GTA V - Online Gameplay Trailer 15.avgusta premijerno

Pogledao video GTA online i ovo je kao na PS3/X360? Open world koji je detaljniji od nextgen Watch Dogs plus fizika u rangu Physx plus,Real time refleksije na vodi plus refleksije na plocicama u zgradi plus cestice plus detaljnost tekstura,broj NPCa u scenama,draw distance do marsa itd itd itd hmm da.Pored ovakvih tehnikalija na PS3/X360 kome treba Ps4…povlacim sve sumnje ako nije receno da je ovo PS3 verzija na snimkama… Inace imao sam GTA na X360 i ono je izgledalo ko kartonski igrokaz naspram ovoga…

I još kažu da će se Online s vremenom razvijati, sadržaj popunjavati itd… A “zalazak generacije”… Čudno, čudno… Ili suptilno upućuju na “Next-Gen” izlazak ili PC… Bilo kako bilo, igra je briljantna prema onome što je prikazano…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

@CRO brate pa ti usporedjejes gta 4 s 5 pa dali je sve u redu?I ovo da izgleda bolje od watchdogsa ni u ludilu.Moguconi pricati svasta,kada igra izadje vidjet cemo.Ne sumnjam u kvalitet igre jer znam da ce biti odlicna kao i grafika,ali daleko je to od next gen.
Samo se bojim roga sto su mi ocekivanja prevelika jer kao sto kaze akiris oni niti sami neznaju sto zele
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

@Werta i @CRO, to vi bolje znate od proizvođaća? Svaka vam čast… "Daleko je to od “Next-Gen-a”? Po čemu? Nije sve u grafici… “R” ima godine i godine iskustva u ovom žanru. I ako oni kažu da je ovo “max od ove generacije”, onda to i jeste tako… “Watch dogs” uspoređujete sa petim, zvaničnim nastavkom igre + toliko “spinova”? Nemam baš komentar na ovo…

Uglavnom, šta sam htio reći: GTA je provjerena franšiza. Stvaraju umjetnost svaki put kad “stupe na scenu”… Ne sumnjam da će biti išta drugačije sada…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Daj poredjenje fizike iz gta 4 i gta 5… Pa onda poredjenje grafike, poredjenje otvorenosti sveta… Ti ocenjujes next gen po grafici, a nisi uzeo u obiz koliki je svet, koliko igraca, fiziku vozila, aviona, helikoptera, svakog ispaljenog metka… Tako da to sto svi ocekuju da grafika otkida je skroz ok, ali postoji dosta faktora osim grafike koji cine igru “Next Gen” naslovom…

a i pametno sto su pomerili igru za jesen. konzole bi pucale od pregrejavanja leti :smiley: :smiley:

Ovo će definitivno biti najbolja igra IKAD.Koliko stvari samo za radit,nevjerojatno…

Koliko ce kostati? Ima li pre order? Ovo je steta ne kupiti…

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

59.90$ naravno