GTA Trilogy Definitive edition

Opa Đurđo :sweat_smile:

Rockstar has announced that this collection will hit PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, and the Rockstar Games Launcher on PC in late 2021. Then, versions for iOS and Android will be released within the first half of 2022.

6 Likes

Top, jedva cekam ! :grinning:

1 Like

A bas smo pričali pre neki dan :sweat_smile:
I to još u Unreal engine :flushed:

1 Like

Da :grinning: Verujem da su odradili sve top. Nek me se Majami ponovo plasi! :rofl:

1 Like

Zivo me interesuje koliki je zapravo remaster u pitanju… :grinning:
Ovo se suskalo odavno.

Prokletnici jedni zasto ne izbace 60fps patch za konje vise. :woman_facepalming:

1 Like

Taman na novoj konzoli da rage quitujem tokom helikopter misije u VC. :rofl:

5 Likes

Najlaksa misija ikada! Change my mind! :joy:

Meni su kontrole bile uzasne, prava nocna mora. :rofl:

Brate, imao sam 11 godina tada. Presao iz drugog pokusaja. Posle bilo kod drugova u fazonu Zvezdan Tvorzic, “aj sase pomerite” :joy:

1 Like

Bukvalno i ja tako mislim. Ali ajde, čekamo neki gameplay.

Cekam cenu kod gaucosa :sunglasses:

Sve zavisi kako su odradili posao, sa obzirom da ih nismo čuli ni videli od izlaska GTA 5, moguće da su odradili dobar posao. Čisto sumnjam da su sedeli skrštenih ruku svo vreme …

Znam, ali opet se nadam da su uradili neki da tako kažem polu remake, jer ako su samo grafički unapredili, nisu dotakli fiziku i gameplay … pih 20 dolara i to da pevaju, ako dobiju…

Da je remake kostalo bi 210 :joy:

2 Likes

7.12 se očekuje izlazak i mislim da je cijena 69$ kako predviđaju insajderi

Polako krecu blizzardovom putanjom.

Ljudi pizde sto ukidaju base verzije. Sto znaci ako hoces da igras san andreas ili plati 70$ ili koliko ce vec biti ili zaboravi.

Ok, ja ne bi igrao base verziju u 2021, ali nekog peru djoku tamo boli well, djoka za grafiku i mora da calne full ps5 new game price za igre stare 20 godina

1 Like

Kakva je prevara onaj GTA SA što su portovali sa mobilnih uređaja.Dao 3$ dolara i još se kajem