Gta 5 sudar

Pa sad da je 10 i 8.1 smece, ne bi se slozio, ali whatever rocks your boat

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

I zato je sad los windows, jer tebi ne rade stvari… E kad bi svi generalizovali tako kao ti, niko ziv ne bi ni imao ni jedan uredjaj onda. To sto ti nemas zivaca da podesis, da pronadjes drivere to je drugo, ali nikako ti ne daje za pravo da proglasis neki os krshem.

Zlatno pravilo je da kartice koje su imale support do odredjenog drajvera koriste zadnji driver iz tog perioda, nikako novije. Bez muke nema nauke. Da li si izmedju ostalog podesio da se igra izrvrsava preko primarnog naloga, da li si podesio exe u direktorijum dozvoljenih app pri antivirusu, i da li gasis antivirus pre igre?

Pa ja sam barem iskren pa bzvz im je stvarno novi windows samo te dodatne opcije kroz vrijeme uspore komp a sedmica šljaka i na najgoroj truloj krami pa el ej tebi normalno da svaki ebeni put kad odspojim mob sa usb-a ili kada odspojim i spojim nazad usb mrežnu da svaki put se pojavi BSOD crash pa naravno da nije dobar možda za skupe nabrijane pc-ove al za moj nije nikako jedino obična osmica mi je radila belaja ko ova 2 zadnja žali bože vremena što sam potrošio na failove od sistema ne hejtam windowse al nisu mi dobri nikako većina njih i dalje se je naviklo na sedmicu i reći će da je bolja u svemu od desetke i osmice jedino samo desetka ima dx 12 i cortanu i sučelje kao na wp8/10 a ovo sve je manje-više isto kakvi exe za pokretanje pa šta imam poštelavat exe sve je postavljeno default samo ubacim krek i pokrenem je i tjt igra mi samo tako laga kad sam na glavnoj mapi a ona prva misija kad si u north yanktonu normalno radi probo sam staviti tada i na high i nije štekalo tek druga misija kad igraš sa crncem onda od tad pa nadalje mi na 10-40sec užasno šteka i kako nebi se čovjek živcirao kad kao nema lijeka za to a ja znam da mora biti.

Ovakav slucaj mi se nikada ali nikada nije desio ni na jednom OS-u. Da li si proverio RAM memoriju, nije iskljuceno da te ona zeza? Mozda da promenis RAM slotove? Drugo, da li si instalirao sve potrebne drajvere (chipset, graficka, LAN, zvuk…), da li si odradio update BIOS-a? Trece, da li si overclock-ovao procesor/graficku, da li si isključio power saver podešavanja u BIOS-u? Imas mali milion stvari koje bi trebalo da podesis pre nego sto izjavis da je bilo koji OS krs i smece. Drugaciji jesu i sa tom konstatacijom bih se slozio ali smeca nikako nisu.

ova tema je otisla way off the track.

Katanac i aj cao