GTA V - Online Gameplay Trailer 15.avgusta premijerno

GTA V Online Gameplay Trailer izlazi u četvrtak, 15-tog Augusta! Te prvi “Preview” sadržaji!


Izvor:

Uskoro u ovoj temi! “Stay Tuned!”

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

GTA 5’s multiplayer will be revealed this Thursday, 15th August. Brace for impact… Xbox 360 News: GTA 5 multiplayer reveal coming 15th August - “Grand Theft Auto Online” goes public - Xbox 360 - The Official Magazine

promenio sam ime teme. Navlacis ljude, kad ono prc.

Nije mi bila namjera da “navlačim ljude”. A i svakako dolazi u četvrtak, zašto otvarati drugu temu s drugim naslovom :slight_smile: Ali kontam, ispričavam se…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Mene je navuko, molim jedan čekić za Lordisha:D

E jes’ bezobrazan! Čuj “navuko”… a pu pu :smiley: hahaha

Biti će video u četvrtak. Strpite se malo :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

krenuo stream ako nekog zanima na IGN-u. Za nekih 15 minuta Rockstar otkriva, pa ko hoce nek gleda. Ja umirem od dosade na poslu pa cu da ispratim pa pisem utiske kasnije.

Ko hoce da prati evo linka

IGN Live Presents: Grand Theft Auto 5 Multiplayer Reveal - IGN Live - IGN Video

Pretekne me za 47 sekunda :smiley:
“Can’t wait” :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Dakle ako sam dobro zapamtio sve, idemo redom:

  1. Online svet nesto kao Read Dead Redemption i Burnout Paradise spojeno.
  2. Mogucnost igranja misija u Co-op, specijalno pravljenih za online sekciju.
  3. Sta god radili online, donosi vam novac i reputaciju
  4. Tenis, golf, trke kolima, skuterima, motorima, avionima,
  5. Mogucnost pljackanja banaka u CO-OP-u
  6. Klasicni MP modovi napucavanja
  7. Mogucnost kupovine kuce/stana/penthouse-a i uredjenje istog, gde vasi online drugari mogu da dodju i vise zajedno sa vama
  8. Kupovina garaze.
  9. GTA Creator: kreirajte svoje trke, checkpointe, ili MP modove za napucavanje.
  10. Kako napredujete sa reputacijom tako vam se otkljucavaju novi NPC-jevi i misije, sa sve nekom pricom i cinematicom ala singleplayer

Rockstar obecava da ce non stop svet filovati novim sadrzajima, misijama, i pitajbogacimejos.

Toliko sam zapamtio iz trejlera, mozda sam nesto pogresno i skontao ili zaboravio, tako da nemojte mi zameriti.

evo i video od Gamespot-a

Bice dostupno od prvog oktobra, ovo je dobar potez da bi se igraci prvo posvetili SP…

e ova igra vredi svaku paru i prosto je bogohuljenje ovo ne igrati online, voleo ne voleo…

E ovo je igretina! Jeb*š piratluk pored ovoga… Ova generacija će “otići sa stilom”… Savršenstvo, jednostavno rečeno.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Zasto jehes piratluk??Pa zato je tu lt 3.0 rezem i igram prije nego sto izadje u trgovine:)

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

ziv bio onda…

Zato što me sram da tako pričam kao ti, da uopšte “skidam” ovo čudo. “R” treba maximalno podržavati. Ne pomoću “torrent-a”, već kupovine ove igre… Valjda smo im toliko kao Gamer-i i dužni…

Edit: Ovo je već impresivno;

[ And what does the future hold for GTA Online? Tantalisingly, Benzies said, “We’ve set this up so there are no limitations. The only limitation is the size of the disc and how much memory we’ve got. We could, if we wanted, simulate the entire world, different countries, whatever. Whether we do that or not… But we’ve got a bunch of old stuff that we’re toying with using.” ]

Izvor: Grand Theft Auto Online Revealed - IGN

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Je impresivno,ali su ovo prazne rijeci nije disk ogranicenje vec konzola.Super mi izgleda igra,ali bas cekam da zaigram da vidim te ogromne povrsine koje su ujedno i krcate NPC ako to urade kapa do poda

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Naravno da je disk ograničenje… Jer konzola očigledno može “povući” ovo čudo… Ne bi sumnjao u “R”, nimalo. Njihova historija to potvrđuje… Tako da, jedva čekam…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

E ovaj MP bih radije na PC zaigrao, dok onim kursorom naciljam jos kad je neko na daljinu, aj zdravo. Bice puno zabave ovdje, virtuelni grad sa mnogo mogucnosti, to se cekalo od kad znam za video igre :smiley:
Jel neko primijetio na 0:30 all seeing eye, sto to provlace kroz igre koji matrak, sjecam se i u L.A. Noire, izgleda da i oni tutnu neku paru R*-u.

E a ova izjava je stvarno kontradiktorna. Prvo blebecu da o next genu ni govora, da ova generacija ima jos dosta da pokaze, pa je sad ta ista generacija kriva za mogucnosti multiplejera. verujem da ce i ovako biti enormno, ali make up your mind