Grant Theft Auto 6 masovni leak!

Ma igra će svakako biti brutalna po svim standardima, kako priče, grafike, vožnje svega kao i svaki GTA, nego mi trulo što je sada izašao leak… , a čekaćemo još bog zna koliko izlazak same igre …
Ovim kao da mi sipaju so na ranu …

1 Like

Ma izgleda za dva koplja bolje od petice. Ne znam na kakvim su drogama ovi sto tvrde suprotno. :grin:

1 Like

Latina solidnih oblina, šta ima tu da ne valja. Imao sam neke sumnje ali kad sam vidio kantu znao sam da će da padne preorder. :grin:

P.S. Sad ozbiljno, prva misija u stilu “Pulp fiction” i onaj razgovor pored bazena filovan teorijama zavjere me je uvjerio da je to naš stari, dobri GTA, woke free, sirov, opak, beskrupulozan. Jeza.

A ovima što se žale na grafiku mogu samo da poručim idi gledaj F… ovaj, igraj Fortnite, or whatever.

3 Likes

Listao sam GtaForums i neko je napisso da na osnovu Windows 10 verzije koja je naznacena kod slika da je u pitanju verzija iz 2019. Eh kako li danas to izgleda. Ja verujem da je igra pri kraju ako su fotke stare 3 godine.

1 Like

Hoce, prvo ide najava za ps3, onda za godinu i po danan ps4 i na kraju pred kraj ps5 generacije i za nju. Pa taman da mogu da uhvate i ps6 :joy:

1 Like

Prvi screenshot gdje stoji u mraku je fotorealizam.

Ako je iz 2019, bojim se da ce biti crossgen i da su suvise daleko da bi nesto radikalno menjali. Najranije pojavljivanje je sledece godine, kada ce vec poceti da se pojavljuju znatno lepse next gen igre, ali realno verovatno ce tek one tamo godine. Grafika ce u toj konkurenciji biti mozda cist prosek. Dobro, nije ni svaki GTA bio tehnilosko cudo. Petica i cetvorka su samo bili dosta napredni i forotealisticni za svoje vreme, sto je uz tada jos uvek svez open world bilo malo tehnolosko cudo.

Za gameplay i pricu imam podjednake sumnje koliko je suludi koncept kradje vozila i politicke nekorektnosti relevantan i uopste izvodljiv u danasnjem svetu a da se ne lupi samar raznim osetljivim demografijama. Mada, to im je glavna fora, a slike ipak nagovestavaju neke krimi radnje.

Al eto, moja predikcija - prvi prosecan GTA naslov, posle ne znam koliko godina. Bilo bi logicno da se vise fokusiraju na multiplejer, jer im to donosi vise para. I, hm, Majami? Nekako vec vidjeno.

Slobodno me citirajte kada igra konacno izadje i metacritic score bude bio 97. :joy:

Jebote kada vec vec jednom da prestanu kreiranje igara za ps4? Po nekim vasim komentarima covek bi pomislio da ce se igre za ps4 proizvoditi do kraja ove ps5/xsx generacije. To me uzasava. Ranije se znalo cim izadje ps2/ps3/ps4 odmah prestaje podrska za velike AAA igre na prethodnoj generacije.Ovo je sada presedan. RE4 Remake zvanicno najavljen za ps4, a sada se spekulise o GTA6 isto…Uzass!

Niko nije spominjao PS4 verziju GTA 6 nego trenutnu generaciju PS5 i budući ps6

Pa zbog 120 miliona onih koji imaju ps4.
Zbog prodaje i zarade.

Ide GTA VI na PS4 i Xbox One u 720p :smiley:

2 Likes

Eh kad bi samo da objavili izlazi za 5 godina i svi zadovoljni.
Zabaciš misao o izlasku gta daleko u pozadini malog mozga i ćao .
A naravno nema šanse to da urade, i ako daju neki okvirni rok daće najmanji mogući release date i onda slede odlaganje za odlaganjem.
Mrzim …

Ja se sve potajno nadam da će nas Rockstar iznenaditi jedan dan trejlerom za GTA VI, onako da svima vilice budu do poda i da će kao bomba odjeknuti release date za kraj 2023.

5 Likes

Jedino to i ocekujem od njih sada :smile:

1 Like

Pa po ovome na B92 potajno rade na GTA6 od 2014…

Uvek je svaki novi projekat zapocinja bukvalno cim objave poslednji. Samo je stoka postala alava u medjuvremenu jer su izbacili GTA V na tri generacije i zaradjuju milijarde na njemu pa ih boli tuki da nesto brzo izbace novi deo. Zato mi je milo sto im se ovo desilo.

Ma slazem se. Ali da nam idu na onu stvar, idu nam :smiley:

:rofl:

3 Likes