God of War Ragnarok izlazi 9. novembra

Upravo to. Ja sam se oduševio kad sam vidio predstavljanje edicija ali sam se odmah pomirio sa činjenicom da ih neću imati jer u CG niko to ne prodaje. Srećom, prije na internetu vidjeh objavu games-a da počinje preorder za GoW za sve tri edicije, uđoh momentalno na sajt, uvjerih se da je i Jotnar tu i odmah sam ga rezervisao. O posledicama ću kasnije da razmišljam :joy:

Uzimaš li ti?

1 Like

Naravno. Rezervisan primerak, moraju da dobiju novog drugara. :rofl:

5 Likes

Zgubidan neozenjeni suboticki sto pare trosi na kolekcionarska izdanja :rofl:

4 Likes

Bolje dobar razvod nego los brak. :rofl:

3 Likes

Kako ce da ti uzme zena pola kolekcije i one anniversary konzole nisi svestan. :rofl:

1 Like

To dolazi sa mnom u paketu, uzmi ili ostavi. :rofl:

1 Like

Hhahahah

1 Like

Legendo!

2 Likes
3 Likes

Sviđa mi se kako su provukli i knjigu The Prose Edda pored ostalih koje su na polici

3 Likes

Sadly, the meme is dead in Ragnarok… - https://www.reddit.com/r/GodofWar/comments/wozyha/sadly_the_meme_is_dead_in_ragnarok/?utm_medium=android_app&utm_source=share

1 Like

3 Likes

Mrzelo me da kačim slike, stizao na pos’o. :grin: Tnx.

4 Likes

cekamo da izadje pc, jbg.

Za godinu, godinu i po…

Cudna stvar, nekako me Ragnarok slabo zanima. Mozda promenim pricu jednom kad krene pr masinerija, al zasad mi je hajp iznenadjujuce nizak.

Ja odavno nemam hajp ni prema jednoj igri. Trenutno ne postoji naslov koji ono baš jedva čekam da igram. Možda bih bio nestrpljiv da mi sad najave da će kroz par meseci biti neki GTA 6 na fazon Vice City. Sve ostalo, meh.

Kod novog Ragnaroka jedino što može da me oduševi je jačina priče. Grafika će svakako biti super a kombat sistem ne verujem da je drastično unapredjen u odnosu na prethodni deo.

1 Like

@jahalang0112 i @MladenVR:

3 Likes

Bas ovo. Matore drtine :yawning_face:
Zali boze sto imaju konzole. Ima dece koje sada svojim suznim okicama obilaze babe, tetke, strine, ujne, bracu i sestre i komsije.
Pa skupljaju za konzolu :face_holding_back_tears: