GTA Trilogy Definitive edition

Zanimljivo…
Izgleda da ćemo ostati kratki za dosta soundtrack-a u remastered trilogiji …
09:13 u “novoj” digitalnoj verziji Vice City npr. Izbacili su Michael J. Billie Jean jer im je licenca za soundtrack istekla …

I jos ponešto zanimljivo…

Aj neka neko od vas neradnika / home office se*atora proveri da li radi vec ova igra preko New Zelanda… :grin:

3 Likes

spadam u obe kategorije i ovim putem ti saopštavam tužne vesti, ne radi još.

Steta :frowning: Hvala

Ali je zato australijski PS store sjebo stvari pa su oni krenuli da igraju ranije i da pljuste slike i video klipovi na tviteru :joy:

Sad cu se preselim na brzinu u australiju da vidim jel oce

edit: nece definitivno.

nemam vremena igram super mario odissey

Climate Change Earth GIF

Mr. Worldwide :grin:

image

1 Like

ajmo polakooooo uz Flash FM :laughing:

4 Likes

4 Likes

Rade li cheatovi? :grin:

1 Like

Uh, game hasnt aged well. Graficki je to i dalje jadno a posle petice i rdr 2 sto se tice kontrola i samog accesibility-ja vratiti se na ovo je bas bas lose.

S tehnicke strane, verovatno na novim konzolama to nece biti primetno ali na one X barem za sada, svaka promena radi freeze na trenutak, autosave, sve stane, promena rute na gps-u ako si pogresno skrenuo, sve stane. Ponekad prilikom ucitavanja cutsceneova brze ucita zvuk nego sliku i onda ko da si skinuo prevod za pogresnu verziju filma/epizode.

To je neki prvi utisak. Videcu da li ce me uhvatiti na kartu nostalgije jer je to i dalje San Andreas sa dobrom pricom i odlicnom muzikom.

3 Likes

Auh, ovo izgleda baš loše :grin:

Instalirao, probao na 3min i obrisao. Da ne kvarim secanje…mnogo lose izgleda :grin:

5 Likes

Nije toliko lose koliko nije ispeglano. Ceka i ovu igru dosta peceva.

1 Like

Stvar ukusa, meni bas jeste lose :grin:

Isto, stigao bajsom do one prve kuće(nekako :joy:) i obrisao, užas.

2 Likes