate glupo je da pojedinci govore kako je 60$ previse samo zato sto su oni vec odigrali. A ovamo se milioni igraca raduju sto ce izaci i ne mogu da docekaju da potrose pare ( ili you know, ARRRRR ) Pa bezi bre :smiley: A i evidentno je da to nije ista igra, jer ipak pricamo o igri a ne o knjizi, nije prica sve.

Sjecas se dimone da smo neki dan imali slicnu raspravu, i da je cak ljudima bilo cudno jer smo se lijepo na kraju svi slozili oko nekih stvari sto se tice vjecne borbe :smiley: Al’ ovo je zapravo vise rasprava o cijenama igara, a ne o platformama. Bice nesto i od nas, kazem ti :stuck_out_tongue:

Ma kakvi, poenta foruma je da se svi konstantno prepiremo i da se nikad ne složimo. :smiley: Bilo je priče i o cenama, ali i o platformama, malo se krenulo u tom smeru, a pošto se to najčešće loše završi, nekad treba podsetiti da treba civilizovano voditi diskusiju. E sad, to što JA to kažem jeste ironija, ali, ono, With Great Power Comes Great Responsibility :smiley:

:smiley:

ADMIN EDIT: uklonjen link ka piratskom sadrzaju

Navala je pocela… :slight_smile:

Tako je bre lordish, bez 2000 dolara i SLI 980 nemoj da razmisljas o kompu. Pazi taj 2000 dolara komp je mnogo slab, preporucujem neki Origin PC od 3 do 4 hiljada dolara a onda imas i one normalne verzije sa lepim kucistima, led diodama od 7000 dolara, e to je komp za tebe.

Nije nista lupio, megateksture su za sad hit and fail, ima finih i ocajnih delova, naravno pop up se javlja i na najjacim kompovima, Rage all over again. Rage je imao uzasan problem sa tim teksturama. Doduse to se dalo ispraviti donekle. Nije id nesto najbolje napravio te idtech engine. Sto se tekstura tice barem, sve ostalo sljaka okej.

Ma ne ne, krivo si shvatio! Ja idem na Alienware, 15-20.000$. Grihota je ista ispod uzimat. Malo stuca kad padne ispod 120fps. Boze moj… Iduci put kad ti kompjuter izbaci tost umjesto CD-a, sjeti se mene :wink:

U jes vala, zaboravih kraljeve pc gejming masina, Alienware. Kvalitet, estetika, prijemcivost.


Malo sale nije na odmet ;;;

Evo jos malo sale.Ja mislim da mi je ovo pedeseti put da postavljam foru sa ovim likom :smiley: :x

'bem ti sunce svaki put kad ga slusam i gledam meni suze krenu :smiley:

Omg ovo je takav fail.

AHahahaa nadam se da nece biti ovako :smiley:

https://youtu.be/sjxajKajcxw