Grand Theft Auto IV DLCovi dolaze na PS3 i PC

Ma pusti ga,koncano je brick banovan,tako da imamo malo mira na forumu dok se opet ne vrati.

Hahahaha, evo ja dodjem na forum posle nekog vremena i odma noob tube glupostima… kako god okrenes zasto bi bilo koja kompanija namerno sama sebe bankrotirala… :smiley:

Upravo tako. Svakoj kompaniji na planeti je da zaradi sto vise para.

nije JAB zbog ove teme banovan, nego zbog derail-ova u većini threadova, ali ok, da ne radimo to isto i ovde.

Sta ih je banovano, ko… nisam mislio da cu videti da neko toliko pretera da uopste bude banovan… neverovatno je da cak ima dosta ljudi…

Deckic, ja na Benchu nemam ni 20 postova i na tom forumu sam veoma retko online, tako da nema potrebe da ga vredjas, a jos manje da vredjas mene.

Ti si jedini pacenik kad ti je bitno da li sam ja banovan ili nisam. Brick je jedno nevaspitano deriste koje svaki forum dize u nebesa, dok ga sa istog ne banuju zbog glupih postova. Tako je i mene nazivao gospodinom i smatrao moj forum najboljim na World Wide Web-u, dok ga nismo banovali. Mora da se sada smestio na nekom novom forumu i da truje kako je XBR shit.

Ovom prilikom se jos jednom izvinjavam robotnjiku i ostalima koji se trude da ucine XBR interesantnijim i boljim. Vise necu dolaziti i pokusavati da se svadjam sa neinteligentnim bicima koja me svakom prilikom napadaju bez ikakvih argumenata. Ja volim inace da se raspravljam, ali kada je neko glup i tvrdoglav, onda to nema smisla.

Pozdrav svima!

fino, sada ih je dvojica manje. flamer + flamer = drama queens overload! :stuck_out_tongue:

Ako ista onda se slazem u vezi Bricka.

Nego da skrenem pricu na nesto drugo, juce nabavih Episodes from Liberty City, i moram reci da su fino odradili dodatke. Imaju isti GTA IV feel, ali sa drugacijim likovima, i uopste desavanjima. Ne privlaci me nesto igra previse, ali zabavna je razonoda ako u medjuvremenu nemate sta da igrate.

ja sam hteo da je probam ali zeznuo mi se DvD na kom sam rezao pa nista od igranja za sada
igrao sam dosada samo pucacine pa reko malo da odmorim ali nista igra izgleda lepa gledao sam malo gameplay-a na youtube

Ja mislim da ce pre biti neki spinof nego petica :slight_smile:
Mozda vice city 2 ili neki sasvim novi gta, a mozda nebude nista :smiley:

LA Noire…