Grant Theft Auto 6 masovni leak!

Da, inače je opcija da ugase igru koju razvijaju skoro deceniju i u koju su spucali xy miliona dolara do sad.

Ne znam koji mozak uopšte može da pomisli na tako nešto.

Mislim uvrijedili se zbog leaka, pazi molim te…

3 Likes

Da, te fore cirkulisu stalno. Kao da oni nama cine uslugu sto nam prave GTA, a ne mi njima sto im kupujemo igru. :grinning:

2 Likes

Jel ne treba nikakav poseban invite za download ns PS5?

Treba. Select Payment Option se zove. Kada to zadovoljavajuce ispunis, pozvan si.

ILI. khm. RAZMENA. BOG. :blush:

1 Like

Ne placam brt nista :joy:

Sto me lozis kad je Open Beta free? :rofl:

O čemu pričate vas dvojica kakva beta, jedva smo i ovaj leak dobili? :roll_eyes:

Mladja VirtualReality je pobrkao teme. Cekam da skonta. :grinning:

1 Like

U sunce ti, ja reko u CoD temi sam hahahahah

1 Like

Mladene kao da si iz Liberlanda :grin:

1 Like

17godišnjak hakuje jednu od najvećih gaming kompanija a ja sa svojih 23 i dalje nisam položio C++ programski jezik… :expressionless:
Nek me pogleda Bog u ponedeljak…

1 Like

A što? I ti bi malo do zatvora? :grin:

Ne, ja bih da položim ispit. :joy:
Samo podvlačim crtu kolko sam nesposoban izgleda.:rofl:

1 Like

XBR ce navijati za tebe

1 Like

Ja cu vala navijam za ovog malog sto se usro u zivot RS-u! :laughing: Da su pametni unajmili bi ga odma da im radi sajber securiti…

2 Likes

Bolece klinca patka, “odrobijace” u rockstaru dve godine bez plate u cyber security sektoru i onda ide na 500k+ godisnju platu.

2 Likes

Jos ce da mu ubace lik u GTA VI. Novi Lester, al posto je Majami, zvace se Carlos :joy:

Mislim da gresite.

To sto je on odradio nije nista specijalno.

Bukvakno je ubedio nekog lakovernog radnika da mu omoguci slack pristup i odradio download. :no_mouth: Nikakve visoke tehnicke sposobnosti.

Ovo je u praksi jedan od najcescih napada i sprovodi se u svakom pen testingu. Nije mali apsolutno nikakav genije nego mali krimos koji ce ovo zazaliti kada mu malo sazre tikva. Jedine skilove koje ima su social skills.

To se stalno desava u velikim kompanijama kao R*. Sprovesce se trening zaposlenih da se senzibiliraju da ovakve stvari postoje i to je to.

Mislim, nikad se ne znam, mozda je decko zaista neki wizard i mozda ubode nesto u buducnosti, ali ovaj sam akt sumnjam da ce imoresionirati bilo koga u polju cybersecurity-a.

3 Likes

Otisao na burek sa prijateljem, prekopirao mu fajlove sa fles memorije i boom. Odmah Decko za NASU :joy::joy:

2 Likes