Grant Theft Auto 6 masovni leak!

Bilo bi glupo da ne urade to :joy:

Ima da bude Last-gen Base verzija igre, a za nove konzole ide Deluxe verzija. Pa sa izlaskom PS6, Xbox Series Y ide nova verzija.

2 Likes

Na jednom od snimaka vidi se autoput i putokazi. Na jednom stoji I-97, na crveno-plavom štitu. To je oznaka za “interstate highway”, a I-97 ide izmedju Baltimora i Anapolisa (u Merilendu). Pored je tabla za brojem 10 u belom krugu. Američki state roads se označavaju belim tablama. Medjutim, ni jedna država nema takav beli krug, a rt. 10 ima u skoro svakoj državi. U Merilendu rt. 10 jednim delom ide paralelno sa I-97 (Na Floridi ide izmedju Džeksonvila i Pensakole, koji su dosta severno od Majamija).

Na osnovu tih znakova, moje pare idu na DC.

4 Likes


Tek sad mi ništa nije jasno

Sad ce morati muceni Rockstar ako su leak-ovi tacni da puste neke informacije :smiley:

Meh…

Koga je briga za nezavršenu igru? I ovaj leak je manje više ništa posebno. Da me nisi pitao, ne bih ni taj jedan video pogledao.

Kad izadje, izaći će.

4 Likes

Ma normalno. Skoro je proslo 10 godina od izlaska GTA V, tako da mi je vec svejedno postalo kada ce VI izaci.

1 Like

Meni mnogo više smeta kad se najavi datum izlaska, pa se pomera po milion puta.

2 Likes

Gejming leak decenije ne prestaje.

1 Like

Usro im se u zivot neko :joy:

1 Like

Bolje nek izbace NG update, da nastavim da pikam ko covek.

Vala. :laughing: Na GTA Forumu lik kaze da je on hakovao UBER pre neki dan. Korsteci Social Engineering dosao je do pristupa Slack kanalima zaposlenih. Jbga.

Mislim, naravno ovo nije dobro ni za developere koji godinama rade na igri, nije ni za nas, sto smo ovako dobili prve utiske o nezavrsenoj igri, ali sta je tu je.

Dan za istoriju svakako i pricace se o istom dugo.

3 Likes

I treba im ovo. Kad 10 godina muzu GTA V na 3 generacije konzola i super im je, ni da trepnu moralo je da im se vrati u jednom momentu.

7 Likes

Da ne piše kako je ovo gta 6 leak, ne bih ni provalio razliku. Prva pomisao mi je bila da je ovo gta 5 online ili neko modovanje petice. Ravnodušan sam svakako, ali se ne bunim što su im leakovali sve. Sad nek sednu da rade svoj posao ako žele, namuzli su se petice vala.

4 Likes

Sad kad bude saopštenje da se zbog curenja informacija i source koda igra mora još duže čekati i da su bili prinuđeni da promene roadmap :grin:

Bole me oci od ovoga. :sob:

Molim anonimouse da ne leakuju vise nista, hvala. Ne zelim da znam kako igre izgledaju u ranoj fazi razvoja.

1 Like

Na ovim pročišćenim slikama i ne izgleda loše, za ranu razu:

3 Likes

Samo da ne budu kao tarantino kad su mu leakovali scenario pa je otkazao ceo film :joy:

1 Like