Gta 5 sudar

Pozdrav ljudi jel moze neko da mi pomogne oko gta 5 naime kada igram igru posle jedno 20 minuta se skroz ukoci i izadje iz igre kako mogu da resim ovaj problem stvarno je iritirajuce.Hvala unapred

Reloaded ili 3DM?

nekapiram brate izvini

S obzirom da si temu postavio u PC delu, pretpostavljam da se ovo odnosi na pc verziju, koju su izbacile dve scenske grupe - 3DM i Reloaded. 3DM je prva izasla i ima 4-5 kreka, od kojih naravno nijedan ne radi ljudski. Reloaded je izasao posle i nisam se susretao sa bilo kakvim problemima. Zato te pitam da li si skinuo 3DM ili Reloaded verziju. I pored toga bilo bi lepo da napises informacije o svom kompu - hardver, koju verziju windowsa imas, itd.

Ako neko nije razumio pitanje, sad je preglednije…

“The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.”

Naravno brate evo konfiguracije:AMD atholon x4 740 qvad qore,AMD r7 250 1GB DDr 5,8 GB ram,to je to ja mislim da bi moglo da izgura a skinuo sam verziju R.G MEHANICKS ali sam pre uvek bio za verziju Reloadded jer mi je najednostavnija za instalaciju i inace je windows 7 u pitanju.

Skini najnoviji update i lek i skeniraj sistem sa av-om. Ako ni jedno ni drugo ne pomogne skini Reloaded verziju. Kakvo ti je uopste stanje sistema? U rasulu ili pazis sta instaliras i skidas?

Strogo pazim sta skidam i instaliram jedva sam spaso kompjuter prosli put pre reinstalacije i od tad strogo vodim racuna

to sto si skinuo je isto kao i 3DM izdanje, krek nije dobar ima bagove, skini RELOADED verziju, obrtisi tu, izguglaj kako da vratis save, ima nacina i to je to…

Ovo je sjajno :smiley:

HAhahaahah da Akiris nije napisao ne bih ni skontao hahaha carski :smiley:

Ja sam samo cekao ko ce da pita. Po naslovu sam mislio da je neki klip :smiley:

Pozz izvinjavam se na spamu i ja sam upoznat sa tim problemom. Prilikom igranja navedene igre u intervalu od 15 pa do nekih 40-tak sekundi igra je skroz neigriva i iritira me to užasno nisam više pametan ne znam šta da poduzmem da se riješim tog problema. No nemam neku skupocjenu gejmersku makinu al imam dovoljno jaku konfiguraciju da pokrenem kao npr Far Cry4, Witcher 3 i ostale naslove na medium detaljima. :confused:

SPECIFIKACIJE:

Amd Phenom II X4 B50 (unlocked) OC 3.6Ghz 1.450v
4gb DDR3 1333Mhz ram
XFX Ati Radeon HD 5870 1gb, GDDR5
Chieftec 550w
Samsung 1TB, Sata 2, Hitachi Deskstar 80gb, ATA/PATA

Testirao sam igru na friško instaliranom win 7 a sada sam na 8.1pro i opet isti problemi sada mi teksture i igri su bugovite znači teksture nestaju i bude sve skoro prozirno dok se vozim gradom i još na trenutke zašteka. :frowning:

Ajmo ponovo:

koju verziju imas? reloaded, rg mehanics, 3dm?

Radi se o Reloaded verziji zašt se to dešava nije mi nikak jasno šta uraditi da igra teče glatko? :frowning:

Vise rama, bolji proc, ili smanji detalje, s obzirom da imas 1gb vrama na grafici, i jos samo 4gb sistemskog, nece to glatko da ide, ako se ne odreknes detalja i efekata.

Ma nije baš uvijek do mog hardwera pa kako mi witcher 3 ne šteka sa texture detail na high i djelomičnim detaljima na med/high koji sam po sebi traži dosta jak procesor i grafičku a meni ide ta igra glatko osim bugovitog GTA 5 vidio sam na yt kako ta grafa lijepo tera GTA 5 ja imam problem sa neoptimizacijom igre a ne sa hardwerom. No manje-više to je kršina od kompa al ak drugi mogu pokrenuti sa sličnom konfiguracijom ko mojom GTA 5 onda zašto nebih mogo i ja? Zato sam se tu javio da pronađem fix za gta 5 jer nema baš previše veze za detalje u igrama šta vrijedi kad ja smanjim to sve i opet isto tako da je isti efekt il stavio na high il ne stavio kao i kod GTA 4 je takav bio slučaj bilo da stavio igru na ultra low il na high isto će štekati da barem ima patch za optimizaciju igre to bi bilo idealno. :stuck_out_tongue:

GTA V je odlično optimizovan, to što tebi radi lošije, znači da je do tebe, a ne do igre. Da li imaš najnovije drajvere, DirectX, NET Framework, Visual C++, VCRedist i sve ostalo što je potrebno?

Pa instalirano je sve od igre mislim da to neće pomoći evo pročitaj ovaj thread sa ultra gamerskim mašinama imaju isti problem kao i ja https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203332828-GTA-V-PC-lag-spikes-and-stuttering al nikako da se nađe solucija kako to riješiti pa driveri nemaju veze imam nove drivere al pošto je win 8. 1 i win 10 smeće od sistema opet ću nanovo staviti legendarnu sedmicu al sumljam da je to do kompa mog il do windowsa ako je windows svježe dignut baš je do njihove igre. :envy

U tome i jeste problem, tebe zezaju najnoviji drajveri, koji nisu za starije kartice. Probaj da instaliraš neki stariji GPU drajver, verovatno će ti to rešiti problem.