Grand Theft Auto IV DLCovi dolaze na PS3 i PC

Danas je objavljena sokantna vijest od Rockstara: Grand Theft Auto Lost and Damned i Ballad of Gay Tony dolaze na PS3 i PC !!! Time je Rockstar prekrsio ugovor i voila! Microsoft dobija izvesnu kolicinu miliona $ ,koliko je bio vrijedan ugovor… Ovo ce vjerovatno dovjesti Rockstar do bankrota tako da nece moci ni izdati DLC za PS3 a bogumi ni GTA V. A ako se izvuku,tesko njima… Izgleda da mozda nece biti Maxa Paynea 3,ali nadajmo se najboljem.

!W!MS solidno zaradjuje na prekrsajima ugovora…_
E moj Rockstare,bice ti zao sto smo se sreli na strazi pored Xboxa…_

Gde si to cuo?
Uopste nije istina da GTA DLC-ovi dolaze na PS3.
A na PC je tacno da dolaze zato sto je M$ dozvolio Rockstaru da portuje igru zbog zarade na Games for Windows Live servisu, zato sto ce DLC-ovi biti moguci na kompu samo za DL i nece biti nikakvog diska kao GTA: Episodes from Liberty City.

Bice na PC prvobitno kao za download GamesForWindows Live a onda ce biti u prodavnicama kao multigame kao na Xboxu.
Sam Houser je licno objavio na Rockstarovom sajtu informaciju da dolazi na PS3 i PC. Pogledaj malo, cak je i HCL napisao tekst o tome a imas i video izjavu…

Ne verujem da je to tacno…
Evo jednog primera:
Steve Ballmer je izjavio da ce u toku 2010 da izadje novi Xbox, a onda, malo kasnije je tu vest opovrgnuo, tako da ja ne verujem da ce izaci za PS3 dok ne vidim u prodavnicama.

Da jaro , a ja inako nisam Sony Fanboy ,ionako znam da je MS ipak MS…

He he, pa ako Rockstar procenio da ce da zaradi vise od prodaje nego sto bi izgubio od MS-a tuzbom, onda je normalno da ce da prekrse ugovor. Nije Rockstar mala beba pa da bankrotira od jedne tuzbe MS-a. Sta si ti mislio MS tuzi uzima im sve pare i pali im kucu.

Ma on kaze da nije Xbox360 fanboy,a stavio Thumbs down ikonu…

Windows takodje pripada Microsoftu,ako nisi znao,a za PS3 ne verujem da ce biti,jedino ako izracunaju da ce imate veci profit racunajuci da ce morati da plate ugovor.

Slusaj,stavio sam tu ikonu na temu jer mi je zao da RockStar propadne zbog toga jaro,ja nisam primitivan kao vi Srbijanci. Da,znam da Windows pripaca MSu i vec daaaaaaaavno su govorili da DLC dolazi na PC…

                                                                                                                                 [INDENT]                             He he, pa ako Rockstar procenio da ce da  zaradi vise od prodaje nego sto bi izgubio od MS-a tuzbom, onda je  normalno da ce da prekrse ugovor. Nije Rockstar mala beba pa da  bankrotira od jedne tuzbe MS-a. Sta si ti mislio MS tuzi uzima im sve  pare i pali im kucu.                         [/INDENT]                     

Jaro ili bolje reci RAJO, RS propada vec neko vrijeme i GTA IV ih je privremeno izvuko. A onako za sve ostale: trazite na netu statistiku prodaje GTA IV po platformama i skocite kroz prozor. (Xbox opet prednjaci)

Uglavnom ,ne vjerujem da ce izaci za PS3,ali ja samo prenosim informacije sa HCLa… Mada,zamisli sad da Rockstar propadne a Sam Houser pred Billom Gatesom kaze" Ejoj,ja zaboravio" i ne plati mu, a za to vrijeme propada prodaja GTA IV i ostalih i na kraju MS kupi Rockstar. I gejmeri srecni, i radnici Rockstara na broju.

Bogami, vecinu igraca (PC) su odbili zbog losih perofrmansa cak i na jakim masinama…
Inace sto se boxera tice nije uopste lose.

Da,igrica je lose optimizovana za PC ,pa je losa igrica i sa ATi i sa nVidia grafickim karticama,pa ima zezanja milion problema ,jedino resenje da uzmes Win7 ali i tad ima bagova oko same igre…Dobro rece Kuzma: ako oces da sacuvas razum,kupi Xbox i sjedi ko bog.Ja ga posluso i ne pokajo se. Sjecam se kad sam igro GTA 4 na PCu ,svako 4 minuta igrica stane a svuk zakoci i ide znnnnnnnnn pa skrenem u drugu ulicu taman i ono znnn i zaledi pa malo malo pa se srusi igrica…Udaro sam glavom od zid a sada na XBoxu uzivam… :slight_smile:

Ovo je ok, vest. Bitno je da što više igrača to odigra a R* će zaraditi dodatnu kintu. Ako je neko već istrpeo 5-6 meseci bez ovih epizoda, ovo su ok vesti za njega.

Da a mozda vijesti nisu tacne ali ako su tacne , R* ce bankrotirati jer su ovih godina u losoj finansijsoj situaciji +ako ih bute MS tuzio…

Tačne su vesti, i niko neće bankrotirati, nema zašto. To je samo posao i te kompanije se ne uzbudjuju previše oko emocija koje izazivaju, niti brinu da li će ih izazvati. Bude par dana reakcija, peticija i kojekakvih pretnji, i posle se sve smiri.

Dolazi na PS3 i na PC, sta vam je ljudi. Vec je pola gaming sajtova potvrdilo. I za neupucene, Microsoft nije imao takav ugovor sa Rockstarom. To je bio timed ugovor, sto znaci da ce ti DLC-ovi biti na Xbox-u samo na neko vreme, onda mogu da izbacuju na sta im volja. Nigde gde sam citao vest ne pise nista o tuzbama, tako da, dzaba sirite glupoti…

Ja sam na R* mailing listi i jutros sam rano dobio mail o tome kako DLC-ovi izlaze za PC i PS3. Vest smo i objavili na sajtu i sigurno si je video na fb-u kod nas jer znam da jedva cekas da stavis neki bezobrazni komentar, tako da nemoj da pricas da prenosis sa HCL-a, jer je tamo vest postavljena kasnije.

Meni je iskreno zao sto smaram ljude na ovom forumu, ali mali antifasista svakom svojom izjavom samo dokazuje da je jedno licemerno, nevaspitano deriste!

U temi u kojoj sam se raspitivao o Xbox360 je uz par uvreda rekao da jei mene i mog brata video uzivo, sad ne znam da li laze ili misli da to sto vidi nekoga na fb-u znaci da ga je video uzivo.

U svakom slucaju, ja sam fanboy, a on koji postavlja na vest o tome da ce DLC-ovi stici i na PC i PS3 i jos truje da ce R* da propadne zbog toga, on nije fanboy.

Sto se tice samih DLC-ova, svakako cu ih kupiti, zao mi je sto u obicnoj verziji nije bilo skakanja padobrana i ostalih stvari koje daju utisak vece slobode i sluze da se ubije dosada. Jos kad najave GTA V na E3 sajmu, onda cu bas imati zelju da igram, da mi malo olaksa cekanje petice.

U cemu je razlika ako je igra na PS3 ili PC ili Xbox… vazno je da je zabavna igra.
Oni ogorceni za cije konzole nema ne mogu mi nista, tako da me bas briga.
Pre svega, bilo je bitno uzivanje u igri.

evo vam dokaza. u pitanje je da je Microsoft platio Rockstar-u 50 miliona dolara da zadrzi GTA IV DLC ekskluzive neko vreme a ne permanentno. Svi su se dodrzali ugovora i zivot ide dalje. mene je licno taj DLC smorio. Ko zna? mozda sam se zasitio GTA igara, ali Red Dead Redemption ne propustam. Wild West setting cekam od prosecnog Gun-a. Anyway, evo linka sa gamespota

Dzoni zasto odma pocinjes svadju brate? Ovo je XB Republika a ne PrepucavingRepublika…

Pa momak je pacenik pa mora da se svadja. Navikao da ima takvu slobodu na benchu pa i ovde dosao da troluje

Jel’ sam ja jedini ovde kome nije do svadje?