GTA V - Trailer dolazi 2. novembra


GTA V stiže!
na sajtu rockstargames.com je jedino dostupna slika od gore!

jao jedva cekam da izadje trailer :smiley: hvala na obavestenju

Aaaaaaaaaaaaa! Ovo sam cekao! Ovo je prvi pravi pokazatelj da nam stize nova generacija konzola. Mnogo cu se razocarati ako petica izadje na ovoj generaciji konzola.

pa koliko vidim na gamespot-u da je gta v i objavljen jedino za x360 i ps3, cak ni varijanta za pc jos uvek nije nagovestena :slight_smile:

Nije objavljen ni za 360 ni za PS3, jos nema nikakvih informacija o igri. To sto stoji na Gamespotu su samo nagadjanja.

Jedino ako izadje za 2-3 godine pa da bude za novu gen konzola :smiley:

Ma sta vam je igra izlazi u prolece, najkasnije oktobar-novembar 2012. Garantujem glavom! :smiley:

Kao prvo igra nema sanse da izadje sledece godine. Razlog: Rockastar nije glup niti lud da izbaci GTA u istoj godini kad i Max Payne, nikada do sada (koliko ja znam), nisu izbacili dve igre u istoj godini, tako da moje nagadjanje je jesen tj. Q4 2013 (Next Xbox, PS4, a PC Q1 2014).

I mislim da prave gresku sto se tice igre, ako ce da izadje tek za dve godine, jer vec su skrenuli svu paznju sa Max Payne, ionako se ljudima nesto preterano “ne svidja”, jos samo im fali najava GTA V, i Max Payne ode u zaborav.

Ja sam doduse, ako do sada niste provalili, veliki pesimista i negativac, mada obicno sam upravu, ali ko zna sta nas ocekuje za godinu-dve, mozda sam i pogresio, ce da vidimo uskoro. :slight_smile:

Ovo nam je zajednicka osobina :smiley: Salim se, razumem sta pricas, ali ja sam optimista :slight_smile: Najvise zato sto uz najavu odmah ide i TRAILER, sto znaci da je igra manje-vise gotova!

EDIT: I zato sto sam GTA fanatik :slight_smile:

Slazem se sa tobom, i ja mislim da je igra vec u zavrsnim fazana, red bi bio, ali mi opet nije logicno da izbace GTA 5 za ovu generaciju konzola, jedino ako se ne bude zvao GTA 5 nego neki nastavak, ali vidim da nista od toga, jer je tako na slici. E sad, pitanje je da li to znaci da ce sledeca generacija konzola doci ranije nego sto smo ocekivali…

I ja sam GTA fanatic jos od dvojke (doduse igrao sam je malo kasnije nego sto je izasla, ali dobro, nisam mogao da igram sa tri godine GTA :P), i jedva cekam ovo cudo da izadje, ali prvom moram da vidim trailer i da cujemo kakva je prica, mada ocekujem nista manje od savrsenstva. :slight_smile:

Ali ni GTA IV nije došao sa novom generacijom konzola, nego nekoliko godina kasnije, 2008.
Isto tako, ako igra bude izašla sledeće godine, to je barem godinu dana ranije od za sada poznatog okvira za izlazak novih konzola. Čak i da čekaju novu generaciju, trebaće im neko vreme da se uhodaju, što je sigurno godinu ili dve. To je predugo vremena između dve igre u serijalu. U međuvremenu, Rockstar se ušemio sa ovom generacijom, posebno posle RDR i trenutnog Max Payne-a, tako da bi GTA V trebao biti bolji konačni proizvod.

Moguce je da ce GTA V biti poslednja, oprostajna hit igra ove generacije konzola. Mada, ako se dobro secam, najavljivali su GTA IV za 2007. kada je i izasao PS3 u Evropi ako se ne varam, pa onda odlozili za 2008.

Igra je trebala da izađe 26. oktobra 2007 (PS3 se u EU pojavio u martu 2007. ili tako nešto) i onda su pomerili za proleće 2008. Slično bi se moglo desiti i sa GTA V ukoliko bi bila za novu generaciju.

Bilo kako bilo ocekuje nas veliki hit bez obzira na kojoj generaciji konzola, ali ja se potajno nadam da ce biti i na ovoj, valja se iskoristiti svaki atom konzole do oprostaja.

Ma, GTA ionako nije neka igra :stuck_out_tongue: (sad cekam ovacije publike :smiley: )

Naravno da GTAV izlazi za ovu generaciju konzola, mislite da su ulozili desetine miliona dolara da naprave igru za konzolu/konzole koje jos nisu ni u najavi niti se zna koji ce hardver koristiti. Eventualno ce GTAV biti portovan i na WiiU koji krece u prodaju sledece godine i imace slican hardver kao sto imaju X360 i PS3.

Inace gledajuci 2001. godinu mozda Rockstar napravi isti fazon kao tada - Max Payne kec je izasao u prolece/leto 2001 a Grand Theft Auto III u jesen 2001 a posto se zna da Max Payne 3 izlazi u martu 2012, moguce je da ce GTAV biti udarni naslov za jesen 2012.

Meni je izasla vjest da jos nije objavljeno ni na kojim ce platformama izaci, ali se nagadja PS3, Xbox 360 i PC, mozda Wii U. Informacije su da ce igra da izadje u 2012, i da ce biti smjestena u Hollywood-u. Evo i izvora, nemojte me kinjiti, ali ScreenFun je u pitanju :slight_smile:
Da li ste iznenađeni? Rockstar najavio GTA V! | ScreenFun: Video Games PC PlayStation 3 Xbox 360 Wii PS3

E ako je ScreenFun tako rekao onda treba razmisljati potpuno suprotno…pa po tim ljudima niko u Srbiji ne igra nista osim pc-a -_-…

ouuuuuu majjjjjj gotttttttt. bez faking texta sam. :wink:

Ne moze da se poredi situacija iz 2007/2008 godine kada je trabao da izadje/izasao GTA IV. To je rockstaru bila prva igra na novoj generaciji konzola i u novom endzinu, tako da su imali dosta problema… Iz tehnickih razloga je odlagana. Sada je druga prica, svaka naredna igra je izgledala sve bolje i bolje, i mislim da su poprilicno ispeglali endzin i izvestili se na trenutnim konzolama.

Evo jedne vesti sa gamespot-a od 20. juna ove godine:
‘‘sources close to the Take-Two Interactive subsidiary have confirmed to GameSpot that the next installment in the blockbuster series is “well under way” and is already having final touches such as minigames being applied to it. The sources said a 2012 release was “pretty likely,” adding that the game’s scale was vast.
“It’s the big one,” they said.’’

Bilo je jos dosta slicnih rumora… Jedan od njih je bio da ce GTA V biti najavljen krajem ovog leta… Kada se pogleda iz ove perspektive, kada je gta najvaljen, pa jos najavljen i trailer, nema razloga da sumnjamo u vest sa gamespot-a… Hocu da kazem da se poslednjih nekoliko rumora ispostavilo tacnim i da je 2012. vrlo verovatna kao relese date.

Rekao sam ranije april-jun ili oktobar-novembar, ali sam se u medjuvremenu setio da je ovo GTA i Rockstar, pa moze da bude i 21.12.2012. posto je to u njihovom stilu :slight_smile: