GTA V - Trailer dolazi 2. novembra

Anonimni clan 4chan-a

Nije on anoniman - on je direktor marketinga za GTA V :slight_smile:

Svi ti leak-ovi, ovo ono, sve je to stvar “agresivne” marketinske kampanje. Zasto bi neko rizikovao jako dobar i dobro placen posao u dobroj firmi da bi nekom Nikoli, Nemanji, Marku, John-u i dr. rekao sta mozemo ocekivati iz GTA V ?!

Drago mi je da se San Andreas vraca na scenu :slight_smile:

videcemo za dva dana, mad mi ovaj clanak izgleda kao “sve ono sto ste hteli da cujete, evo vam”

Eh, uzalud sam se nadao da će konačno jedan glavni lik GTA da bude žena… :rolleyes:

Aa uuu pa to mi ne bi islo nikako…gta mi je nekako uvek bio igra za izivljavanje,puna prostitutki i cega sve jos kad bi bio zena u igri mislim da bi meni radili sve to a ja jos nisam postao mazohista :smiley:

Pa što misliš da ne bi mogao da se iživljavaš kao žensko? Moja se iživi na meni za najmanju grešku… :smiley:

Ne, stvarno, zar ne bi bilo extra da je neka ribetina kao npr. Lara Croft ili Jill Valentine:heart:? :slight_smile:

U Saints Row možeš biti žensko i poprilično je podjednako opako, ako ne i brutalnije. Zašto bi žena bila po defaultu inferiornija od muškog lika u igri?

Pa zato sto su zene ipak zene i zato sto zenama jednostavno ne prilici da se tuku, pucaju , , da ubijaju ljude, kradu kola…itd.

E inace po onom sto sam procitao nstavak mi deluje zaista obecavajuce :wink:
Zaista sam odusevljen sto ce igra biti mnogo vise u San Andreas fazonu.
Nego samo polako…treba to docekati

Ne kazem ja da su zene inferiornije sve zavisi od igre do igre na primer u igri My horse and me bi bilo prilicno lose da glavnu ulogu igra muskarac isto mi tako i za gta lose da je zena.

Zamisli samo ovo da je na primer u gta zenski lik : Ukrades kola vozis po gradu kao manijak driftujes i ostalo pa onda izvadis malo ak-47-ubijas koga stignes pa onda malo banes do nekog striptiz kluba i tu platis par lap dance-ova pa onda izaberes u imeniku jednog od pet momaka da odes kod njega na gajbu na “druzenje” i potom sledi cuveno ljuljanje kamere XD…i sve to kao zena…meni to jednostavno ne ide

:lol: :lol: :lol:

ju ju, sreca nasa da nam je forum sausage fest, inace bi smo svi bili banovani :smiley:

Sto bi bili banovani?

da bas bi kul bilo da bude nesto kao san andreas 2…vidim da bi se svidelo i svima na forumu…videcemo svakako za dva dana na sta ce da lici.

Pa dobro, sve onda zavisi od ličnih preferenci. Meni bi to bilo na primer ok. Bilo bi još opakije da je cura koja voli druge cure. Ako ženski Shepard to može u svemiru, mislim da nije frka ni u GTA to izvesti :smiley: . Videćemo za dan dva svakako kakva je premisa.

Bas sreca sto je samo sausage fest? :wink:

Pogresi covek XD

Pa kako ne kontas,sausage fest znaci da su svi muskarci,a u ovoj temi ima diskriminacije zena na neki nacin pa bi zato dobili bananu npr da je mayche admin hahaha :smiley:

Prema analiticarima iz Newzoo-a GTA 5 ce najverovatnije postati trendseter opredeljujuci se za digital only prodaju umesto klasicne na diskovima. Izvrsni direktor Newzoo-a Peter Warman veruje da ce se igra ipak pojaviti u prodaji na policama ali da nece sadrzati disk u paketu.
“Kutija u kojoj ce biti prodavan GTA 5 ce sadrzati neke stvari vezane za igru i download code. Bez diska.”
Warman veruje da je digitalna distribucija u porastu i da je samo pitanje vremena kada ce digital only distribucija postati standard.
“Postoji mnogo razloga zasto se izdavaci okrecu ka digitalnoj distribuciji AAA naslova. Izlazenje u javnost sa ovim bi moglo naskoditi odnosima sa njihovim retail partnerima ali su prednosti ovog nacina distribucije postale prevelike da bi bile zanemarene.”
“Krajnji cil je brza distribucija igara, konstantni prihodi i jednostavno da zarade vise :cash:. Da li ce retail izdanja nestati?? Naravno da ne. Retail verzije ce ostati vazan kanal promocije i distribucije igara. Maloprodaja ima vaznu ulogu kada su u pitanu kupci i kutije su zaista lepi pokloni. ‘Boxed games’ nece nestati ali ono sto je u njima, hoce.”

Naravno, ovo nije niko iz Rockstar-a potvrdio i sve je jos uvek u domenu glasina ali ipak…:/]

Evo linka za GTA trailer koji ce po nasem vremenu izaci u 17 casova
GTA V Livestream - PlayStation 3 News at IGN

Za nestrpljive jos 4:29 sati do trailera!